Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D


Bielun22

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji Tego ze cały rok byłem grzeczny to Mikołaj był bardzo szczodry :grin::grin: wiec od października Świety nazbierał gratów i mogę się pochwalić ze się działo:

- RNS-E :banan: Wyjmaki do radia z ASO :decayed:

AOo1mF.jpg

- Bluetooth C :P

JvQs9F.jpg

- Schowek pod zmieniarke + Zmieniarka CD + Air bag Off ( jeszcze nie zakodowany) :kwasny:

LS0PVG.jpg

LWfyc3.jpg

- Grzane poślady tył :naughty:

w2YFJK.jpg

- Podłokietnik skórzany

0Kulk0.jpg

- LEDY od Tomnika i podświetlanie przestrzeni nóg ^_^

MtbsNm.jpg

6QDxtY.jpg

xmSWa9.jpg

- Nowa zaślepka na kierownice

pZEOK6.jpg

- Klimatronik 16 stopni

MiP4E3.jpg

sy4t44.jpg

- Spryski mgiełkowe grzane :wink: + adapterki ASO

emvkKt.jpg

- Lampka podsufitki Ambiente + Air bag

09R122.jpg

- Kolor licznik wrócił i nareszcie pokazuje dobrze paliwo :lol:

aZHBpY.jpg

- Dodatkowy schowek w bagaju

oVlLRu.jpg

KksupR.jpg

- Zestaw kosmetyków samochodowych - Prezent :wub:

VbTJmI.jpg

- Wiązka Bose , Centralny Bose

yqQaZb.jpg

No i oczywiście mały serwis:

- Świece żarowe NGK

Hyc2TI.jpg

- Filtr paliwa

- Filtr kabinowy

- Czujnik poziomu paliwa żeby licznik kolor pokazał dobrze paliwo

Co do planów to one się szybko zmieniają... ale już powoli mi się małe gadżety konczą i zostają same grube mody :naughty:

Wielkie DZIEKI dla Wujka z cygańską duszą - R7 Jarek, Wuja Biggmana, i innych Wujaszków.

No i oczywiście Najwieksze uznanie dla prowokatora całej rzeźby 2014/2015 - Wuja z Jaskini Zła Dońka :drinks::buziak:

A tu pare fotek :

6At2ze.jpg5VHwWM.jpgqMHIHb.jpg

n2rTeD.jpg

Nie musicie się ślinić :grin::grin: ale miłe słowo wystarczy :wink:

Edytowane przez Bielun22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jaki ogrom pracy włożyłeś w ten samochód.
Jestem pełen podziwu i zazdrości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecisz ostro z modami :naughty: dobrze ze pojechałes narazie to odpoczne :grin::grin::grin:

Doniek tak ja Ci pisałem to co na palecie trzeba sprzedać i se wyrezamy a4b10 :grin:

Do kwietnia masz spokój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mu sie zabierze kluczyki i niech se grzebie przy samochodzie :decayed: Bielun doj**ałeś z modami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Ciekawe czy na BT będzie powtórka z rozrywki :decayed:

Nie będzie bo nie dam rady tam być :facepalm:

:whistling::whistling::whistling:

doyebałeś nie ma co

Jaka barwa ledów środka?

4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie pocisnales z rezankiem :jerk: coraz ladniej to sie prezentuje

widze ze juz mnie uprzedzili z napisaniem o kluczykach :decayed: no ale modzik do awaryjnego otwierania bagaznika by sie przydal co by brata nie sciagac setki km :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle niezle :naughty: to fakt R7Jarek ma cos z cygana :grin: jedyne co to można sie przyczepić do świeczek, przerabiałem temat z ngk i już nigdy ich nie kupie fakt są tanie ale pierdziela sie na maxa , no chyba że mi sie takie trafiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle niezle :naughty: to fakt R7Jarek ma cos z cygana :grin: jedyne co to można sie przyczepić do świeczek, przerabiałem temat z ngk i już nigdy ich nie kupie fakt są tanie ale pierdziela sie na maxa , no chyba że mi sie takie trafiały

R7 to cygan z krwi i kości :polew: ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle niezle :naughty: to fakt R7Jarek ma cos z cygana :grin: jedyne co to można sie przyczepić do świeczek, przerabiałem temat z ngk i już nigdy ich nie kupie fakt są tanie ale pierdziela sie na maxa , no chyba że mi sie takie trafiały

R7 to cygan z krwi i kości :polew: ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho :D

ja polatałem na ngk jakies 1,5 tyg i szlak je trafił, i to nie pierwszy przypadek z tymi świecami ...może ci sie udadzą dawniej ngk były to jedne z lepszych świec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle niezle :naughty: to fakt R7Jarek ma cos z cygana :grin: jedyne co to można sie przyczepić do świeczek, przerabiałem temat z ngk i już nigdy ich nie kupie fakt są tanie ale pierdziela sie na maxa , no chyba że mi sie takie trafiały

R7 to cygan z krwi i kości :polew: ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho :D

ja polatałem na ngk jakies 1,5 tyg i szlak je trafił, i to nie pierwszy przypadek z tymi świecami ...może ci sie udadzą dawniej ngk były to jedne z lepszych świec

ja już 3 tygodnie jeżdżę wiec może dadzą rade...a jak nie to Wandejowi wrzuce przez okno bo on mnie namówił i sprzedał mi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle niezle :naughty: to fakt R7Jarek ma cos z cygana :grin: jedyne co to można sie przyczepić do świeczek, przerabiałem temat z ngk i już nigdy ich nie kupie fakt są tanie ale pierdziela sie na maxa , no chyba że mi sie takie trafiały

R7 to cygan z krwi i kości [emoji14]olew: ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho :D

ja polatałem na ngk jakies 1,5 tyg i szlak je trafił, i to nie pierwszy przypadek z tymi świecami ...może ci sie udadzą dawniej ngk były to jedne z lepszych świec

ja już 3 tygodnie jeżdżę wiec może dadzą rade...a jak nie to Wandejowi wrzuce przez okno bo on mnie namówił i sprzedał mi :grin:
Gwarancja do bramy:decayed: Jeszcze nie padła żadna z tych co sprzedałem:wink:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...