Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

dobra to zobaczymy kto będzie, ja nie mam za daleko więc będę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jak tam był spocik dzisiaj? Kto był?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

a jakże pewnie że był, obecni: Grafi, novwy :facepalm:

tak przy okazji to thx za spota Robert i nie wiem czy mówiłem dzięki za prezenty (to takie walentyny :grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam był spocik dzisiaj? Kto był?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

a jakże pewnie że był, obecni: Grafi, novwy :facepalm:

tak przy okazji to thx za spota Robert i nie wiem czy mówiłem dzięki za prezenty (to takie walentyny :grin:)

nie ma za co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej jak tam Twoja Audica? odebrałeś auto, poskładali je do kupy? pochwal się co masz zmodzone :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do az, odebrałem auto ale musiałem wrócić.

Rozwiązali problem słabej mieszanki, ale za to turbina zaczęła mocno przeładowywać przez co odcinało zapłon.

Wymienili mi pompe i filtr paliwa i komplet cewek. Sprawdzili mi całe auto i czeka mnie jeszcze wymiana:

-Maglownica i pompa wspomagania

-tarcze ham. z tyłu

-poduszka pod silnikiem

-sprzęgło

-linka ręcznego po prawej i przewody hamulcowe na tył

do tego jak mi starczy fundusza zrobią program, wrzucą zegar doładowania i przerzucą mi szyby el. na tył.

Jutro beda jeszcze sprawdzać co z tą turbiną ale to najprawdopodobniej zawór WG.

Nie ma co się dziwić, do tego samochodu rzadko kto zaglądał i był mocno zaniedbany, robota wykonana przez wcześniejszych właścicieli była czystym partactwem i lenistwem, i teraz ja ponosze tego koszty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuźwa to pojechałeś po całości:eek: no ale tak jak mówisz jak.się chcę dobrze jeździć to trzeba poprawiać po kimś teraz robotę:banghead: ale co nas nie zabije to nas wzmocni dasz radę Bucu:thumbup:;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do az, odebrałem auto ale musiałem wrócić.

Rozwiązali problem słabej mieszanki, ale za to turbina zaczęła mocno przeładowywać przez co odcinało zapłon.

Wymienili mi pompe i filtr paliwa i komplet cewek. Sprawdzili mi całe auto i czeka mnie jeszcze wymiana:

-Maglownica i pompa wspomagania

-tarcze ham. z tyłu

-poduszka pod silnikiem

-sprzęgło

-linka ręcznego po prawej i przewody hamulcowe na tył

do tego jak mi starczy fundusza zrobią program, wrzucą zegar doładowania i przerzucą mi szyby el. na tył.

Jutro beda jeszcze sprawdzać co z tą turbiną ale to najprawdopodobniej zawór WG.

Nie ma co się dziwić, do tego samochodu rzadko kto zaglądał i był mocno zaniedbany, robota wykonana przez wcześniejszych właścicieli była czystym partactwem i lenistwem, i teraz ja ponosze tego koszty :kwasny:

niestety najwiekszym wrogiem uzywanego autka zawsze jest... poprzedni wlasciciel :kwasny: szkoda ze takie koszty ci wyskoczyly. szybki wiedze robisz w AZ, w sumie to maly detal w stosunku do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andriu to żeś pomodził niech Cie :facepalm: a miało być tak dobrze co :wink:, jak chcesz potrzymać trochę auto to jak zrobisz to wiesz co będziesz miał, wiesz jak to mówią robisz dla siebie.

magiel razem z pompą Ci od razu padł, nic nie czułeś że coś się dzieje ze wspomaganiem?

za szybki na tyle to ile sobie zażyczyli? razem z tapicerką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę żem poleciał. No ale robię samochód dla siebie, a nie na sprzedaż.

Wcześniej w B3 przymrużałem oko na takie techniczne kwestie, a zrobiłem cale wnętrze, car audio i skupiałem się na wyglądzie, w końcu wydmuchało mi uszczelke spod klawiatury i od tego czasu auto się sypało bez przerwy.

Zrobie co muszę i będę miał spokój na lata, na pewno na nim oszczędzać nie będę. A po przejechaniu 400kkm troszke troski mu sie przyda to i zrobi drugie tyle.

Poza tym, szykuje go tez pod mały wzrost mocy, bo nie spocznę dopóki nie będę miał 250hp ++ :decayed:

Tam co do magla i pompy już powoli się przymierzałem do wymiany ale myślałem ze doczeka jeszcze wiosny to sobie sam bym wymienił, no ale cóż, teraz nie mam gdzie robić a pod chmurką nie da rady.

Co do szybek to nie wiem ile sobie policzą, ale przy takim zamówieniu liczę na jakiś rabat :kox:

Trzeba to trzeba nie ma że boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście może że w najbliższą środę grupa gdańska organizuje jakiś większy spocik na Matarni, tak się zastanawiam bo chcą aby zjechało więcej ludu, może ma ktoś ochotę się wybrać co prawda pewnie godz 19 jak to ich spoty w AZ. Co Wy na to, ktoś się wybiera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, chętnie bym sie wybrał, ale...

no właśnie ale nie mam auta, a jeżeli nawet będę miał to mnie nie będzie w tej części polski...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi jedziesz pewnie, tylko powiedz skąd startujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojadę to z Gdyni będę leciał

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Jak coś dorzucicie się do wachy i po Was do Pucka podskoczę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde też bym chętnie odwiedził misków z 3-m ale nie wyrobie przed nocka powrócić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by od nas jednak trochę kolegów się zdecydowało jechać, chociaż jak widać ostatnio frekwencja na naszych spotach siada, wiec nie wiadomo czy ktoś będzie reflektował na Gdańsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiem Ci zastanawiam się co z resztą, bo jedno nie przyjechać na spota a drugie w ogóle się nie odzywać tu w wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...