6 urodziny klubu :)

Hugo

Dzisiaj mija 6 lat od czasu , kiedy założyłem klub. Przez ten czas poznałem mnóstwo super ludzi. Chyba już jestem uzależniony , bo nie ma dnia , żebym nie siedział na forum :decayed: Powiem Wam , że patrząc z perspektywy czasu , nigdy w życiu nie sądziłem , że to wszystko rozrośnie się na taką skalę :kox: Cholernie się cieszę , że mogę się zajmować czymś co jest moją wielką pasją i że to wszystko nie idzie na marne :good:

Prezesie DZIĘKUJEMY :good: :good:

99% ludzi na forum jest uzależniona i to przez Ciebię :polew: :polew: :kox: [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 07:45_________________________________________________ czerwoni zieloni żółci i reszta użytkowników :good:

Ja 6 mam urodziny więc połączymy :drunk:

Dziękujemy bardzo za stworzenie tak wielkie bazy wiedzy dzięki, której nie jeden użytkownik uporał się ze swoim problemem. Podzięowania również dla użyszkodników :kox: :kox: bez nich to wszystko nie byłoby takie fajne :hi:

bla bla bla , co roku tak gadasz i nic z tego niema :thumbdown:

order chociaz bys dał bo dawno nie miałem , ale tylko zielony w chodzi w rachube :naughty: :naughty:

Osobiście namaluję Ci sprayem zieloną kropkę na czole w BT :polew: :polew:

Osobiście namaluję Ci sprayem zieloną kropkę na czole w BT :polew: :polew:

Trzymam cie za słowo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

...aaa to Ty założyłeś ten klub, to już wiem do kogo mam zgłosić się po odszkodowanie za czas zmarnowany na forum i przy aucie próbując poprawiać fabrykę :wink4::kox:

p.s. sto lat :drinks:

bla bla bla , co roku tak gadasz i nic z tego niema :thumbdown:

Co roku to samo :D

:good:

Mam konta na wielu forach. O różnej tematyce, ale to jest NAJLEPSZE :good:. Wzór dla innych for. Wszystkiego dobrego PREZES :hi:.