Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki akumulator kupić ? od A do Z


mariusz-ysko

Rekomendowane odpowiedzi

sądzę że nie każdy BOSCH jest oryginalny

Tak samo jak nie każda centra :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko bosch,potwierdzam.Po 4-6 tygodniach stania na dworzu (wakacje) pali na raz.Zimą po 2-3 tyg też nie ma problemu.Fakt że klemy mam zawsze wysmarowane miedzianym smarem.A ważną rzeczą przy kupnie aku jest ile stał na pułce czy w magazynie.Bo na te drogie ludzie żydzą i łatwo o starucha.W boschach od spodu są okrągłe pieczątki z datą produkcji.Jak ktoś jezdzi codziennie po parę kilometrów to byle gówno mu wystarczy bo go codziennie ładuje.A dobry poprostu trzyma i ma jebnięcie po dłuższym postoju i z upływem lat.Gówniany robi wypad po góra 2 latach,dobry kręci 6.Moim zdaniem akurat na aku nie warto oszczędzać,szczególnie w dizlach,żeby tą kasze przy -20 dało radę przemielić.[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 19:48_________________________________________________Aaaa i nie mówię o jakichś zakupach na allegro,tylko sklepie z akumulatorami gdzie jest wszystko pomierzone i wydruk dołączony do paragonu i gwarancji.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jedno, po co szukacie jakiś wynalazków boshów itp gdzie nie wiadomo co trafisz. Nie lepiej kupić CENTRE FUTURE i mieć spokój?? 3 lata gwarancji i assistance. Akumulatory trzymają jak żyleta, są świetne, niezawodne nawet na małych odcinkach - odpalanie gaszenie. Nie kombinujcie tylko kupujcie rzeczy PEWNE

no akurat centra dla mnie nie jest taka pewna, bo w niecale 2 lata mi oslabla.

a i gwarancja centry jest tyle warta co papier toaletowy... wiem bo oddawalem na gwarancji i nic.

wlasnie dlatego szukam czegos innego.

moze akurat trafilem na lipny egzemplarz, pech, ale takie cos juz potrafi zniechecic... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jedno, po co szukacie jakiś wynalazków boshów itp gdzie nie wiadomo co trafisz. Nie lepiej kupić CENTRE FUTURE i mieć spokój?? 3 lata gwarancji i assistance. Akumulatory trzymają jak żyleta, są świetne, niezawodne nawet na małych odcinkach - odpalanie gaszenie. Nie kombinujcie tylko kupujcie rzeczy PEWNE

no akurat centra dla mnie nie jest taka pewna, bo w niecale 2 lata mi oslabla.

a i gwarancja centry jest tyle warta co papier toaletowy... wiem bo oddawalem na gwarancji i nic.

wlasnie dlatego szukam czegos innego.

moze akurat trafilem na lipny egzemplarz, pech, ale takie cos juz potrafi zniechecic... :hi:

Widocznie wina była po twojej stronie, ale nie będę się kłócił. U mnie jest tych akumulatorów 9 sztuk i ani jeden nigdy nie zawiódł stąd polecam ludziom którzy nie wiedzą na co się zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój starszy miał też centre i narzekał ale może poprostu trafił słaby egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sprawdziłem, data produkcji 06/11 - chyba nie tak źle??

Gdzie to sprawdziłeś?

na spodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie jak varta ma oznaczoną datę produkcji??

No tak, Varta ma pod spodem, nie doczytałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem 3lata temu polski SZNAJDER i do tej pory bez zazutu a mamy -13

Sznajder jest :good: ja używałem sznajdera w vectrze benzynowej 8 lat. Dobre bo polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam małe pytanko. Kupiłem audi jakieś 2 tyg temu, sprzedawca miesiąc temu wstawił nowe akku, które dzisiaj mi się wysypało. Podobno przepalona cela. Czy podlega to gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam małe pytanko. Kupiłem audi jakieś 2 tyg temu, sprzedawca miesiąc temu wstawił nowe akku, które dzisiaj mi się wysypało. Podobno przepalona cela. Czy podlega to gwarancji?

raczej nie. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ? to z mojej winy usterka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ? to z mojej winy usterka ?

nie ale jeśli by powiedzmy na drugi dzień sie okazało że padniety aku to sie możesz kłucić że gość wiedział że coś nie tak i wcisnął Ci bubla a tak to widocznie miałes pecha że akurat 2 tyg po kupieniu padł. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie po co jest gwarancja 2 lata ? Myślę, że pismo od rzecznika praw konsumenta polepszy sytuacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...