Opublikowano 19 Maja 201016 l chodzi mi o zaciski z s4 b6, b7 (345mm) o których pisał wcześniej mystic.pl . Napisałem że zaciski różnią się kosmetycznie a Ty napisałeś że klocki też są troszke inne. Zdziwiło mnie to ponieważ wydawało mi się że w s4 b6 b7 od razu były zaciski na blaszki
Opublikowano 19 Maja 201016 l mi chodziło konkretnie o S3, tam sa troche inne zaciski i klocki B6 i 7 maja wszystko takie samo
Opublikowano 19 Maja 201016 l _________________________________________________aaaa... to dobrze bo już myślałem że coś popie******em
Opublikowano 20 Maja 201016 l witam szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest
Opublikowano 20 Maja 201016 l witam szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest Jak znajdę do siebie większe, to będę miał na sprzedaż taki zestaw czyli jarzma, zaciski + tarcze Zimmerman gładkie 320x30mm i klocki. Tarcze i klocki po przebiegu ok. 9kkm pięknie dotarte jak nówki. A jak nie znajdę całego kpl takiego jak szukam to wtedy będą na sprzedaż tylko jarzma pod 320, tarcze i klocki jak wyżej, wtedy zaciski do kupienia we własnym zakresie.
Opublikowano 20 Maja 201016 l zagadaj do "spowalniacza" - devastation on cos mial na sprzedaz Bez urazy
Opublikowano 20 Maja 201016 l witam szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest na zacisk Ate czy Lucas ????
Opublikowano 20 Maja 201016 l ja na 99% jestem w stanie zalatwic na przod 320/321mm zacisk z jarzmami, tarcze i klocki.
Opublikowano 20 Maja 201016 l ja na 99% jestem w stanie zalatwic na przod 320/321mm zacisk z jarzmami, tarcze i klocki. za ile ? jakie komponenty ? :wink4:
Opublikowano 20 Maja 201016 l klocki i tarcze ori, zacisk jak zacisk, nie znam nie ori ;] za ile to sie dowiem jutro/po jutrze, bo typ ma cos przyciagnac z Niemiec, zobaczymy jaki stan, potarguje sie i napisze.
Opublikowano 20 Maja 201016 l z tego wszystkiego to chyba tylko zacisk ori nikt nie robi tylko Ate :>
Opublikowano 21 Maja 201016 l tzn chodzilo mi o to, ze wszystko takie jak dostajesz z nowym samochodem, bo typ to bierze z w miare swiezych rozbitkow.[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 21:25_________________________________________________a do B6 tyl 288mm od B7 2.0TFSI QUATTRO pasuje czy musi byc od FWD?
Opublikowano 21 Maja 201016 l witam szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest na zacisk Ate czy Lucas ???? cześć hmm mi to rybka szczerze powiedziawszy witam szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest Jak znajdę do siebie większe, to będę miał na sprzedaż taki zestaw czyli jarzma, zaciski + tarcze Zimmerman gładkie 320x30mm i klocki. Tarcze i klocki po przebiegu ok. 9kkm pięknie dotarte jak nówki. A jak nie znajdę całego kpl takiego jak szukam to wtedy będą na sprzedaż tylko jarzma pod 320, tarcze i klocki jak wyżej, wtedy zaciski do kupienia we własnym zakresie. super by bylo jak byś napisał na gady 5640586
Opublikowano 21 Maja 201016 l Czarny wrzuc od S4 B5 albo A8 4,2 , Allroada/A6 2,7T. Wyrwiesz zaciski tanio pewnie kolo 300 zl za pare... Licz tarcze 600 klocki 300 nowe do tego.
Opublikowano 22 Maja 201016 l jesli macie kontakt w uk to okazja caly zestaw s4 b5 40 funtow + przesylka w uk 20f, chyba warto, pytanie do fachowcow o zacisk czy jest completny na zdjeciu? moge zorganizowac wysylke do polski 1funt za kilogram, a tarcze po 10kg + reszta-czy warto? http://cgi.ebay.co.uk/Audi-B5-S4-front-brake-calipers-discs-quattro-sport-/260605989999?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cad53d46f
Opublikowano 22 Maja 201016 l jesli macie kontakt w uk to okazja caly zestaw s4 b5 40 funtow + przesylka w uk 20f, chyba warto, pytanie do fachowcow o zacisk czy jest completny na zdjeciu? moge zorganizowac wysylke do polski 1funt za kilogram, a tarcze po 10kg + reszta-czy warto? http://cgi.ebay.co.uk/Audi-B5-S4-front-brake-calipers-discs-quattro-sport-/260605989999?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cad53d46f warto, ale bez klocków i tarcz po co targac ten zuzyty szmelc do Polski ??? ja sie pisze na ten zestaw gdyby miał wszystkie druty ale ich tam nie widze
Opublikowano 23 Maja 201016 l juz wyslalem ptanie o te sprezyny, czy nowe sa drogie? ja juz kupilem pod 321mm i przyszly bez blaszek no ale nie warto odsylac bo blaszki okolo £20, czy ktos malowal te blaszki proszkowo?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto