Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakładałem ostatnio przód 320mm na zacisku 2-tłoczkowym z a8 s4/b5 i zdziwiłem się jak po zakręceniu felg nie dało się obrócić koła. Ale po delikatnym podpiłowaniu zacisku było ok.

Felga 18" et 35

MAM%208%20CZ.jpg

Kurde felga feldze nie równa. Ja mam biedrony i mam nadzieję że mi się zmieszczą moje zaciski bo będę bardzo zły :chytry:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:07_________________________________________________

Kurde są w ogóle dostępne tarcze perforowane w rozmiarze 288 na tył?

Bo szukam szukam i nie mogę nic znaleźć!

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomasz Daj mi na PW ceny tarcz,klocków do mojego wozidla ATE,TRW i innych :wink4:

Opublikowano

Próbował ktoś wsadzić hamulce z Passata W8 334x32 (dwu-tłoczkowe) ? Rozstaw jarzma będzie się zgadzał ?

Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl.

takie tarcze robi Otto Zimmermann

strona lewa 600.3237.75

strona prawa 600.3238.75[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:38_________________________________________________

Tomasz Daj mi na PW ceny tarcz,klocków do mojego wozidla ATE,TRW i innych :wink4:

masz std hamulce ???

Opublikowano

Tomek sprawdzałeś może jakieś tarcze perforowane na tył pod 288?

Opublikowano

tak, sprawdzałem, nie sa dostepne

Opublikowano

tak, sprawdzałem, nie sa dostepne

k**wa, żeby żadna firma nie produkowała tarcz w tym rozmiarze. Robią jakieś gówna w małych rozmiarach c**j wie po co.

Opublikowano

na biedrony 16" "zwykłe" zaciski do 320 mm wchodzą z luzem.

Opublikowano

Próbował ktoś wsadzić hamulce z Passata W8 334x32 (dwu-tłoczkowe) ? Rozstaw jarzma będzie się zgadzał ?

Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl.

takie tarcze robi Otto Zimmermann

strona lewa 600.3237.75

strona prawa 600.3238.75[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:38

Jarzma będą pasować czy trzeba zmieniać zwrotnice? Mam komplet z W8 razem z ori tarczami w dobrej cenie do kupienia...

Opublikowano

:hi:

Witam.

Mój Zestaw na SWAPa 320/288 właśnie wrócił od Tomka (Devastation) po malowaniu i kompletnym serwisie :good:

Odmalowany profesjonalnie :naughty: że normalnie szkoda zakładać :>

Jestem mu za to bardzo wdzięczny :notworthy: Naprawdę zrobił dobrą robotę. :good:

34068da0823c68c8m.jpg

Do tego zestawu postanowiłem wypróbować nowe tarcze Ferodo:

d20fb11a213a98ecm.jpg

08baf5219eb3dbf0m.jpg

Stwierdziłem że klocek jednak to podstawa i na przód pójdą Ferodo DS Performance:

83af15c965ead55bm.jpg

Na tył niestety ale nie można jeszcze dostać Ferodo DS Performance więc kupić komplet Ferodo Premium:

aab188eb0a237048m.jpg

Do tego tarcze na tył pójdą TRW:

29ab8750bee39a82m.jpg

No i aby wszystko miało sens do kompletu pójdą przewody w oplocie metalowym z firmy HEL:

6679a4a9e330b47cm.jpg

Płyn Hamulcowy ATE Blue Racing, albo ATE typ200 jeszcze nie kupiłem. Nie wiem jeszcze na co wybór padnie, pewnei na to co będzie na stanie magazynowym. :wink4:

Miały być montowane tarcze Ferodo, ale jednak ostatecznie padło na tarcze Zimmermanny perforowane.

5dc46314d5fe26fem.jpg

No i moje największe zmartwienie to aby zmieścić to w moją obecną felgę 16" fakt milimetry ale...

404339b9809748c1m.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale były robione telefonem bo łapy ujebane i nie chciałem wyciągać aparatu.

Efrkty po przejechaniu 60km :kox: :kox: :kox:

Jak się ułoży przód to będzie montowany tył pod 288mm :gwizdanie:

Opublikowano

[quote author=devastation

masz std hamulce ---- :hi: Tomik- Hample w standardzie jak na razie pod mojego ALG :wink4:

Opublikowano

Próbował ktoś wsadzić hamulce z Passata W8 334x32 (dwu-tłoczkowe) ? Rozstaw jarzma będzie się zgadzał ?

Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl.

takie tarcze robi Otto Zimmermann

strona lewa 600.3237.75

strona prawa 600.3238.75[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:38

Jarzma będą pasować czy trzeba zmieniać zwrotnice? Mam komplet z W8 razem z ori tarczami w dobrej cenie do kupienia...

jarzma z zaciskami beda pasowac ale tarcza juz nie

Opublikowano

Próbował ktoś wsadzić hamulce z Passata W8 334x32 (dwu-tłoczkowe) ? Rozstaw jarzma będzie się zgadzał ?

Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl.

takie tarcze robi Otto Zimmermann

strona lewa 600.3237.75

strona prawa 600.3238.75[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:38

Jarzma będą pasować czy trzeba zmieniać zwrotnice? Mam komplet z W8 razem z ori tarczami w dobrej cenie do kupienia...

jarzma z zaciskami beda pasowac ale tarcza juz nie

Z ori tarczami z W8, cały komplet z W8 ;)

Opublikowano

O co Ci chodzi z tym W8 bo nie qumam[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 12:43_________________________________________________

:hi:

Witam.

Mój Zestaw na SWAPa 320/288 właśnie wrócił od Tomka (Devastation) po malowaniu i kompletnym serwisie :good:

Odmalowany profesjonalnie :naughty: że normalnie szkoda zakładać :>

Jestem mu za to bardzo wdzięczny :notworthy: Naprawdę zrobił dobrą robotę. :good:

34068da0823c68c8m.jpg

Do tego zestawu postanowiłem wypróbować nowe tarcze Ferodo:

d20fb11a213a98ecm.jpg

08baf5219eb3dbf0m.jpg

Stwierdziłem że klocek jednak to podstawa i na przód pójdą Ferodo DS Performance:

83af15c965ead55bm.jpg

Na tył niestety ale nie można jeszcze dostać Ferodo DS Performance więc kupić komplet Ferodo Premium:

aab188eb0a237048m.jpg

Do tego tarcze na tył pójdą TRW:

29ab8750bee39a82m.jpg

No i aby wszystko miało sens do kompletu pójdą przewody w oplocie metalowym z firmy HEL:

6679a4a9e330b47cm.jpg

Płyn Hamulcowy ATE Blue Racing, albo ATE typ200 jeszcze nie kupiłem. Nie wiem jeszcze na co wybór padnie, pewnei na to co będzie na stanie magazynowym. :wink4:

Miały być montowane tarcze Ferodo, ale jednak ostatecznie padło na tarcze Zimmermanny perforowane.

5dc46314d5fe26fem.jpg

No i moje największe zmartwienie to aby zmieścić to w moją obecną felgę 16" fakt milimetry ale...

404339b9809748c1m.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale były robione telefonem bo łapy ujebane i nie chciałem wyciągać aparatu.

Efrkty po przejechaniu 60km :kox: :kox: :kox:

Jak się ułoży przód to będzie montowany tył pod 288mm :gwizdanie:

to jest wlasnie to co lubie, konkret zestaw, zadnych polsrodkow i druciarstwa

Kileeer teraz bedziesz musial uwazac na slepia podczas ostrego hamowania z

duzej predkosci bo poleca Ci na deske

Opublikowano

Raczej bałbym się aby komuś jadącemu za mną oczy nie wyleciały na deskę jak ja zacznę hamować :decayed:

Opublikowano

:hi:

Witam.

Mój Zestaw na SWAPa 320/288 właśnie wrócił od Tomka (Devastation) po malowaniu i kompletnym serwisie :good:

Odmalowany profesjonalnie :naughty: że normalnie szkoda zakładać :>

Jestem mu za to bardzo wdzięczny :notworthy: Naprawdę zrobił dobrą robotę. :good:

34068da0823c68c8m.jpg

Do tego zestawu postanowiłem wypróbować nowe tarcze Ferodo:

d20fb11a213a98ecm.jpg

08baf5219eb3dbf0m.jpg

Stwierdziłem że klocek jednak to podstawa i na przód pójdą Ferodo DS Performance:

83af15c965ead55bm.jpg

Na tył niestety ale nie można jeszcze dostać Ferodo DS Performance więc kupić komplet Ferodo Premium:

aab188eb0a237048m.jpg

Do tego tarcze na tył pójdą TRW:

29ab8750bee39a82m.jpg

No i aby wszystko miało sens do kompletu pójdą przewody w oplocie metalowym z firmy HEL:

6679a4a9e330b47cm.jpg

Płyn Hamulcowy ATE Blue Racing, albo ATE typ200 jeszcze nie kupiłem. Nie wiem jeszcze na co wybór padnie, pewnei na to co będzie na stanie magazynowym. :wink4:

Miały być montowane tarcze Ferodo, ale jednak ostatecznie padło na tarcze Zimmermanny perforowane.

5dc46314d5fe26fem.jpg

No i moje największe zmartwienie to aby zmieścić to w moją obecną felgę 16" fakt milimetry ale...

404339b9809748c1m.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale były robione telefonem bo łapy ujebane i nie chciałem wyciągać aparatu.

Efrkty po przejechaniu 60km :kox: :kox: :kox:

Jak się ułoży przód to będzie montowany tył pod 288mm :gwizdanie:

Piekny zestawik :good:dev robi robote z malowaniem i serwisem :wink4: U mnie bedzie niedlugo 320/300 :kox:

kileeer ile dales za Ferodo DS Performance

Opublikowano

:hi:

Witam.

Mój Zestaw na SWAPa 320/288 właśnie wrócił od Tomka (Devastation) po malowaniu i kompletnym serwisie :good:

Odmalowany profesjonalnie :naughty: że normalnie szkoda zakładać :>

Jestem mu za to bardzo wdzięczny :notworthy: Naprawdę zrobił dobrą robotę. :good:

34068da0823c68c8m.jpg

Do tego zestawu postanowiłem wypróbować nowe tarcze Ferodo:

d20fb11a213a98ecm.jpg

08baf5219eb3dbf0m.jpg

Stwierdziłem że klocek jednak to podstawa i na przód pójdą Ferodo DS Performance:

83af15c965ead55bm.jpg

Na tył niestety ale nie można jeszcze dostać Ferodo DS Performance więc kupić komplet Ferodo Premium:

aab188eb0a237048m.jpg

Do tego tarcze na tył pójdą TRW:

29ab8750bee39a82m.jpg

No i aby wszystko miało sens do kompletu pójdą przewody w oplocie metalowym z firmy HEL:

6679a4a9e330b47cm.jpg

Płyn Hamulcowy ATE Blue Racing, albo ATE typ200 jeszcze nie kupiłem. Nie wiem jeszcze na co wybór padnie, pewnei na to co będzie na stanie magazynowym. :wink4:

Miały być montowane tarcze Ferodo, ale jednak ostatecznie padło na tarcze Zimmermanny perforowane.

5dc46314d5fe26fem.jpg

No i moje największe zmartwienie to aby zmieścić to w moją obecną felgę 16" fakt milimetry ale...

404339b9809748c1m.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale były robione telefonem bo łapy ujebane i nie chciałem wyciągać aparatu.

Efrkty po przejechaniu 60km :kox: :kox: :kox:

Jak się ułoży przód to będzie montowany tył pod 288mm :gwizdanie:

Piekny zestawik :good:dev robi robote z malowaniem i serwisem :wink4: U mnie bedzie niedlugo 320/300 :kox:

kileeer ile dales za Ferodo DS Performance

Ja cholera nie mogę znaleźć 300mm na tył a też chętnie do tego bym założył. Może kiedyś, ale wiesz jak już założę 288 to nie wiem czy będzie mi się chciało znowu do tego wracać i rezać.

więcej info masz na PW

Opublikowano

Próbował ktoś wsadzić hamulce z Passata W8 334x32 (dwu-tłoczkowe) ? Rozstaw jarzma będzie się zgadzał ?

Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl.

takie tarcze robi Otto Zimmermann

strona lewa 600.3237.75

strona prawa 600.3238.75[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:38

Jarzma będą pasować czy trzeba zmieniać zwrotnice? Mam komplet z W8 razem z ori tarczami w dobrej cenie do kupienia...

jarzma z zaciskami beda pasowac ale tarcza juz nie

Z ori tarczami z W8, cały komplet z W8 ;)

o co chodzi z tym W8 bo nie qumam ?????[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 16:51_________________________________________________Ferodo DS Performance

:hi:

Witam.

Mój Zestaw na SWAPa 320/288 właśnie wrócił od Tomka (Devastation) po malowaniu i kompletnym serwisie :good:

Odmalowany profesjonalnie :naughty: że normalnie szkoda zakładać :>

Jestem mu za to bardzo wdzięczny :notworthy: Naprawdę zrobił dobrą robotę. :good:

34068da0823c68c8m.jpg

Do tego zestawu postanowiłem wypróbować nowe tarcze Ferodo:

d20fb11a213a98ecm.jpg

08baf5219eb3dbf0m.jpg

Stwierdziłem że klocek jednak to podstawa i na przód pójdą Ferodo DS Performance:

83af15c965ead55bm.jpg

Na tył niestety ale nie można jeszcze dostać Ferodo DS Performance więc kupić komplet Ferodo Premium:

aab188eb0a237048m.jpg

Do tego tarcze na tył pójdą TRW:

29ab8750bee39a82m.jpg

No i aby wszystko miało sens do kompletu pójdą przewody w oplocie metalowym z firmy HEL:

6679a4a9e330b47cm.jpg

Płyn Hamulcowy ATE Blue Racing, albo ATE typ200 jeszcze nie kupiłem. Nie wiem jeszcze na co wybór padnie, pewnei na to co będzie na stanie magazynowym. :wink4:

Miały być montowane tarcze Ferodo, ale jednak ostatecznie padło na tarcze Zimmermanny perforowane.

5dc46314d5fe26fem.jpg

No i moje największe zmartwienie to aby zmieścić to w moją obecną felgę 16" fakt milimetry ale...

404339b9809748c1m.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale były robione telefonem bo łapy ujebane i nie chciałem wyciągać aparatu.

Efrkty po przejechaniu 60km :kox: :kox: :kox:

Jak się ułoży przód to będzie montowany tył pod 288mm :gwizdanie:

Piekny zestawik :good:dev robi robote z malowaniem i serwisem :wink4: U mnie bedzie niedlugo 320/300 :kox:

kileeer ile dales za Ferodo DS Performance

Ferodo DS Performance do zacisku 320-345mm kosztuje ok 500zł

ale jest tylko na zamówienie, czas oczekiwania 14-21 dni

Opublikowano

o co chodzi z tym W8 bo nie qumam ?????

W8 to model Passata - ma zaciski dwutłoczkowe i tarcze 334x32

0402ec_brakes_07_z.jpg

Opublikowano

no wiem i jak ma sie to do A4-ki ?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.