Opublikowano 12 Marca 201511 l Kostka jest chyba ta sama.Klocek jest inny tylko przez blaszkę która jest na klocku.Tarcze np ferodo. A nawiercane to oz ale nie będą tanie Edytowane 12 Marca 201511 l przez davidlive
Opublikowano 12 Marca 201511 l Dobra, to narazie użyje tego co dostanę: -klocki które będą z zaciskiem -oraz tarcze 321, które początkowo będą z "odzysku", ale w b.dobrym stanie. A po napływie kaski zainwestuje w dobrą tarczę i klocki Co sądzicie o takiej tarczy - ALLEGRO - ATE wentylowany nawiercana ?I w podobnej cenie jest wentylowany wiercony Zimmermann..Na OZ jeszcze nie patrzałem Edytowane 12 Marca 201511 l przez Grz3si3k
Opublikowano 12 Marca 201511 l Nie myl wentylowania z wierceniem. ATE daruj sobie, Zimmermann dziurawy będzie ok jeśli chcesz coś dobrego. OZ = Otto Zimmermann
Opublikowano 12 Marca 201511 l Nie myl wentylowania z wierceniem. ATE daruj sobie, Zimmermann dziurawy będzie ok jeśli chcesz coś dobrego. OZ = Otto Zimmermann O d### ale wtopa.. Oczywiście miałem na myśli nawiercane.. ale czemu napisałem wentylowane, nie wiem Może chciało mi się podwójnej wentylacji Zaraz poprawię A za rozwinięcie OZ - dzięki.. myślałem, że to inna firma
Opublikowano 12 Marca 201511 l http://olx.pl/oferta/tarcze-hamulcowe-imitacje-CID5-ID7j5dt.html#3bf53396f3
Opublikowano 12 Marca 201511 l http://olx.pl/oferta/tarcze-hamulcowe-imitacje-CID5-ID7j5dt.html#3bf53396f3 Jaki zacisk na to wejdzie ?? jaka średnica ???
Opublikowano 12 Marca 201511 l I szpan na wsi jak po ostrej jeździe podjeżdżasz pod remize a tu pala sie 380mm na zaciskach brembo
Opublikowano 13 Marca 201511 l Oczywiście miałem na myśli nawiercane.. Jak już się tak Ciebie czepiam to kolejne sprostowanie, Zimmermann jest wiercony, nie nawiercany. Otwory są na wylot
Opublikowano 13 Marca 201511 l założyłem 320 na przód i 288 na tyl do mojej a4 b6 1.8t. i problem...po parunastu(!) już odpowietrzeniach pedał nadal wchodzi za daleko w podłogę (za pedał gazu). Hamulce hamują dobrze, ale ten pedał mi się nie podoba. Może być kwestia dotarcia czy dalej gdzieś się zachowało powietrze?
Opublikowano 13 Marca 201511 l W tylnych zaciskach jest dalej powietrze. Pogdaj z dev'em on Ci wyjaśni.
Opublikowano 13 Marca 201511 l założyłem 320 na przód i 288 na tyl do mojej a4 b6 1.8t. i problem...po parunastu(!) już odpowietrzeniach pedał nadal wchodzi za daleko w podłogę (za pedał gazu). Hamulce hamują dobrze, ale ten pedał mi się nie podoba. Może być kwestia dotarcia czy dalej gdzieś się zachowało powietrze? za wymiane hamulców zabierają sie młokosy nie rozumiejący istoty rzeczy nowy zacisk z ASO jest juz zalany płynem, podpina sie przewód i nie trzeba odpowietrzac a tutaj trzeba sie nameczyc
Opublikowano 13 Marca 201511 l chyba mam ten sam problem, tylko że u mnie syczy z serwa. I hebel miękki Edytowane 13 Marca 201511 l przez slo
Opublikowano 13 Marca 201511 l założyłem 320 na przód i 288 na tyl do mojej a4 b6 1.8t. i problem...po parunastu(!) już odpowietrzeniach pedał nadal wchodzi za daleko w podłogę (za pedał gazu). Hamulce hamują dobrze, ale ten pedał mi się nie podoba. Może być kwestia dotarcia czy dalej gdzieś się zachowało powietrze? za wymiane hamulców zabierają sie młokosy nie rozumiejący istoty rzeczy nowy zacisk z ASO jest juz zalany płynem, podpina sie przewód i nie trzeba odpowietrzac a tutaj trzeba sie nameczyc A co z powietrzem miedzy przewodem a zaciskiem? zawsze cos tam zostanie
Opublikowano 13 Marca 201511 l Eee. Babelek zawsze sie gdzies zapodzieje i przy odpowietrzaniu zejdzie
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto