Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czym ? to przedzwonie do kuriera i odbiore sobie wcześniej na mieście w środe


ps, masz jakies spy-photo z blaszkami ? :D

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurier DPD. Fot nie robilem

Opublikowano

dobra to czekam na paczuszki

Opublikowano

Dopuszczalna grubosc tarczy nie ma zwiazku z jej odpornosc mechaniczna tylko z pojemnością cieplna a ta jest juz przekroczona.

Tak jeszcze chciałem nawiązać do tych słów... na moich obecnych 312mm mam nieco ponad 24mm grubości (dop. min. 23mm)... biorąc ten fakt na chłopski rozum to nawet fabrycznie nowe 312-tki (gr. 25mm) nie będą miały nawet zbliżonej pojemności cieplnej (i wytrzymałości mech.) co zużyte do poniżej minimum (27,5~28mm) tarcze 345mm, czyż nie? :mysli:

Idąc dalej tym tokiem rozumowania to hamując gablotą w dotychczasowym stylu wydaje mi się, że zużyta tarcza S4 będzie miała i tak znacznie niższe temperatury... również obciążenia na nią działające (na jednostkę powierzchni) będą mniejsze.

Oczywiście inna sprawa, że nie po to montuje się kalafiory od eSy by później nie wykorzystywać ich potencjału... :wink:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Panowie, takie małe pytanie, bo już trochę zgłupiałem czytając tyle stron :decayed:
A wiedza u Was niesamowita :thumbup1:

Do swojej A4 B6, mogę mieć za śmieszną kasę komplet na przód z A6 C6 3.0TDi..
Wiem, że to pasuje: zaciski, jarzma.. A co z tą tarczą 321mm?

Na lato mam oryginalne 5-ramienne 17", a na przyszłą zimę planuje jakieś 16" -bo potrzebuje już nowych opon.

Pozdro :hi:

Opublikowano

Sruby na 6-katny łeb do tylnych jarzm

gwint M10X1.25

Gdzie to najlepiej kupić aby jakościowo sprostało, skoro to nie ori?
Opublikowano

Panowie, takie małe pytanie, bo już trochę zgłupiałem czytając tyle stron :decayed:

A wiedza u Was niesamowita :thumbup1:

Do swojej A4 B6, mogę mieć za śmieszną kasę komplet na przód z A6 C6 3.0TDi..

Wiem, że to pasuje: zaciski, jarzma.. A co z tą tarczą 321mm?

Na lato mam oryginalne 5-ramienne 17", a na przyszłą zimę planuje jakieś 16" -bo potrzebuje już nowych opon.

Pozdro :hi:

Wszystko prócz tarczy, tarcza z a6 jest wyższa, kup od a4 b7 3.0tdi np

Opublikowano

Sruby na 6-katny łeb do tylnych jarzm

gwint M10X1.25

Gdzie to najlepiej kupić aby jakościowo sprostało, skoro to nie ori?

Kupisz w sklepie ze śrubami

Opublikowano
  • Autor

Na ebay są gotowe zestawy do takowej przeróbki.

Opublikowano

do wiekszosci aut, ale u nas ciemnogrod i malo takich rzeczy dostepnych

Opublikowano

W sumie kwestia adaptera na zacisk i tyle.

Dac na tarcze 300 mm przedni zacisk nawet i od 288 odpowiednio dobrać odległość i adapter i gotowe, a siła hamowania super.

A drugi zacisk tylko ręczny

Opublikowano

podejrzewam ze roznicy miedzy takim przednim ATE 57 a 4 tlokiem z tylnej osi porsche w ogole nie poczujesz montujac to z tylu, tylko wyglad

Opublikowano

Widzialem takiego cudaka.

trzeba przerabiac zwrotnice

Opublikowano

Panowie, takie małe pytanie, bo już trochę zgłupiałem czytając tyle stron :decayed:

A wiedza u Was niesamowita :thumbup1:

Do swojej A4 B6, mogę mieć za śmieszną kasę komplet na przód z A6 C6 3.0TDi..

Wiem, że to pasuje: zaciski, jarzma.. A co z tą tarczą 321mm?

Na lato mam oryginalne 5-ramienne 17", a na przyszłą zimę planuje jakieś 16" -bo potrzebuje już nowych opon.

Pozdro :hi:

Wszystko prócz tarczy, tarcza z a6 jest wyższa, kup od a4 b7 3.0tdi np

Dzięx, znalazłem odpowiedź potem jeszcze w temacie na stronie 300,303 i 305..

Więc coś ogarnąłęm.

A polecacie coś z dobrych tarcz? Coś np nawiercanego?

I pytanie odnoście klocków jeszcze - czy nie są takie same jak standardy z B6? No chyba, że oglądałem złe rozmiary - bo tylko zauważyłem różnice w kostce czujnika.. :kwasny:

Opublikowano

daj gładkie OZty + FDSP

Opublikowano

Ok, cenna podpowiedź :hi:

A powiedz, czy na początek te klocki od A4 wejdą pod zaciski od A6? Czy jednak źle widziałem..

Pytam, bo w moim audi są nowe klocki z ok Kwietnia 2014 - poprzedni właściciel zmieniał ;)

Opublikowano

Do nowych tarcz i tak nie możesz założyć używanych klocków ;)

Opublikowano

na szlifierke tasmową i beda jak nowe tylko ciut ciensze

Opublikowano

Cholerka..

To więcej zakupów będzie :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.