Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osobiście nie poprawiałbym fabryki odnośnie proporcji średnic tarcz i trzymałbym się ich zaleceń :wink:

Po latach wiemy ,że owe proporcje były dobre....ale nie bardzo dobre ;) .

Chętnie bym zobaczył takie porównanie hebli z proporcjami zalecanymi vs. większe na tylnej osi.

Z hamowaniem na łuku włącznie.

:)

Subiektywne odczucia są dla mnie tyle warte ile opis brzmienia sprzętu audio przez audiofilów :P

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe, dobrze napisane. Ciekaw czy jakiś "zboczeniec hamulcowy" w pozytywnym tego słowa znaczeniu pokusi się o zrobienie testu:

Przy predkosci 120km/h hamowanie do zera a następnie pomiar odległości dla 288/245 vs 312/255 vs 320/288 vs 320/300 vs 345/300 vs 345/330 :)

Opublikowano

hehe, dobrze napisane. Ciekaw czy jakiś "zboczeniec hamulcowy" w pozytywnym tego słowa znaczeniu pokusi się o zrobienie testu:

Przy predkosci 120km/h hamowanie do zera a następnie pomiar odległości dla 288/245 vs 312/255 vs 320/288 vs 320/300 vs 345/300 vs 345/330 :)

to by było piękne :)

Opublikowano

byś musiał mieć jedno auto i zestawy tylko w nim przekładać by było miarodajne ;)

Opublikowano

nie.. moj kumpel jezdzil w a6c5 4.2 tam jest 321mm i ten wiekszy zacisk 2 tloczkowy na stalowej 16 w zimie, bylo ciasno ale wchodzi bez problemu..

Ale przy zacisku z jednotłok z np a6 czy a4 b7 3.0 tdi zacisk jest inny, bardziej odstaje

Opublikowano

no możliwe nie chce sie kłócić :)

Opublikowano

no możliwe nie chce sie kłócić :)

Wiem bo sprawdzałem :grin:

Opublikowano

Ktoś mi powie czy osłony z tarcz 320mm spasują pod tarczę z mercedesa ML i zacisk 18Z?
Jeśli nie to z czego osłona będzie pasować?

Opublikowano

nie.. moj kumpel jezdzil w a6c5 4.2 tam jest 321mm i ten wiekszy zacisk 2 tloczkowy na stalowej 16 w zimie, bylo ciasno ale wchodzi bez problemu..

trw moze idzie upchnac. On jest mniejszy chyba od ate 320mm :wink:

Opublikowano

imho piasta w c5 polifcie jest nieco wyzsza wiec wzgledem tej od b5 to jest chyba niecale 10mm (porownaj sobie wysokosc tarczy od b5 i c5 polift) - latwiej tam schowac zacisk w stalowke

Opublikowano

Panowie, szybkie pytanie:

czy pod przednie hamulce S4 B6 345mm upchnę felgę 17" ??

Opublikowano

jakie ET i wzór ?

Opublikowano

to już dla mnie obojętne, muszę zejść z rozmiarem z 19" do 17"

ET sobie dobiorę

Opublikowano

upchniesz

Opublikowano

Panowie, szybkie pytanie:

czy pod przednie hamulce S4 B6 345mm upchnę felgę 17" ??

Bez problemu .
Opublikowano

zaloz 360 z a8 d3 tez wchodzi po 17 cali

Opublikowano

Na co mi taki talerz ? ;) ..ten co mam mi styka ;)

Opublikowano

zaloz 360 z a8 d3 tez wchodzi po 17 cali

ale z jakim ET?

Opublikowano

pod ori avusy wchodzi z s4 b5 et45 a czy pod inne to nie wiem

Opublikowano

A 345mm z esy hebel? 17` jakąś można na to założyć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.