Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylne osłony może kupić z ośki,ale nie musi ,te z Q przecież pasują.

Osłony z ośki do Q nie pasują.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co trzeba przerabiać? Otwory montażowe?

Opublikowano

Te będą ok : 4F0 615 611 / 612 ??

Masz B7 więc te będą odpowiednie :)

Opublikowano
  • Autor

Co trzeba przerabiać? Otwory montażowe?

Tak otwory

Opublikowano

Nic nie trzeba przerabiać,otwory pasują.

Blacha z Q ma podebranie pod przegub a w ośce niema przegubu i jest bardziej dopasowana do zwrotnicy.

Opublikowano

Z S4 tak ,bo rozstaw jest taki jak w rs4 i jest inny,ale z 3.0tdi jest taki sam.

Opublikowano

Siema, u mnie dzisiaj wskoczyły zaciski 345 na przód i co się okazało nie zadbałem o przewody w oplocie a miałę hella za prawie 400zł, dzisiaj przy odpowietrzaniu jeden jebnął, widziałem ze jest lekko poszarpany ale nie sądziłem ze to takie gówno... to nie jest taki porządny przewód tylko plastki okuty oplotem... załamałem się ze ze za taką kasę takie gówno sprzedają, oplot się przełamał przez pewnie wyginanie go przy wymianie klocków itp. ale gówno totalne... zmieniłem chwilowo przód na nowe przewody ale bez oplotu... i nie wiem co dalej robić bo jak tamto okazało się lipą to co inni mają to ja już nie wiem... ma ktoś pomysł? moge zdjecie wstawić jakie to gówno..... za 400zł sprzedają... plastikowy przewód....

Opublikowano

bo ori przewody sa ulozone do d*py, na zgieciu przy zacisku
ja odginalem blache trzymajaca przewod tak aby bylo troche mniejszy kat zgiecia przewodu ale nie pamietam jak w b6 to jest

Opublikowano

Siema, u mnie dzisiaj wskoczyły zaciski 345 na przód i co się okazało nie zadbałem o przewody w oplocie a miałę hella za prawie 400zł, dzisiaj przy odpowietrzaniu jeden jebnął, widziałem ze jest lekko poszarpany ale nie sądziłem ze to takie gówno... to nie jest taki porządny przewód tylko plastki okuty oplotem... załamałem się ze ze za taką kasę takie gówno sprzedają, oplot się przełamał przez pewnie wyginanie go przy wymianie klocków itp. ale gówno totalne... zmieniłem chwilowo przód na nowe przewody ale bez oplotu... i nie wiem co dalej robić bo jak tamto okazało się lipą to co inni mają to ja już nie wiem... ma ktoś pomysł? moge zdjecie wstawić jakie to gówno..... za 400zł sprzedają... plastikowy przewód....

Czemu jesteś dziwiony ????!!!!!

Skoro Ci przełamali majstry oplot to niech zainwestują oni w nowy !

Opublikowano

Chcę pomalować zaciski i mam pytanie - czy malowanie proszkowe z wygrzewaniem w piecu (140-200st.C) nie zaszkodzi elementom gumowym w nich zawartym? Trzeba je zdemontować/zabezpieczyć czy może jest to zbędne?

Ktoś zna temat z praktyki?

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Chcę pomalować zaciski i mam pytanie - czy malowanie proszkowe z wygrzewaniem w piecu (140-200st.C) nie zaszkodzi elementom gumowym w nich zawartym? Trzeba je zdemontować/zabezpieczyć czy może jest to zbędne?

Ktoś zna temat z praktyki?

Wszystkie gumki trzeba wyciągać :wink: Trzeba było mówić bym nie zmieniał :wink:

Opublikowano

A łatwo się ściąga gumki z tłoka? :wink:

Przednie zaciski zauważyłem, że są dwuczęściowe, skręcane śrubami, a w nich to w zasadzie tylko "frontowa" część wymaga pomalowania... Czy przy ponownym skręcaniu trzeba te śruby zalać np. klejem Loctite czy wystarczy samo skręcenie odpowiednim momentem?

A może kategorycznie nie wolno ruszać tych śrub? :mysli:

Opublikowano

A łatwo się ściąga gumki z tłoka? :wink:

Przednie zaciski zauważyłem, że są dwuczęściowe, skręcane śrubami, a w nich to w zasadzie tylko "frontowa" część wymaga pomalowania... Czy przy ponownym skręcaniu trzeba te śruby zalać np. klejem Loctite czy wystarczy samo skręcenie odpowiednim momentem?

A może kategorycznie nie wolno ruszać tych śrub? :mysli:

Sciąga łatwo i na pewno ich nie uszkodzisz ale założyć je to porażka :facepalm:

Opublikowano

Trochę tak, i pierścień segera mechanizmu ręcznego całkiem przyjemnie się montuje ;)

Opublikowano

Ponowne założenie zlecę mechanikowi :wink:

A co z przednimi, dwuczęściowymi zaciskami, można je rozkręcić i skręcić bez obaw, że się śruby nie poluzują?

Opublikowano

Ponowne założenie zlecę mechanikowi :wink:

A co z przednimi, dwuczęściowymi zaciskami, można je rozkręcić i skręcić bez obaw, że się śruby nie poluzują?

Tak śmiało możesz rozbierać :wink:

Opublikowano

Dzięki za info! W przyszłym tygodniu jadą na renowację :)

Opublikowano

Ktoś poratuje? potrzebuję wymiar od miejsca montaży do kraja zacisku 320mm
Ma ktoś taki wymontowany gdzieś?
Odległość tak jak na zdjęciu.. do najbardziej wysuniętego punktu zacisku..

11425310_963066697089621_1217504793_n.jp

Edytowane przez IroN_87

Opublikowano

Ktoś poratuje? potrzebuję wymiar od miejsca montaży do kraja zacisku 320mm

Ma ktoś taki wymontowany gdzieś?

Odległość tak jak na zdjęciu.. do najbardziej wysuniętego punktu zacisku..

Człowieku, ale masz dziś dobry dzień :decayed:

Mam akurat moje na podłodze z A6 C6 pod 321mm.

20150610_203509.jpg

Miejsca na tarczę w jarzmie: 38mm

Od mocowania do końca zacisku: ok 105mm

Udało mi się pomóc? :hi:

Edytowane przez Grz3si3k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.