Opublikowano 1 Czerwca 201511 l Tylne osłony może kupić z ośki,ale nie musi ,te z Q przecież pasują. Osłony z ośki do Q nie pasują.
Opublikowano 1 Czerwca 201511 l Nic nie trzeba przerabiać,otwory pasują. Blacha z Q ma podebranie pod przegub a w ośce niema przegubu i jest bardziej dopasowana do zwrotnicy.
Opublikowano 1 Czerwca 201511 l Z S4 tak ,bo rozstaw jest taki jak w rs4 i jest inny,ale z 3.0tdi jest taki sam.
Opublikowano 2 Czerwca 201511 l Siema, u mnie dzisiaj wskoczyły zaciski 345 na przód i co się okazało nie zadbałem o przewody w oplocie a miałę hella za prawie 400zł, dzisiaj przy odpowietrzaniu jeden jebnął, widziałem ze jest lekko poszarpany ale nie sądziłem ze to takie gówno... to nie jest taki porządny przewód tylko plastki okuty oplotem... załamałem się ze ze za taką kasę takie gówno sprzedają, oplot się przełamał przez pewnie wyginanie go przy wymianie klocków itp. ale gówno totalne... zmieniłem chwilowo przód na nowe przewody ale bez oplotu... i nie wiem co dalej robić bo jak tamto okazało się lipą to co inni mają to ja już nie wiem... ma ktoś pomysł? moge zdjecie wstawić jakie to gówno..... za 400zł sprzedają... plastikowy przewód....
Opublikowano 2 Czerwca 201511 l bo ori przewody sa ulozone do d*py, na zgieciu przy zaciskuja odginalem blache trzymajaca przewod tak aby bylo troche mniejszy kat zgiecia przewodu ale nie pamietam jak w b6 to jest
Opublikowano 3 Czerwca 201511 l Siema, u mnie dzisiaj wskoczyły zaciski 345 na przód i co się okazało nie zadbałem o przewody w oplocie a miałę hella za prawie 400zł, dzisiaj przy odpowietrzaniu jeden jebnął, widziałem ze jest lekko poszarpany ale nie sądziłem ze to takie gówno... to nie jest taki porządny przewód tylko plastki okuty oplotem... załamałem się ze ze za taką kasę takie gówno sprzedają, oplot się przełamał przez pewnie wyginanie go przy wymianie klocków itp. ale gówno totalne... zmieniłem chwilowo przód na nowe przewody ale bez oplotu... i nie wiem co dalej robić bo jak tamto okazało się lipą to co inni mają to ja już nie wiem... ma ktoś pomysł? moge zdjecie wstawić jakie to gówno..... za 400zł sprzedają... plastikowy przewód....Czemu jesteś dziwiony ????!!!!!Skoro Ci przełamali majstry oplot to niech zainwestują oni w nowy !
Opublikowano 3 Czerwca 201511 l Chcę pomalować zaciski i mam pytanie - czy malowanie proszkowe z wygrzewaniem w piecu (140-200st.C) nie zaszkodzi elementom gumowym w nich zawartym? Trzeba je zdemontować/zabezpieczyć czy może jest to zbędne? Ktoś zna temat z praktyki? Edytowane 3 Czerwca 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 3 Czerwca 201511 l Chcę pomalować zaciski i mam pytanie - czy malowanie proszkowe z wygrzewaniem w piecu (140-200st.C) nie zaszkodzi elementom gumowym w nich zawartym? Trzeba je zdemontować/zabezpieczyć czy może jest to zbędne? Ktoś zna temat z praktyki? Wszystkie gumki trzeba wyciągać Trzeba było mówić bym nie zmieniał
Opublikowano 3 Czerwca 201511 l A łatwo się ściąga gumki z tłoka? Przednie zaciski zauważyłem, że są dwuczęściowe, skręcane śrubami, a w nich to w zasadzie tylko "frontowa" część wymaga pomalowania... Czy przy ponownym skręcaniu trzeba te śruby zalać np. klejem Loctite czy wystarczy samo skręcenie odpowiednim momentem? A może kategorycznie nie wolno ruszać tych śrub?
Opublikowano 3 Czerwca 201511 l A łatwo się ściąga gumki z tłoka? Przednie zaciski zauważyłem, że są dwuczęściowe, skręcane śrubami, a w nich to w zasadzie tylko "frontowa" część wymaga pomalowania... Czy przy ponownym skręcaniu trzeba te śruby zalać np. klejem Loctite czy wystarczy samo skręcenie odpowiednim momentem? A może kategorycznie nie wolno ruszać tych śrub? Sciąga łatwo i na pewno ich nie uszkodzisz ale założyć je to porażka
Opublikowano 3 Czerwca 201511 l Trochę tak, i pierścień segera mechanizmu ręcznego całkiem przyjemnie się montuje
Opublikowano 4 Czerwca 201511 l Ponowne założenie zlecę mechanikowi A co z przednimi, dwuczęściowymi zaciskami, można je rozkręcić i skręcić bez obaw, że się śruby nie poluzują?
Opublikowano 5 Czerwca 201511 l Ponowne założenie zlecę mechanikowi A co z przednimi, dwuczęściowymi zaciskami, można je rozkręcić i skręcić bez obaw, że się śruby nie poluzują? Tak śmiało możesz rozbierać
Opublikowano 10 Czerwca 201511 l Ktoś poratuje? potrzebuję wymiar od miejsca montaży do kraja zacisku 320mmMa ktoś taki wymontowany gdzieś?Odległość tak jak na zdjęciu.. do najbardziej wysuniętego punktu zacisku.. Edytowane 10 Czerwca 201511 l przez IroN_87
Opublikowano 10 Czerwca 201511 l Ktoś poratuje? potrzebuję wymiar od miejsca montaży do kraja zacisku 320mm Ma ktoś taki wymontowany gdzieś? Odległość tak jak na zdjęciu.. do najbardziej wysuniętego punktu zacisku.. Człowieku, ale masz dziś dobry dzień Mam akurat moje na podłodze z A6 C6 pod 321mm. Miejsca na tarczę w jarzmie: 38mm Od mocowania do końca zacisku: ok 105mm Udało mi się pomóc? Edytowane 10 Czerwca 201511 l przez Grz3si3k
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto