Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?

17` avus z s4 :hi:

Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby :hi:

19? :facepalm:

Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo:

20150618_180748_Richtone_HDR.jpg

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?

17` avus z s4 :hi:

Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby :hi:

19? :facepalm:

Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo:

20150618_180748_Richtone_HDR.jpg

W tę 17-tkę wejdą spokojnie heble od S4?

Opublikowano

Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?

17` avus z s4 :hi:

Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby :hi:

19? :facepalm:

Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo:

20150618_180748_Richtone_HDR.jpg

W tę 17-tkę wejdą spokojnie heble od S4?

Pytasz o tarcze 320/300.. To masz odpowiedź.

U mnie = tarcza 321 + zacisk z A6 C6

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?

17` avus z s4 :hi:

Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby :hi:

19? :facepalm:

Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo:

20150618_180748_Richtone_HDR.jpg

W tę 17-tkę wejdą spokojnie heble od S4?

Tak.

Opublikowano

Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?

17` avus z s4 :hi:

Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby :hi:

19? :facepalm:

Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo:

20150618_180748_Richtone_HDR.jpg

W tę 17-tkę wejdą spokojnie heble od S4?

Pytasz o tarcze 320/300.. To masz odpowiedź.

U mnie = tarcza 321 + zacisk z A6 C6

345/300 ;) jest....
Opublikowano

Jakie et tej 16? Na tyle jaka sprezynka? ori s4??

Opublikowano

Pytasz o tarcze 320/300.. To masz odpowiedź.

U mnie = tarcza 321 + zacisk z A6 C6

Pytałem o zestaw S4 tj. 345/300mm :)

Ale już uzyskałem odpowiedź... dzięki :hi:

Na lato mam 18-tki ale na zimę rozważam 17-tki dokładnie na tych samych felgach co na zdjęciu, stąd moje pytanie :wink:

PS. 321mm to nie 345mm... zamaluj napis :decayed::wink:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Jakie et tej 16? Na tyle jaka sprezynka? ori s4??

Sprężynka od zacisków pod 288mm.

Opublikowano

Panowie potrzebuję tak na szybko. Czy w b7 2,7 tdi były 320

Opublikowano

Były tylko 320 czy też mniejsze? Mam do zgarnięcia z jednej b7 ale nie jestem pewien Jakie są

Opublikowano

latwo na oko rozroznic zacisk niech ci przesle fote kola nawt i bedziesz wiedzial

Opublikowano

czy jest jakaś dojazdówka która wchodzi na zaciski 345 ?

Opublikowano

Dzięki Panowie już siedzi nowiutkie 320. Miałem 312 i teraz ciekawi mnie różnica, bo 312 naprawdę nieźle hamowało.

Opublikowano

z tym wykorzystaniem przewodów z q5 to byłbym ostrożny , owszem pasują ale :

- przy skręcaniu koła może byc Ała (mozna kombinować ze zmiana miejsca między odpowietrznikiem a mocowaniem przewodu ham.)

dyndajace czy umocowane na "trytycce" dłuższe przewody no każdy sam decyduje

- jc to przewody q5 + oplot do nich ( solidne przemyslane mocowanie )

- zdecydowanie bezpieczniej bedzie dorobić redukcje pod sztywny przewód hamulcowy i wpiąć nasz oryginalny przewód

Edytowane przez michałswd

Opublikowano

Redukcja owszem najlepsze rozwiązanie, alle miedź + amelinium to słabe połączenie niestety, Trzeba by stalowe dawac, ale gdzie kupic i dorobic?

Ja przewodów od Q5-tki, nie byłem w stanie poprowadzic w zadowalający mnie sposób, albo przewód był za długi, albo za krótki :(

Opublikowano

No to macie cos mocno przekombinowane, u mnie lezy jak trzeba.

Sprawdzane bylo przy pelnym skrecie w lewo i w prawo.

Chciałem na to jeszcze oplot ale on nie jest wskazany.

Opublikowano

w aso redukcja cos 18 zl szt , mozna dopasowac z 288 , 312 , 320 innego zacisku a6 b6 b7 pewnie innych tez

Jak sie zagrzeje plyn to tez poskręcaj , zmęczenie materiału po czasie tez zrobi swoje , naprężenia , styl jazdy

a no i jeszcze mocno obnizone auto , osobiscie tego nie polecam

redukcja z miedzi pewnie tez wytrzyma dlużej niz przewody z q5

Edytowane przez michałswd

Opublikowano

ja mam mosiezne redukcje z tylu + stalowy oplot + alu zaciski i nic sie nie dzieje

Opublikowano

Ja tam nie testowałem połączenia alu + miedź, na pewno wytrzyma jakiś czas, a może nawet bardzo długo. Jedynie chciałem zwrócic uwagę, że takich połączeń się nie stosuje zasadniczo. W żadnym seryjnym zacisku na alu nie ma miedzianych rurek.

Mosiądz + aluminium to lepiej niż miedź + aluminium, ale ciągle nie najlepiej ;) jeśli już to kwasówka.

U mnie jest to rozwiązane tak c311fdba139d31c0m.jpg do takiego zacisku e9365b0f2fcba323m.jpg

Patent na pewno znany już wielu, z tym, że nikt chyba się nim jeszcze tu nie chwalił.

Wpisac w google 8E0615133G 8E0615134G i wszystko będzie jasne.

Przewód w moim przypadku jest krótszy od tego z Q5 o jakieś 9cm, i pasuje o wiele lepiej.

Poza tym nie neguje tego, że ori przewód z Q5tki da się sensownie poprowadzic i go wykorzystac, ale to już każdy musi indywidualnie ocenic/zadecydowac :)

Pozdr

Edytowane przez staniek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.