Opublikowano 19 Czerwca 201511 l Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku? 17` avus z s4 Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby 19? Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo:
Opublikowano 19 Czerwca 201511 l Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku? 17` avus z s4 Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby 19? Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo: W tę 17-tkę wejdą spokojnie heble od S4?
Opublikowano 19 Czerwca 201511 l Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku? 17` avus z s4 Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby 19? Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo: W tę 17-tkę wejdą spokojnie heble od S4? Pytasz o tarcze 320/300.. To masz odpowiedź. U mnie = tarcza 321 + zacisk z A6 C6
Opublikowano 19 Czerwca 201511 l Autor Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku? 17` avus z s4 Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby 19? Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo: W tę 17-tkę wejdą spokojnie heble od S4? Tak.
Opublikowano 19 Czerwca 201511 l Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?17` avus z s4 Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby 19? Tu masz moją 17'tkę ... Nawet na 16 jest miejsca sporo: W tę 17-tkę wejdą spokojnie heble od S4? Pytasz o tarcze 320/300.. To masz odpowiedź. U mnie = tarcza 321 + zacisk z A6 C6 345/300 jest....
Opublikowano 19 Czerwca 201511 l Pytasz o tarcze 320/300.. To masz odpowiedź. U mnie = tarcza 321 + zacisk z A6 C6 Pytałem o zestaw S4 tj. 345/300mm Ale już uzyskałem odpowiedź... dzięki Na lato mam 18-tki ale na zimę rozważam 17-tki dokładnie na tych samych felgach co na zdjęciu, stąd moje pytanie PS. 321mm to nie 345mm... zamaluj napis Edytowane 19 Czerwca 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 19 Czerwca 201511 l Jakie et tej 16? Na tyle jaka sprezynka? ori s4?? Sprężynka od zacisków pod 288mm.
Opublikowano 22 Czerwca 201511 l Były tylko 320 czy też mniejsze? Mam do zgarnięcia z jednej b7 ale nie jestem pewien Jakie są
Opublikowano 22 Czerwca 201511 l latwo na oko rozroznic zacisk niech ci przesle fote kola nawt i bedziesz wiedzial
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l Dzięki Panowie już siedzi nowiutkie 320. Miałem 312 i teraz ciekawi mnie różnica, bo 312 naprawdę nieźle hamowało.
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l z tym wykorzystaniem przewodów z q5 to byłbym ostrożny , owszem pasują ale : - przy skręcaniu koła może byc Ała (mozna kombinować ze zmiana miejsca między odpowietrznikiem a mocowaniem przewodu ham.) dyndajace czy umocowane na "trytycce" dłuższe przewody no każdy sam decyduje - jc to przewody q5 + oplot do nich ( solidne przemyslane mocowanie ) - zdecydowanie bezpieczniej bedzie dorobić redukcje pod sztywny przewód hamulcowy i wpiąć nasz oryginalny przewód Edytowane 24 Czerwca 201511 l przez michałswd
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l Redukcja owszem najlepsze rozwiązanie, alle miedź + amelinium to słabe połączenie niestety, Trzeba by stalowe dawac, ale gdzie kupic i dorobic? Ja przewodów od Q5-tki, nie byłem w stanie poprowadzic w zadowalający mnie sposób, albo przewód był za długi, albo za krótki
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l No to macie cos mocno przekombinowane, u mnie lezy jak trzeba. Sprawdzane bylo przy pelnym skrecie w lewo i w prawo. Chciałem na to jeszcze oplot ale on nie jest wskazany.
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l w aso redukcja cos 18 zl szt , mozna dopasowac z 288 , 312 , 320 innego zacisku a6 b6 b7 pewnie innych tez Jak sie zagrzeje plyn to tez poskręcaj , zmęczenie materiału po czasie tez zrobi swoje , naprężenia , styl jazdy a no i jeszcze mocno obnizone auto , osobiscie tego nie polecam redukcja z miedzi pewnie tez wytrzyma dlużej niz przewody z q5 Edytowane 24 Czerwca 201511 l przez michałswd
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l ja mam mosiezne redukcje z tylu + stalowy oplot + alu zaciski i nic sie nie dzieje
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l Ja tam nie testowałem połączenia alu + miedź, na pewno wytrzyma jakiś czas, a może nawet bardzo długo. Jedynie chciałem zwrócic uwagę, że takich połączeń się nie stosuje zasadniczo. W żadnym seryjnym zacisku na alu nie ma miedzianych rurek. Mosiądz + aluminium to lepiej niż miedź + aluminium, ale ciągle nie najlepiej jeśli już to kwasówka. U mnie jest to rozwiązane tak do takiego zacisku Patent na pewno znany już wielu, z tym, że nikt chyba się nim jeszcze tu nie chwalił. Wpisac w google 8E0615133G 8E0615134G i wszystko będzie jasne. Przewód w moim przypadku jest krótszy od tego z Q5 o jakieś 9cm, i pasuje o wiele lepiej. Poza tym nie neguje tego, że ori przewód z Q5tki da się sensownie poprowadzic i go wykorzystac, ale to już każdy musi indywidualnie ocenic/zadecydowac Pozdr Edytowane 24 Czerwca 201511 l przez staniek
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto