Opublikowano 24 Sierpnia 201510 l to może i ja zapytam czy serwo z pompą od s4 99r podjedzie do mojego AJL 98r ?
Opublikowano 24 Sierpnia 201510 l podejdzie, tylko bedziesz musial skrocic pret gwintowany na ta nakretke z kulka pod pedal hamulca bo jest przy dluga i jak zmontujesz wszystko na gotowo pedal hamulca bedzie 10-15 cm wystawal wzgledem pedalu sprzeglamam u siebie pompe i serwo z polifta
Opublikowano 24 Sierpnia 201510 l podejdzie, tylko bedziesz musial skrocic pret gwintowany na ta nakretke z kulka pod pedal hamulca bo jest przy dluga i jak zmontujesz wszystko na gotowo pedal hamulca bedzie 10-15 cm wystawal wzgledem pedalu sprzegla mam u siebie pompe i serwo z polifta a s4 przed liftem ? nie trzeba przerabiać ?
Opublikowano 25 Sierpnia 201510 l Witam Można stwierdzić czy w 2.0tdi 143 km są tarcze 320 czy musze mierzyć?
Opublikowano 25 Sierpnia 201510 l 320/288 trafiały seryjnie do B7 z silnikami benz. 2.0T i 3.2FSI oraz do diesli V6 2.7 i 3.0TDI Zmierz grubość przedniej tarczy i będziesz wiedział czy masz 320-tki, muszą mieć 30mm (-2mm dop. zużycia)
Opublikowano 25 Sierpnia 201510 l Przecież wystarczy zerknąć na to jak wygląda przedni zacisk. Jest sporo tutaj fotek zacisku 320mm.
Opublikowano 25 Sierpnia 201510 l Witam Można stwierdzić czy w 2.0tdi 143 km są tarcze 320 czy musze mierzyć? mało prawdopodobne aby byly 312-tki
Opublikowano 25 Sierpnia 201510 l Panowie pomóżcie bo nie mogę znaleźć sprężyn klocków do 320 :/. Chcą VIN odemnie a ja im mówię, że do 320 a oni dalej swoje. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 25 Sierpnia 201510 l Sprężyny (druty) czy blachy ? Mam jedno i drugie Edytowane 25 Sierpnia 201510 l przez Dev
Opublikowano 25 Sierpnia 201510 l A ma ktoś do sprzedania jarzma pod 320 przód oraz tył chyba 250 albo 255 bo z tego co się orientuje to wystarczy jarzma wymienić
Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l A ma ktoś do sprzedania jarzma pod 320 przód oraz tył chyba 250 albo 255 bo z tego co się orientuje to wystarczy jarzma wymienić Pod 320 są całkiem inne zaciski, wiedział bys gdybyś choc kilka stron tematu przerzucił, jarzma z przodu możesz wymienić miedzy 288/312 i 321/345 to tyle co da się jarzmami uzyskać
Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l Panowie pomóżcie bo nie mogę znaleźć sprężyn klocków do 320 :/. Chcą VIN odemnie a ja im mówię, że do 320 a oni dalej swoje. Leniom śmierdzącym w tym serwisie nie chciało się szukać, a to praktycznie samo wyskakuje 4F0615269 - sprężyna z małą blaszką bez logo S4 75zł/szt. 8E0615269 - sprężyna z dużą blaszką z nadrukiem S4 220zł/szt. A ma ktoś do sprzedania jarzma pod 320 przód oraz tył chyba 250 albo 255 bo z tego co się orientuje to wystarczy jarzma wymienić Mam cały komplet do sprzedania 312/255, więc jak coś z niego potrzebujesz to pisz na PW Edytowane 26 Sierpnia 201510 l przez BeyerBrown
Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l Witam Panowie Niebawem zakupię a4 b6 1.8t i na pierwszy rzut chcę zrobic swap hebli...opłaca sie to kupić? http://allegro.pl/tarcze-hamulce-zaciski-przod-audi-s4-8e0-345mm-4-2-i4794033179.html
Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l ~700zł kosztują nowe tarcze+klocki (podstawowe Zimmermanny i Ferodo) do tego zestawu a osłony w ASO stoją po 110zł/szt (trudno dorwać same używki), więc jak elementy cierne są faktycznie w co najmniej dobrym stanie to jest to bardzo dobra cena. Dokupisz nowe gumki (~50zł), wypiaskujesz + pomalujesz proszkowo (~70-100zł) i hamulce będą jak nowe Edytowane 26 Sierpnia 201510 l przez BeyerBrown
Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l Bo jeszcze coś takiego znalazłem.. http://allegro.pl/hamulce-audi-s4-b6-b7-zaciski-bbk-tarcze-345mm-i5623696213.html Co Wy na to?
Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l Przednie tarcze co najwyżej na siłowni jeszcze posłużą Klocki + tarcze na tył kosztują ~450zł , jarzma 150zł/szt (nowe), największy problem jest z zaciskami, bo nikt tych od S4 praktycznie nie sprzedaje osobno. Pasują na szczęście te od Transportera T5, ale mają mniejszy o 2mm tłoczek (41mm) i trzeba pokombinować z mocowaniem linek ręcznego i przewodami hamulcowymi. Edytowane 26 Sierpnia 201510 l przez BeyerBrown
Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l Aha w takim razie wezme te z pierwszego linku na sam przód, a na tył będę szukał. Dzieki za info
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto