Opublikowano 10 Grudnia 201510 l A pasuje to do b6 p&p czy adapter potrzeba? Pasuje do B7 to i do B6 podejdzie. Nie wiem jak z tarczą. Na bank do B8 podchodzą p&p bo na audizine chłopaki dawno na takich śmigają.
Opublikowano 13 Grudnia 201510 l Witam, mam pytanie odnośnie hebli na przód do 1.9 AWXa, czy podejdą mi tarcze i klocki 320mm z s4 b5? Jeśli konieczna jest wymiana zacisków to czy podejdą również te od s4 b5?
Opublikowano 13 Grudnia 201510 l Podejdą, i pewnie kusi że takie od b5 sa tanie ale nie bierz tego, gówno jakich mało, a ceny klocków kosmos do tej skuteczności. Kup jednotłok np z a6 albo b7 3.0tdi
Opublikowano 13 Grudnia 201510 l Dzięki wielkie za radę, ja mam w sumie jeszcze dobre klocki i tarcze ale wszystko ori bez żadnych przeróbek. A pytam dlatego, że kumpel ma na zbyciu zestaw od swojej s4 b5, bo zmieniał na większe i myślałem że u mnie zrobiłoby to robotę. Mógłbym na nim polatać do końca a później założyć z powrotem ori zaciski od b6 ale już z tarczami 312 od brembo i klockami ATE. Warto się z tym tak pobawić, czy to raczej strata pieniędzy i czasu? Edytowane 14 Grudnia 201510 l przez Tomson_b6
Opublikowano 13 Grudnia 201510 l Nie oczekuj cudów po tym zestawie. Jak za dobra kase to jasne ze sie opłaca ale jak masz dac 700zł to se odpusc. Tomek trabi gdzie sie tylko da zeby tego gówna nie ruszac-jak myslisz why koklega sie tego pozbywa????
Opublikowano 14 Grudnia 201510 l Cena spoko bo 2 stówy, tylko nie wiem czy z zasikami czy bez. Ale jeśli nikt nie poleca tych hebli to może faktycznie sobie odpuszcze, a jak moje już klęknął to zainwestuje w jakiś lepszy zestaw niż te zwykłe ori. Ma ktoś może pomysł na dobry zestaw bez kosmicznej ceny?
Opublikowano 14 Grudnia 201510 l Autor Cena spoko bo 2 stówy, tylko nie wiem czy z zasikami czy bez. Ale jeśli nikt nie poleca tych hebli to może faktycznie sobie odpuszcze, a jak moje już klęknął to zainwestuje w jakiś lepszy zestaw niż te zwykłe ori. Ma ktoś może pomysł na dobry zestaw bez kosmicznej ceny? Masz na pierwszej stronie...
Opublikowano 15 Grudnia 201510 l Panowie jaka jest lepsza alternatywa do 2.0T w B7 zacisków? Seryjne są 320mm tak? A w S4 345mm? Jest coś większego godnego polecenia czy zestaw z S4? Może jakiś 4 tłoku lub 6tłok? Edytowane 15 Grudnia 201510 l przez arek_cccp
Opublikowano 15 Grudnia 201510 l Koledzy jak to jest z tylnymi hamulcami z S4 b7 były 330 czy 300? Czy zaciski są te same a różnią się tylko jarzmami?
Opublikowano 16 Grudnia 201510 l Autor Ok a 330 od czego są i czym sie różnią poza wielkością oczywiscie Np od S4 B8, ale do B7 nie pasują P&P. Żeby do B7 wrzucić 330, potrzebujesz zacisk z S4 B7, jarzmo z A6 C6 i zmodyfikowaną tarczę z S4 B8
Opublikowano 16 Grudnia 201510 l Panowie jaka jest lepsza alternatywa do 2.0T w B7 zacisków? Seryjne są 320mm tak? A w S4 345mm? Jest coś większego godnego polecenia czy zestaw z S4? Może jakiś 4 tłoku lub 6tłok? Zestaw p&p 350mm tarcza na 6 tloczku z cayenne, zaciski z s4 seryjne to jedna wielka kupa, a kto twierdzi inaczej to sorrybalbo pojecia nie ma albo nie jezdzil na dobrym heblu
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto