Opublikowano 22 Grudnia 201510 l S2 550hp, 990kg, ja tylko heble wstawiam do tych rajdowek - 4 tloczki z przodu 38/42mm i 4 z tylu z tylu 28/30mm, auto musi miec felge max 16stke wg specyfikazji grupy w jakiej startuje stad nie moglem poszalec ale jak waga niska to i hamowac to bedzie.
Opublikowano 22 Grudnia 201510 l S2 550hp, 990kg, ja tylko heble wstawiam do tych rajdowek - 4 tloczki z przodu 38/42mm i 4 z tylu z tylu 28/30mm, auto musi miec felge max 16stke wg specyfikazji grupy w jakiej startuje stad nie moglem poszalec ale jak waga niska to i hamowac to bedzie. z jakiego auta stargales tarcze 350x32 do 6-tloka zeby weszlo do a4....?
Opublikowano 22 Grudnia 201510 l Ostatnio zrobielem zestaw pasujacy do a4, seryjny kibelek 345x30 i jednotloczek zostal zastapiony 350x32 i 6 tloczkiem, problem fadingu rozwiazany:) mozna oceniac estetyka bo juz tu mi koledzy powiedzieli ze 6 tloczek nie hamuje wcale:) A tu skonczona ostatnio ciekawostka starsza audiczka, ktos wie jaka? Inaczej.Tomi ile kasiorki bys wzial za taki 6tlokowy zestaw? Podejrzewam ze 2x tyle co kosztuje zestaw tzw kibel pod jeden tlok. Nikt nie nyguje takiego zestawu ani jego skutecznosci,chodzi o stosunek ceny do danego efektu:-D
Opublikowano 22 Grudnia 201510 l Ostatnio zrobielem zestaw pasujacy do a4, seryjny kibelek 345x30 i jednotloczek zostal zastapiony 350x32 i 6 tloczkiem, problem fadingu rozwiazany:) mozna oceniac estetyka bo juz tu mi koledzy powiedzieli ze 6 tloczek nie hamuje wcale:) Ile taki zestaw ? Wejdzie na to jeszcze 17 ?
Opublikowano 22 Grudnia 201510 l Autor Nie lepiej bez zadnych przeobek zalozyc sobie 312mm? Szkoda czasu i kasy...
Opublikowano 22 Grudnia 201510 l Zestaw wymaga minimum 18stki, info co do cen na PW. Niestety dobre heble kosztuja, ale i tak jest to maly wydatek, ja np żeby dorzucic do auta +40KM musze polożyć jakies 7 tys zl do tego setupu co mam, wiec wydanie ulamka tego na heble jest smieszna kwota i ja mam auto warte jedynie okolice 20 tys zl, wiec dla osob posiadajacych grubsze fury to nie wygórowana kwota.
Opublikowano 23 Grudnia 201510 l Zestaw wymaga minimum 18stki, info co do cen na PW. Niestety dobre heble kosztuja, ale i tak jest to maly wydatek, ja np żeby dorzucic do auta +40KM musze polożyć jakies 7 tys zl do tego setupu co mam, wiec wydanie ulamka tego na heble jest smieszna kwota i ja mam auto warte jedynie okolice 20 tys zl, wiec dla osob posiadajacych grubsze fury to nie wygórowana kwota. a jak jest z tarcza 350mm....bo 345mm czy 330mm do a4 wchodza bez problemu te z wys.51 i 54.5mm z merca i mierzylem tez 350mm ale tam jest wys.prawie 57mm i wadzi o zwrotnice mozna ja podciac ale wyjdzie tego sporo do szlifu....skad brales 350mm jesli to nie tajemnica?u siebie chcialem zmienic z 345/300 na 350/330
Opublikowano 27 Grudnia 201510 l Jest ktos chetny na tylny zestaw z RS4 B5 ? - tylne zaciski i jarzma kolor czerwony - tarcze ori uzywane - klocki Ferodo DS uzywane graty z mojego auta, robie przymiarke do przekladki 380/356mm Edytowane 27 Grudnia 201510 l przez Dev
Opublikowano 29 Grudnia 201510 l Tomek serwo ogarnięte i pompa wyregulowana Słuchaj mogę dać tego smarowidła pod osłonę przeciwpyłkowa? https://www.google.pl/search?q=superfit+bosch&rlz=1C1VFKB_enPL612PL612&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiFhMrsioHKAhVo8HIKHfA7B0IQ_AUIBygB#imgrc=hskqcWhhzzsK4M%3A Podaj proszę meila bo mam z 1 tłoczkiem ból i nie wiem czy dawać dziada czy zostawiać...
Opublikowano 30 Grudnia 201510 l Witam Interesuje mnie zmiana z 288 mm na 320 mm. Chcę zmienić na początek sam przód. Mam 2 typy: http://olx.pl/oferta/zaciski-hamulcowe-audi-s6-c5-320mm-CID5-IDd541B.html#7b4d50c18e http://olx.pl/oferta/zaciski-hamulcowe-audi-a6-c5-lift-320mm-CID5-IDc5TTP.html#01fb236e94 Oba podejdą P&P do mojego B7? Pzdr.
Opublikowano 30 Grudnia 201510 l jakbys zapoznal siez kilkoma ostatnimi stronami to bys wiedzial ze te z s6 / s4 to slaby pomysl, co chwile ktos sie o to pyta
Opublikowano 30 Grudnia 201510 l tak, słaby, chodzi tylko o ceny tarcz i klocków? Mi bardziej chodzi żeby były P&P. Oczywiście wskazówki Wasze wezmę pod uwagę. szukam coś fajnego, by dobrze hamowało. I natknąłem się właśnie na te z A6C5 i S6C5
Opublikowano 30 Grudnia 201510 l tarcze beda te same dla jednych i drugich zaciskow, klocki cenowo tez pewnie podobnie, albo i te od a6 lifta beda tanszetakie zestawy jak ten od s6 ludzie oddaja w cenie zlomu i nikt tego nie chce wraz wiec to mowi samo za siebie
Opublikowano 30 Grudnia 201510 l Nie będę w takim razie kombinował, kupię sprawdzone A6C6. dzięki za naprowadzenie na właściwy tor Pzdr.
Opublikowano 30 Grudnia 201510 l Nie są identyczne, ale można powiedziec, że prawie takie same Edytowane 30 Grudnia 201510 l przez staniek
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto