Opublikowano 16 Kwietnia 201610 l Tarcze z A6 C6 mają za duże odsadzenie i nie siadają do A4 , zmiana tarcz z S4 B6 załatwia sprawę bez wymiany piast i innych tam.
Opublikowano 16 Kwietnia 201610 l Tarcze z A6 C6 mają za duże odsadzenie i nie siadają do A4 , zmiana tarcz z S4 B6 załatwia sprawę bez wymiany piast i innych tam. Dziękuję Przyjacielu jaki rozmiar ma s4 b6 230?
Opublikowano 16 Kwietnia 201610 l Tarcze z A6 C6 mają za duże odsadzenie i nie siadają do A4 , zmiana tarcz z S4 B6 załatwia sprawę bez wymiany piast i innych tam. Dziękuję Przyjacielu jaki rozmiar ma s4 b6 230? Tarcza w S4 B6 ma 345mmx30mmx46,5mm
Opublikowano 16 Kwietnia 201610 l Panowie mam pytanie, kończy powoli mi się seria jeśli chodzi o hamulce i chciałbym założyć do auta coś lepszego ponieważ w planach jest podniesienie mocy , podejrzewam że w przeciągu 3 miesięcy będę musiał zdecydować się na jakiś nowy zestaw, ale wole już teraz zbierać info odnośnie tego tematu i widzę że większość tutaj na forum zakłada hamulce od S4 B7, z moim mechanikiem który pracuje w Audi chce założyć hamulce od Audi A8 D3 i tutaj moje pytanie z uwagi na to że nie posiadam dużej wiedzy w tym temacie i chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat czy iść w tym kierunku czy może wybrać coś innego, będę wdzięczny za opinie....ps jarzma i zaciski już czekają aczkolwiek sam już nie wiem... co myślicie?
Opublikowano 17 Kwietnia 201610 l Koledzy jak komuś leżą tylne zaciski po swapie to chętnie przytulę komplet. wysłane z Commodore 64
Opublikowano 17 Kwietnia 201610 l Koledzy jak komuś leżą tylne zaciski po swapie to chętnie przytulę komplet. wysłane z Commodore 64 jakich zacisków szukasz? w sensie wielkość
Opublikowano 17 Kwietnia 201610 l Koledzy jak komuś leżą tylne zaciski po swapie to chętnie przytulę komplet. wysłane z Commodore 64 jakich zacisków szukasz? w sensie wielkość245 czy tam 255 te które wszyscy zamieniają na większe wysłane z Commodore 64
Opublikowano 17 Kwietnia 201610 l Koledzy jak komuś leżą tylne zaciski po swapie to chętnie przytulę komplet. wysłane z Commodore 64 jakich zacisków szukasz? w sensie wielkość245 czy tam 255 te które wszyscy zamieniają na większewysłane z Commodore 64 Dawaj priv
Opublikowano 17 Kwietnia 201610 l tydzień wcześniej żebyś powiedział ,cały zestaw przód ,tył oddałem na złom
Opublikowano 17 Kwietnia 201610 l Koledzy jak komuś leżą tylne zaciski po swapie to chętnie przytulę komplet. wysłane z Commodore 64 245 mam jak coś
Opublikowano 17 Kwietnia 201610 l Panowie do0myślam się ,że było ale czytając ostatnie kilka stron nie wpadło m iw oczy. Czy zaciski z S4 a A6 różnią sie na "OKO" jakoś ? Da rade [poznać po czymś na sam widok fotek że to zacisk z konkretnego auta ? Czy tylko nr /? Pozdrawiam
Opublikowano 19 Kwietnia 201610 l Zaciski + jarzma + tarcza gładka Zimmermann 288 mm + klocki Ferodo DS performance. jest to mój fabryczny set, klocki i tarcze założone w maju 2015, przebieg na dzisiaj ~10 tyś km więc prawie nówka. Zestaw na samochodzie w ciągłym użyciu, nic nie puka, nie trzeszczy. ile można śpiewać za ten setup ? Edytowane 19 Kwietnia 201610 l przez marcin4x4
Opublikowano 19 Kwietnia 201610 l Panowie do0myślam się ,że było ale czytając ostatnie kilka stron nie wpadło m iw oczy. Czy zaciski z S4 a A6 różnią sie na "OKO" jakoś ? Da rade [poznać po czymś na sam widok fotek że to zacisk z konkretnego auta ? Czy tylko nr /? Pozdrawiam Da się.Ale trzeba mieć wprawne oko
Opublikowano 19 Kwietnia 201610 l Ja u siebie mam zmodyfikowany na razie przód, zaciski z 3,0 tdi b7 tarcze Zimmermann Sport plus klocki red suff. Efekty czuć. Tył tez zmienia jak trafie zaciski w dobrych pieniądzach.
Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l 340 za parę tylnych 288 do regeneracji to wporządku cena? bez osłon
Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l 340 za parę tylnych 288 do regeneracji to wporządku cena? bez osłon Słaba ja chciałem za 400zł sprzedać takie w bardzo ładnym stanie i jak na razie leżą.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto