Opublikowano 4 Kwietnia 20179 l Dzieki, myslalem ze musza byc dluzszeWysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 4 Kwietnia 20179 l 10 godzin temu, pawelosinski83 napisał: Może są jakieś inne alternatywy? Jakaś tarcza 360mm o wysokości takiej jak 345 z S4? Z RS4 B5
Opublikowano 4 Kwietnia 20179 l 10 godzin temu, pawelosinski83 napisał: Panowie, pytanko... Kończa mi się tarcze i klocki w S4... Chciałbym chyba coś mocniejszego od razu... Myslę o 360mm na dwutłoku z A8D3 - czy dobrze kminię, że trzeba tam adaptera (dystansu 13mm) między tarcze a piastę, tak jak w S4 B5? Może są jakieś inne alternatywy? Jakaś tarcza 360mm o wysokości takiej jak 345 z S4? Nie pakuj się w to mając heble S4. Nie odczujesz różnicy
Opublikowano 4 Kwietnia 20179 l 18 minut temu, Wandej napisał: Nie pakuj się w to mając heble S4. Nie odczujesz różnicy Jak nie odczuje ? Odczuje. Szybciej przyjdzie mu wymienić całą zawiechę.
Opublikowano 4 Kwietnia 20179 l 4 godziny temu, Dev napisał: Jak nie odczuje ? Odczuje. Szybciej przyjdzie mu wymienić całą zawiechę. No właśnie jeździłem b5 z heblem 360mm i moją z heblem s4 i moja hamuje lepiej. Właściciel b5 też tak stwierdził
Opublikowano 5 Kwietnia 20179 l Hmmmm... 345 jest na pewno spoko, w 95% przypadków hebla mi nie brakuje, tylko chicałbym coś bardziej odpornego na pogięcie i przegrzanie, szczególnie przy kilkukrotnym hamowaniu autostradowym z dużych prędkości... Tarcza 30mm trochu cienka w kombiaku z gazem... W S4 B5 miałem to samo i dopiero 350/32 na sześciotłoku z przodu + 325/22 z tyłu rozwiązały problem :-P Taraz w B6 już mi seria też trzepie kierownicą trochę... Nie chcę sytuacji, że zrobię hamlec i za chwilę znów będą tarcze krzywe a pedał gumowy po 2 hamowaniach... Ale jak tak mówicie to może dam jeszcze szansę eskowym spowalniaczom...
Opublikowano 5 Kwietnia 20179 l Godzinę temu, pawelosinski83 napisał: Hmmmm... 345 jest na pewno spoko, w 95% przypadków hebla mi nie brakuje, tylko chicałbym coś bardziej odpornego na pogięcie i przegrzanie, szczególnie przy kilkukrotnym hamowaniu autostradowym z dużych prędkości... Tarcza 30mm trochu cienka w kombiaku z gazem... W S4 B5 miałem to samo i dopiero 350/32 na sześciotłoku z przodu + 325/22 z tyłu rozwiązały problem :-P Taraz w B6 już mi seria też trzepie kierownicą trochę... Nie chcę sytuacji, że zrobię hamlec i za chwilę znów będą tarcze krzywe a pedał gumowy po 2 hamowaniach... Ale jak tak mówicie to może dam jeszcze szansę eskowym spowalniaczom... Zakup sobie przewody w oplocie + Ferodo DS na przód i tył. Powinno wystarczyć
Opublikowano 6 Kwietnia 20179 l Jak nie odczuje ? Odczuje. Szybciej przyjdzie mu wymienić całą zawiechę. To co wrzucić ma chłop ? Rs4b7 ? Znamy takich co bez butli z gazem w kombiaku czerwienili seryjne zestawy .
Opublikowano 8 Kwietnia 20179 l Jadę za chwilę sprawdzić tylna tarczę czy ma jakieś bicia (320/288) . Jeśli się okaże że jest lekko krzywa to ja przetoczyć czy muszę też druga stronę przetoczyc? Czy lepiej kupić nowe. Tarcza nowa po jakichś 25kk km . Klocki też ferodo DS. Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 8 Kwietnia 20179 l Zaciski 288 tył Numery tyłu: 3287/A oraz 3288/A. Jeśli tarcza ma mięso i delikatnie ma bicie, możesz spróbować ją liznąć koszt nie wielki i założysz zobaczysz co będzie się dziać jak nie pomoże to wymiana na nowe. A po co toczyć dobrą tarczę? jeśli chodzi Ci o różnicę w grubości to przecie kilka setek będzie.
Opublikowano 8 Kwietnia 20179 l Przeoczyłem tą tarcze co posyła podejrzewana. Miała bicie 1/10 , tak powiedział tokarz. Zabieg toczenia udany poniewaz buczenie przy hamowaniu ustalo i nastała cudowna cisza. Dla świętego spokoju przeoczyłem też druga tarcze. Tarcze po przeoczeniu mają teraz 11,3 mm . Tarcze tylne OZ. Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 10 Kwietnia 20179 l 18 minut temu, pksmlody napisał: Panowie ktoś dysponuje tutaj przewodami w oplocie na sprzedaż? M.in. Dev, Wandej.
Opublikowano 11 Kwietnia 20179 l Witam mam pytanko do znawców. Poukręcały mi się te stalowe rurki przy zaciskach 320-kach. Jak wiadomo tyl zacisku jest "amelinowy" czy mogę dorobić rurki miedziane czy muszę szukać stalowych?. Podobno miedz i amelinium to niezbyt udane połączenie A tak na marginesie dla tych co samodzielnie próbują regenerować zaciski Edytowane 11 Kwietnia 20179 l przez omen-25
Opublikowano 11 Kwietnia 20179 l Ja tez zniszczyłem rurki stalowe przy swoich (chodzi o te krotkie) i kupiłem gotowe bodajże 20cm miedziane wygiąłem sobie pod oryginał i jest si.... tylko ze koncówki z gwintem sa stalowe wiec nie wiec o co ka.... z tym amelinium i miedza.... Edytowane 11 Kwietnia 20179 l przez Marecki1
Opublikowano 11 Kwietnia 20179 l No niestety ale końcówka tez jest miedziana i styka się bezpośrednio z aluminiowym gniazdem stalowa jest tylko nakrętka. Dawno miałem chemie w szkole ale z tego co pamiętam to połączenie miedz i aluminium to tak trochę nie bardzo.
Opublikowano 11 Kwietnia 20179 l Nie zrozumiałem dobrze twojej wypowiedzi.... no tak sa miedziane ale ja zamontowałem i mam gdzies co sie bedzie działo... kiedys miałem w poprzednim aucie zmienione stal na miedz po całosci zaczynajac od pompy abs i po 4 latach odkrecałem przewody i nic nie widziałem zeby sie cos łaczyło miedzy soba i odkreciłem tez bez problemu.... Takze tego.... teraz mam tez miedz bo w jednym zacisku nie udało mi sie uratowac stalowego przewodu i wymieniłem obydwa....
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto