Opublikowano 4 Maja 20179 l Wielokrotnie w tym wątku było pisane że tylne hamulce w B6 to porażka, najlepsze zestawy to 320/300 lub 288 , 345/324 lub 300. Osobiście mam 320/300.Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 4 Maja 20179 l RumJanek, Ile masz KM I jak ci sie hamuje na takim zestawie ?Sent from my iPhone using Tapatalk
Opublikowano 4 Maja 20179 l Na razie 130, miał być remapowane w ten weekend to okazało się że wałek się wysrał i ściągam z Polski, przy okazji chcę wkręcić szpilki z ARL żeby nie podniosło mi głowicy. Tarcze mam Brembo, klocki ATE. Nie jeździłem autem jeszcze, odbieram go jak wrócę z urlopu, to powiem jak się jeździ.Niemniej miałem BEXa i z seryjnych zmieniłem na S4, jeśli żona poleciała na szybę jak przycisnela po 312/255, więc różnica jest napewno, 320/288 to kompromis taki pośrodku dla tych którzy nie latają autostrada a później chcą się nagle zatrzymać. Ja stwierdziłem, że na moje potrzeby i wyhamowanie z 70/80-0mph to 320/288 w zupełności wystarcza. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 4 Maja 20179 l I mnie przy hamowaniu na seriiz 120mph na 70mph przy radarze wyglada tragicznie ;( w serii 167km. Szukam jakiejs alternatywy, auto docelowo 350km w przyszlym roku. Widzialem zestaw kolegi siemiana na zestawie Porsche ale osobiscie wolalbym cos innego... btw gdzie w uk mieszkasz ?Sent from my iPhone using Tapatalk
Opublikowano 5 Maja 20179 l Pomiędzy Glasgow a EdinburghW takim razie ratuje cię 345/300 [emoji1] I uważaj, za twoje prędkości odbierają prawko jak cie dojadą [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 7 Maja 20179 l Mam tarcze z Rs4 b7 i szukam do tego zacisków ale NIE z Rs4 bo za drogie. Jak myślicie od a8 d3 od tarczy 360 podejdą zaciski?
Opublikowano 10 Maja 20179 l Kupiłem w końcu zestaw na swapa 320/288 bodajże z B7 2.0 T Pytanie takie: czy w takim razie kupować tarcze i klocki z B7 2.0T lub 3.0TDI ? Wiem że są różne grubości tarcz ale nie wiem co i jak
Opublikowano 10 Maja 20179 l Autor 15 minut temu, johnnythebest napisał: Kupiłem w końcu zestaw na swapa 320/288 bodajże z B7 2.0 T Pytanie takie: czy w takim razie kupować tarcze i klocki z B7 2.0T lub 3.0TDI ? Wiem że są różne grubości tarcz ale nie wiem co i jak Tu i tu jest ta sama grubość
Opublikowano 10 Maja 20179 l 5 minut temu, H4mm3R napisał: Tu i tu jest ta sama grubość Dzięki A możesz polecić jakąś kombinację czy tarcze i klocki Ferodo bedą ok?
Opublikowano 11 Maja 20179 l Dnia 4.05.2017 o 13:04, Krzysieqq napisał: Dev masz może jakieś 320 albo 340 i 288 na tył ? Dnia 4.05.2017 o 19:00, Krzysieqq napisał: @RumJanek Dlaczego tak uważasz ? Ja spotkałem się z opiniami, że będzie to wystarczające do tego żeby przy 345 nie zostawić przedniej osi z tyłu No właśnie , przy ostrym hamowaniu przednie ( dociążone ) koła są w stanie przenieść ok. 70 % siły hamowania, a tylne ( odciążone ) tylko ok. 30 % I żeby wszystko działało tak jak powinno w sytuacjach awaryjnych, to taki stosunek skuteczności przednich hampli do tylnych powinien być w aucie zachowany Jak ktoś sobie zrobi tak samo skuteczne hample z przodu i z tyłu, to w sytuacji awaryjnej (przy niedziałającym ABS-ie) niech się nie zdziwi jak go tył wyprzedzi Edytowane 11 Maja 20179 l przez piotrsob1
Opublikowano 11 Maja 20179 l No to sobie zahamuj awaryjnie na mokrym albo na śniegu, ja poczekam do zimy i chętnie przeczytam relację... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 15 Maja 20179 l Mam zaciski 320mm . Chcę zdjąć tarcze do sprawdzenia do tokarza bo przy prędkościach autostradowych zacząłem wychować bicie. Będę musiał potem odpowiedziac układ po ponownym założeniu tarcz? Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 15 Maja 20179 l Jak nie bedziesz odkręcał przewodów od zacisków to nieWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 16 Maja 20179 l 42 minuty temu, Dev napisał: Szukam kpl tylnych jarzm do tarcz 300 i 330mm. Ma ktoś? http://allegro.pl/jarzma-pod-330mm-audi-a6-c6-4f-s-line-3-0-tdi-i6748617370.html
Opublikowano 16 Maja 20179 l 1 minutę temu, szadziorek napisał: http://allegro.pl/jarzma-pod-330mm-audi-a6-c6-4f-s-line-3-0-tdi-i6748617370.html
Opublikowano 16 Maja 20179 l 1 minutę temu, Dev napisał: Tak a propo, mam takie jarzma i chce wpakować do B5 quattro, lepiej zastosować tarcze z a6 c6 czy s4 b8? Edytowane 16 Maja 20179 l przez szadziorek
Opublikowano 16 Maja 20179 l raczej a6 c6 beda zblizone glebokoscia do tych z b5, s4 b8 sa plytsze o 10mm od tych co masz
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto