Opublikowano 17 Maja 20179 l 3 godziny temu, Dev napisał: Tarcza 330 jest taka sama w B8 i A6C6 Na pewno są inne ,w B8 jest głębokość 36mm a w A6 C6 mają 49mm.
Opublikowano 18 Maja 20179 l Dnia 17.05.2017 o 22:51, Gacek51 napisał: Na pewno są inne ,w B8 jest głębokość 36mm a w A6 C6 mają 49mm. Sorry, sfilmiło mi się z C7
Opublikowano 20 Maja 20179 l Panowie czy pod 345mm tarcze muszą być osłony pod ta tarcze czy da się włożyć z 320 / czy będzie to miało duzy wpływ na uzytkowanie ?
Opublikowano 20 Maja 20179 l 13 godzin temu, tazzi napisał: Panowie czy pod 345mm tarcze muszą być osłony pod ta tarcze czy da się włożyć z 320 / czy będzie to miało duzy wpływ na uzytkowanie ? 320 pasuje na styk. Mam na zbyciu jak coś. ; ) Edytowane 20 Maja 20179 l przez afroo.
Opublikowano 21 Maja 20179 l 21 godzin temu, afroo. napisał: 320 pasuje na styk. Mam na zbyciu jak coś. ; ) Właśnie widziałem temu pytam czy podejdą Jeszcze obbadam tyl i się odezwę
Opublikowano 22 Maja 20179 l Panowie szukam przewodow stalowych do zaciskow ale ciezko co kolwiek znalezc wiec bede kupowal na allegro tylko nie wiem jaka dokladnie dlugosc, 20cm wystarczy? I jaki jest gwint w zacisku 320 i przewodzie elastycznym m10x1? Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 22 Maja 20179 l Autor 51 minut temu, kisielek123 napisał: Panowie szukam przewodow stalowych do zaciskow ale ciezko co kolwiek znalezc wiec bede kupowal na allegro tylko nie wiem jaka dokladnie dlugosc, 20cm wystarczy? I jaki jest gwint w zacisku 320 i przewodzie elastycznym m10x1? Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka http://sidmotorsport.pl/pl/h/1674-przewody-hel-a4.html
Opublikowano 22 Maja 20179 l http://sidmotorsport.pl/pl/h/1674-przewody-hel-a4.htmlMialem na mysli stalowy przewod ktory wychodzi z zacisku do tego elastycznegoWysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 22 Maja 20179 l 3 godziny temu, kisielek123 napisał: Mialem na mysli stalowy przewod ktory wychodzi z zacisku do tego elastycznego Miedziany jak już. Weź swój stary na wymiar i jedź do pierwszego lepszego sklepu gdzie Ci dorobią na miejscu za parę zł.
Opublikowano 22 Maja 20179 l Miedziany jak już. Weź swój stary na wymiar i jedź do pierwszego lepszego sklepu gdzie Ci dorobią na miejscu za parę zł.Pare postow wyzej pisali ze miedz zle reaguje z aluminiowym zaciskiem., niestety nie moge wziasc starego bo kupilem zaciski 320 bez przewoduWysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 22 Maja 20179 l 20cm spokojnie starczy,stalowe będą kosztować parę złotych więcej od miedzi ,jak nie chcesz miedzianych.
Opublikowano 23 Maja 20179 l Czy moge zastosowac smar grafitowy do tych prowadnic? Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 23 Maja 20179 l NIE i nie , smar grafitowy jest dobry,ale gdzie indziej. Są specjalne smary do prowadnic,kosztują parę złoty i są dobre do takich elementów.
Opublikowano 23 Maja 20179 l NIE i nie , smar grafitowy jest dobry,ale gdzie indziej. Są specjalne smary do prowadnic,kosztują parę złoty i są dobre do takich elementów.Czyli jaki dokladnie? Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 23 Maja 20179 l Jeśli spytasz o smar/pastę do prowadnic/zacisków to powinieneś dostać to czego potrzebujesz, ja dostałem z BOSCH'a coś takiego jak na zdjęciu: Edytowane 23 Maja 20179 l przez daniok
Opublikowano 23 Maja 20179 l Plastitube z ATE , CeraTec z Textara lub co tam będą mieć w sklepie do wyboru.
Opublikowano 25 Maja 20179 l Pany szukam osłon pod 288. Posiada któryś na zbyciu? Przód 320 już siedzi ale z tyłem czekam przez te osłony. Chyba że macie patent jak przerobić seryjne (245mm) pod taki swap?
Opublikowano 25 Maja 20179 l Kup jakie trzeba i żadne przerabianie, ja też pytałem do swojego i albo nie mieli zdrowych albo odwolywali mnie do serwisu, no to zamówiłem nowe.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto