Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tarcza 330 jest taka sama w B8 i A6C6

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Tarcza 330 jest taka sama w B8 i A6C6

Na pewno są inne ,w B8 jest głębokość 36mm a w A6 C6 mają 49mm.

Opublikowano
Dnia 17.05.2017 o 22:51, Gacek51 napisał:

Na pewno są inne ,w B8 jest głębokość 36mm a w A6 C6 mają 49mm.

Sorry,  sfilmiło  mi się z C7 

Opublikowano

Panowie czy pod 345mm tarcze muszą być osłony pod ta tarcze czy da się włożyć z 320 / czy będzie to miało duzy wpływ na uzytkowanie ?

Opublikowano
13 godzin temu, tazzi napisał:

Panowie czy pod 345mm tarcze muszą być osłony pod ta tarcze czy da się włożyć z 320 / czy będzie to miało duzy wpływ na uzytkowanie ?

320 pasuje na styk.

Mam na zbyciu jak coś. ; )

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
21 godzin temu, afroo. napisał:

320 pasuje na styk.

Mam na zbyciu jak coś. ; )

Właśnie widziałem temu pytam czy podejdą :D 

Jeszcze obbadam tyl i się odezwę :)

Opublikowano

Panowie szukam przewodow stalowych do zaciskow ale ciezko co kolwiek znalezc wiec bede kupowal na allegro tylko nie wiem jaka dokladnie dlugosc, 20cm wystarczy? I jaki jest gwint w zacisku 320 i przewodzie elastycznym m10x1?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, kisielek123 napisał:

Panowie szukam przewodow stalowych do zaciskow ale ciezko co kolwiek znalezc wiec bede kupowal na allegro tylko nie wiem jaka dokladnie dlugosc, 20cm wystarczy? I jaki jest gwint w zacisku 320 i przewodzie elastycznym m10x1?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

http://sidmotorsport.pl/pl/h/1674-przewody-hel-a4.html

Opublikowano
3 godziny temu, kisielek123 napisał:

Mialem na mysli stalowy przewod ktory wychodzi z zacisku do tego elastycznego

Miedziany jak już. Weź swój stary na wymiar i jedź do pierwszego lepszego sklepu gdzie Ci dorobią na miejscu za parę zł.

Opublikowano
Miedziany jak już. Weź swój stary na wymiar i jedź do pierwszego lepszego sklepu gdzie Ci dorobią na miejscu za parę zł.


Pare postow wyzej pisali ze miedz zle reaguje z aluminiowym zaciskiem., niestety nie moge wziasc starego bo kupilem zaciski 320 bez przewodu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

20cm spokojnie starczy,stalowe będą kosztować parę złotych więcej od miedzi ,jak nie chcesz miedzianych.

Opublikowano

Czy moge zastosowac smar grafitowy do tych prowadnic? a5ea3c0731c153833aa9027113d995f8.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

NIE i nie , smar grafitowy jest dobry,ale gdzie indziej.

Są specjalne smary do prowadnic,kosztują parę złoty i są dobre do takich elementów.

Opublikowano
NIE i nie , smar grafitowy jest dobry,ale gdzie indziej.
Są specjalne smary do prowadnic,kosztują parę złoty i są dobre do takich elementów.



Czyli jaki dokladnie?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeśli spytasz o smar/pastę do prowadnic/zacisków to powinieneś dostać to czego potrzebujesz, ja dostałem z BOSCH'a coś takiego jak na zdjęciu:

Smar do prowadnic.png

Edytowane przez daniok

Opublikowano

Plastitube z ATE , CeraTec z Textara lub co tam będą mieć w sklepie do wyboru.

Opublikowano

dzieki chlopaki :)

Opublikowano

Pany szukam osłon pod 288. Posiada któryś na zbyciu? Przód 320 już siedzi ale z tyłem czekam przez te osłony. Chyba że macie patent jak przerobić seryjne (245mm) pod taki swap?

Opublikowano

Kup jakie trzeba i żadne przerabianie, ja też pytałem do swojego i albo nie mieli zdrowych albo odwolywali mnie do serwisu, no to zamówiłem nowe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.