Opublikowano 11 Lipca 20178 l Nie od dziś wiadomo, że zimermann się baaaardzo popsuł ostatnimi czasy... Zjarane heble i tyle... Tarcze 30mm grubości są jakby za słabe i nie wyrzymują termicznie przy Z..18.... One w serii pracują na 34mm i średnicy 350mm - to znacznie więcej "mięsa" do zagrzania. Może spróbuj pójść w tarcze z Merca ML55 (32mm / 345mm, przetoczenie otworu i podrezanie zwrotnicy) lub GL'a (32mm / 350mm, przetoczenie otworu i troszke większe podrezanie zwrotnicy)
Opublikowano 11 Lipca 20178 l Potrzebuję 2 segery które trzymają mechanizm w tylnym zacisku 288mm, foto poniżej, jak ktoś ma to pw proszę Ewentualnie może ktoś wie jakie inne można kupić, aby wszystko pasowało? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 11 Lipca 20178 l 10 godzin temu, Falcone napisał: Potrzebuję 2 segery które trzymają mechanizm w tylnym zacisku 288mm, foto poniżej, jak ktoś ma to pw proszę Ewentualnie może ktoś wie jakie inne można kupić, aby wszystko pasowało? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka mam
Opublikowano 14 Lipca 20178 l Orientujecie się czy śruby mocujące jarzmo z B6 z tarczy 245 pasują do tylnej tarczy z B7 288?
Opublikowano 14 Lipca 20178 l Sruba z b6 przykrecisz jarzmo z b7Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 14 Lipca 20178 l 1 minutę temu, rrrudy25 napisał: Sruba z b6 przykrecisz jarzmo z b7 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Podziękował
Opublikowano 14 Lipca 20178 l 3 godziny temu, matex91 napisał: Daj znać dev jak bedziesz miał fajny zestaw kompletny na tył . jaki rozmiar ?
Opublikowano 14 Lipca 20178 l 28 minut temu, Dev napisał: 288 lub 300 mm Edytowane 14 Lipca 20178 l przez matex91
Opublikowano 14 Lipca 20178 l 19 minut temu, matex91 napisał: Można włożyć coś większego na tył niż 300 ?
Opublikowano 14 Lipca 20178 l 330,jest temat na forum[emoji6]Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 14 Lipca 20178 l Teraz, rrrudy25 napisał: 330,jest temat na forum Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Dziękuję. Mam ktoś taki zestaw na sell ?
Opublikowano 14 Lipca 20178 l Dnia 11.07.2017 o 08:20, pawelosinski83 napisał: Nie od dziś wiadomo, że zimermann się baaaardzo popsuł ostatnimi czasy... Zjarane heble i tyle... Tarcze 30mm grubości są jakby za słabe i nie wyrzymują termicznie przy Z..18.... One w serii pracują na 34mm i średnicy 350mm - to znacznie więcej "mięsa" do zagrzania. Może spróbuj pójść w tarcze z Merca ML55 (32mm / 345mm, przetoczenie otworu i podrezanie zwrotnicy) lub GL'a (32mm / 350mm, przetoczenie otworu i troszke większe podrezanie zwrotnicy) trafione w sedno, 345x30 to optimum do miasta anie na autostrady, 350x32 z MLa dla mnie też są cienkawe, więc następne będą już z C7 356x34
Opublikowano 15 Lipca 20178 l Wiem, że to pytanie padło kilkanaście razy, ale odpowiedzi nie są jednoznaczne, przeczytałem temat prawie w całości. Zastanawiam się nad zmiana tarcz z przodu z 320mm na 345, bo aktualne kończą swój żywot. Czy zmiana jarzm, tarcz na 345 i osłon to będzie prawidłowe rozwiązanie? Nie ukrywam, że kusi mnie ta perspektywa, tylko czy nie będzie problemów z blokowaniem klocka jak inni wspominali? Będę wdzięczny za jednoznaczną odpowiedź.
Opublikowano 15 Lipca 20178 l Sam sie nad tym zastanawialem ale Tomek powiedzial ze d*pa z tym i klocek bedzie sie blokowal. Musialby on sam sie wypowiedziec dokladnie a nie Moze ktos dawal jarzma z 345 do zaciskow pod 320???
Opublikowano 15 Lipca 20178 l 7 godzin temu, wesz82 napisał: Moze ktos dawal jarzma z 345 do zaciskow pod 320??? lipa będzie
Opublikowano 15 Lipca 20178 l 6 minut temu, Dev napisał: lipa będzie Same zaciski się różnią czy jarzma są innej budowy i nie podchodzą P&P?
Opublikowano 15 Lipca 20178 l 1 godzinę temu, scq napisał: Same zaciski się różnią czy jarzma są innej budowy i nie podchodzą P&P? Nie będą pracować jak należy
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto