Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, afroo. napisał:

 

Afroo dzieki :D:hi:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potrzebuje jedno jarzmo przód 320mm i tył 288mm

ma ktoś na sell ?

Opublikowano

Panowie . Przy zakładaniu zacisków (S4) z tyłu mechanik stwierdził że przewody sztywne są już dość mocno skorodowane. Jest może jakiś temat jak się to wymienia, ile to kosztuje i tym podobne? bo jakoś nic nie mogę znaleźć.

Opublikowano

Dev idzie samemu zrobić swap hamulcow w a4 bex ? Moce sie zwiekszaja a tez trzeba zadbać o bezpieczeństwo . Co proponujesz najpierw przód czy tył ?i czy masz jakiś fajny zestaw ?

Opublikowano
7 godzin temu, matex91 napisał:

Dev idzie samemu zrobić swap hamulcow w a4 bex ? Moce sie zwiekszaja a tez trzeba zadbać o bezpieczeństwo . Co proponujesz najpierw przód czy tył ?i czy masz jakiś fajny zestaw ?

mam przód 320mm

wchodzi pod 16" stalową felge

Opublikowano

Cenowo jak wychodzi ? I jak tył proponujesz ?

Opublikowano

Dev pod 345mm 17 czy 18 minimum?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
1 godzinę temu, shogu napisał:

Dev pod 345mm 17 czy 18 minimum?


Sent from my iPhone using Tapatalk

17 wchodzi.

Opublikowano

Ponoc nie kazda wejdzie.

Opublikowano
3 minuty temu, wesz82 napisał:

Ponoc nie kazda wejdzie.

Każda ori.

Opublikowano

Wlasnie ori tak wynalazki trza pasowac.

Opublikowano

witam, mam już koniec tarcz w przednich hamulcach zaczęły drgać podczas hamowania przy duzej predkosci. tak wiec stoję przed wyborem swapu z (aktualnych) 312mm -> 320mm albo kupić tarcze 312 i jeździć. warto robić taką zmianę? 345mm troche drogie wiec to odpada na tą chwilę.  w przyszłości planowane zwiekszenie mocy w okolice 250ps. 

Opublikowano
45 minut temu, JeJu napisał:

witam, mam już koniec tarcz w przednich hamulcach zaczęły drgać podczas hamowania przy duzej predkosci. tak wiec stoję przed wyborem swapu z (aktualnych) 312mm -> 320mm albo kupić tarcze 312 i jeździć. warto robić taką zmianę? 345mm troche drogie wiec to odpada na tą chwilę.  w przyszłości planowane zwiekszenie mocy w okolice 250ps. 

rób 320mm

Opublikowano

345 może i tanie nie są, ale efekt znakomity... przeskoczyłem o 2 rozmiary w górę i jest cudownie ;)

Opublikowano

Potwierdzam, WARTO [emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Apropo 345, miał ktoś ze skrzypią strasznie? Wsadziłem nowe prowadnice i gumki, najpiere na sucho, potem posmarowałem i bez zmian. Wystarczy tłoczek wyjąć i nasmarować? Przód jest po prostu na wcisk, tak?

Opublikowano
Apropo 345, miał ktoś ze skrzypią strasznie? Wsadziłem nowe prowadnice i gumki, najpiere na sucho, potem posmarowałem i bez zmian. Wystarczy tłoczek wyjąć i nasmarować? Przód jest po prostu na wcisk, tak?

Tak na wcisk. Tam nie powinno nic skrzypiec. Może zawieszenie już w d*pę dostało i zaczyna się odzywać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
5 godzin temu, bjoern napisał:

Apropo 345, miał ktoś ze skrzypią strasznie? Wsadziłem nowe prowadnice i gumki, najpiere na sucho, potem posmarowałem i bez zmian. Wystarczy tłoczek wyjąć i nasmarować? Przód jest po prostu na wcisk, tak?

wlej porządny płyn hamulcowy

Opublikowano

Ate daje radę ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

SL6 lub Typ200

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.