Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie od dziś wiadomo, że zimermann się baaaardzo popsuł ostatnimi czasy... Zjarane heble i tyle...

Tarcze 30mm grubości są jakby za słabe i nie wyrzymują termicznie przy Z..18.... One w serii pracują na 34mm i średnicy 350mm - to znacznie więcej "mięsa" do zagrzania.

Może spróbuj pójść w tarcze z Merca ML55 (32mm / 345mm, przetoczenie otworu i podrezanie zwrotnicy) lub GL'a (32mm / 350mm, przetoczenie otworu i troszke większe podrezanie zwrotnicy)

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzebuję 2 segery które trzymają mechanizm w tylnym zacisku 288mm, foto poniżej, jak ktoś ma to pw proszę :)
Ewentualnie może ktoś wie jakie inne można kupić, aby wszystko pasowało? 25edbb1c26c82bdd46820a0de49a3d1d.jpg

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
10 godzin temu, Falcone napisał:

Potrzebuję 2 segery które trzymają mechanizm w tylnym zacisku 288mm, foto poniżej, jak ktoś ma to pw proszę :)
Ewentualnie może ktoś wie jakie inne można kupić, aby wszystko pasowało? 25edbb1c26c82bdd46820a0de49a3d1d.jpg

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

mam

Opublikowano

Orientujecie się czy śruby mocujące jarzmo z B6 z tarczy 245 pasują do tylnej tarczy z B7 288?

Opublikowano

Sruba z b6 przykrecisz jarzmo z b7

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, rrrudy25 napisał:

Sruba z b6 przykrecisz jarzmo z b7

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Podziękował :hi:

Opublikowano

Daj znać dev jak bedziesz miał fajny zestaw kompletny na tył .

Opublikowano
3 godziny temu, matex91 napisał:

Daj znać dev jak bedziesz miał fajny zestaw kompletny na tył .

jaki rozmiar ?

Opublikowano
28 minut temu, Dev napisał:

288 lub 300 mm

 

Edytowane przez matex91

Opublikowano
19 minut temu, matex91 napisał:

Można włożyć coś większego na tył niż 300 ?

Opublikowano

330,jest temat na forum[emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, rrrudy25 napisał:

330,jest temat na forumemoji6.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję.

Mam ktoś taki zestaw na sell ?

Opublikowano
1 godzinę temu, matex91 napisał:

 

mam jedno i drugie

Opublikowano
Dnia 11.07.2017 o 08:20, pawelosinski83 napisał:

Nie od dziś wiadomo, że zimermann się baaaardzo popsuł ostatnimi czasy... Zjarane heble i tyle...

Tarcze 30mm grubości są jakby za słabe i nie wyrzymują termicznie przy Z..18.... One w serii pracują na 34mm i średnicy 350mm - to znacznie więcej "mięsa" do zagrzania.

Może spróbuj pójść w tarcze z Merca ML55 (32mm / 345mm, przetoczenie otworu i podrezanie zwrotnicy) lub GL'a (32mm / 350mm, przetoczenie otworu i troszke większe podrezanie zwrotnicy)

trafione w sedno, 345x30 to optimum do miasta anie na autostrady, 350x32 z MLa dla mnie też są cienkawe, więc następne będą już z C7 356x34

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Cenowo jak wychodzi 300 mm ?

 

Opublikowano

Wiem, że to pytanie padło kilkanaście razy, ale odpowiedzi nie są jednoznaczne, przeczytałem temat prawie w całości. Zastanawiam się nad zmiana tarcz z przodu z 320mm na 345, bo aktualne kończą swój żywot. Czy zmiana jarzm, tarcz na 345 i osłon to będzie prawidłowe rozwiązanie? Nie ukrywam, że kusi mnie ta perspektywa, tylko czy nie będzie problemów z blokowaniem klocka jak inni wspominali? Będę wdzięczny za jednoznaczną odpowiedź.

Opublikowano

Sam sie nad tym zastanawialem ale Tomek powiedzial ze d*pa z tym i klocek bedzie sie blokowal.

Musialby on sam sie wypowiedziec dokladnie a nie :wink::wink::wink:

Moze ktos dawal jarzma z 345 do zaciskow pod 320???

 

Opublikowano
7 godzin temu, wesz82 napisał:

 

Moze ktos dawal jarzma z 345 do zaciskow pod 320???

 

lipa będzie

Opublikowano
6 minut temu, Dev napisał:

lipa będzie

Same zaciski się różnią czy jarzma są innej budowy i nie podchodzą P&P?

Opublikowano
1 godzinę temu, scq napisał:

Same zaciski się różnią czy jarzma są innej budowy i nie podchodzą P&P?

Nie będą pracować jak należy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.