Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie zapodałem do a4b6 zestaw zr18 tarcza 345 zimmerman i klocki ferodo.

W normalnym użytkowaniu ok...ale jak polatam dość ostro to 3 lub 4-te hamowanie z około 160-170 km/h zaczyna trząść kierownicą. Wczoraj wracając z Raceism z wrocka polatałem sobie z prędkościami 220+ i tarcze wyglądają jak na zdjęciach oczywiscie też trzęsło kierą...

Jakieś sugestie?

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile zostało tych tarcz - jaką mają grubość ?

Opublikowano
14 minut temu, Roboform550 napisał:

Mam pytanie zapodałem do a4b6 zestaw zr18 tarcza 345 zimmerman i klocki ferodo.

W normalnym użytkowaniu ok...ale jak polatam dość ostro to 3 lub 4-te hamowanie z około 160-170 km/h zaczyna trząść kierownicą. Wczoraj wracając z Raceism z wrocka polatałem sobie z prędkościami 220+ i tarcze wyglądają jak na zdjęciach oczywiscie też trzęsło kierą...

Jakieś sugestie?

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

Tarcze dawałeś nowe czy używane ?

Opublikowano

Tracze klocki nowe...przelot około 8 tyś kilometrów

Opublikowano

Sprawdz bicie tarcz i piasty.

Opublikowano
17 godzin temu, Wandej napisał:


Tak na wcisk. Tam nie powinno nic skrzypiec. Może zawieszenie już w d*pę dostało i zaczyna się odzywać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Skrzypi tylko jak się pompuje hamulec, nawet na postoju.

16 godzin temu, Dev napisał:

wlej porządny płyn hamulcowy

Jest właśnie Ate SL6.

Opublikowano

mam jeszcze pytanko odnośnie tych zacisków 321mm. z c5 allroad bedą p&p do b6? 
znalazlem kpl za 3 stówki z tarczami 29,5mm i grubymi klockami.  

tak to wyglada

b10db120c7.jpg

Edytowane przez JeJu

Opublikowano

Tak , jeśli tarcza ma 46mm wysokości , ale ze zdjęć widać że chyba ma.

Opublikowano

tarcza ori audi, ale dopytam o to sprzedawce jaką ma wysokość.
a jak jest z tymi blaszkami do zacisków, na forum piszą że są do 320mm i 345mm do kupienia. w przypadku tego zacisku moge bezproblemu podmienić sprężynkę na taką blaszkę "ozdobną" ?

 

Opublikowano
6 godzin temu, JeJu napisał:

mam jeszcze pytanko odnośnie tych zacisków 321mm. z c5 allroad bedą p&p do b6? 
znalazlem kpl za 3 stówki z tarczami 29,5mm i grubymi klockami.  

tak to wyglada

b10db120c7.jpg

Nie bierz tego dziadostwa

blokowanie na drut, blaszki nie podłozysz

Edytowane przez Dev

Opublikowano

wytłumacz co z nimi ze są dziadowskie? 

Opublikowano
36 minut temu, JeJu napisał:

wytłumacz co z nimi ze są dziadowskie? 

napisałem dlaczego

Opublikowano

szukam tylnych jarzm do S4 B6/7, ma ktoś na sell ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano
14 godzin temu, JeJu napisał:

wytłumacz co z nimi ze są dziadowskie? 

Zacisk z c5 na pewno trochę bardziej wysłużony niż ten z b7 C6.  To że używana tarcza ma sporą grubośc to nie znaczy że nie jest krzywa.

Po za tym trochę droższe klocki są do tych zacisków z drutami

Opublikowano

mam dostęp do tokarki takze podratowałbym w razie W. Poszukam chyba samych zacisków z b7, a tarcze kupie nowe przynajmniej bedzie spokój na jakiś dłuższy czas

Opublikowano

Szukaj z c6,taniej idzie cos dostac.

Najlepiej od razu szukac pod 345....

Opublikowano
Dnia 9.07.2017 o 09:52, Roboform550 napisał:

Mam pytanie zapodałem do a4b6 zestaw zr18 tarcza 345 zimmerman i klocki ferodo.

W normalnym użytkowaniu ok...ale jak polatam dość ostro to 3 lub 4-te hamowanie z około 160-170 km/h zaczyna trząść kierownicą. Wczoraj wracając z Raceism z wrocka polatałem sobie z prędkościami 220+ i tarcze wyglądają jak na zdjęciach oczywiscie też trzęsło kierą...

Jakieś sugestie?

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

Tarcze fioletowe czyli spalone.

 

Opublikowano

Czyli tarcze szajs...

 

Mam tylko 300+ pod maską....nie wiem jak inni latają jak mają 500+

Opublikowano

Mi też tarcze 320 zimmermana się lekko przegrzaly . Bez ostrej jazdy. Nie mogłem uwierzyć w to . Wszystko z układem jest ok.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Roboform550 napisał:

Czyli tarcze szajs...

 

Mam tylko 300+ pod maską....nie wiem jak inni latają jak mają 500+

Podejrzewam że szajs:kwasny:

345mm to wydaje mi się że trochę za małe,a w każdym bądź razie na pewno mają co robić:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.