Opublikowano 1 Października 20178 l 4 godziny temu, barb123 napisał: Zmieniłem 312 na 320mm teraz pytanie jak najprościej zamontować blaszki zabezpieczające. Najpierw klocek w zacisk i później blaszka czy odwrotnie? Klocki w zacisk a zacisk na jarzmo Od tylu wkrecasz dwa trzpienie i zakladasz blaszke
Opublikowano 1 Października 20178 l Panowie gdzie kupić śruby M10 do przykręcania jarzma z tyłu? W oryginale są imbusowe ale objechałem łby.
Opublikowano 2 Października 20178 l Panowie jaka może być przyczyna piszczenia klocków z tyłu? Nowy zestaw 330 na zacisku z T5, obstawiam, że pierwsze klocki trochę przyjarałem na dotarciu bo miałem niestety dwa ostre hamowania w trakcie... W końcu się wkurzyłem i kupiłem nowe ale też piszczą przy zwalnianiu do zera, jednak sporo mniej niż tamte. Tarcze OZ sport, klocki ferrodo zwykłe (stare i nowe).
Opublikowano 3 Października 20178 l Witam Panowie, Powoli przymierzam się do wymiany tarcz i klocków w moim audi a4 b7 1.8T BFB. Obecnie mam hamulce seryjne z oznaczeń 1LT oraz 1KP - czyli 312/255 -> przy tym chcę pozostać. Czy wybrane przeze mnie zestawy będą pasowały, jeśli tak to który zestaw lepiej wybrać? http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-przod-audi-a4-b7-312mm-i6524342522.html http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-tyl-audi-a4-b7-255mm-i6524339691.html lub to http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-przod-audi-a4-b7-312mm-i6498690118.html http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-tyl-audi-a4-b6-b7-255mm-i5987130383.html Warto inwestować w droższe rozwiązanie? Jakie klocki polecacie do tych tarcz? Zastanawiam się nad polecanymi na forum FERODO. Które oznaczenia mają klocki do tych tarcz? FDB1323 przód oraz FDB1788 tył? Edytowane 3 Października 20178 l przez Gacek90
Opublikowano 3 Października 20178 l Witam Panowie, Powoli przymierzam się do wymiany tarcz i klocków w moim audi a4 b7 1.8T BFB. Obecnie mam hamulce seryjne z oznaczeń 1LT oraz 1KP - czyli 312/255 -> przy tym chcę pozostać. Czy wybrane przeze mnie zestawy będą pasowały, jeśli tak to który zestaw lepiej wybrać? http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-przod-audi-a4-b7-312mm-i6524342522.htmlhttp://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-tyl-audi-a4-b7-255mm-i6524339691.html lub to http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-przod-audi-a4-b7-312mm-i6498690118.htmlhttp://allegro.pl/zimmermann-tarcze-tyl-audi-a4-b6-b7-255mm-i5987130383.html Warto inwestować w droższe rozwiązanie? Jakie klocki polecacie do tych tarcz? Zastanawiam się nad polecanymi na forum FERODO. Które oznaczenia mają klocki do tych tarcz? FDB1323 przód oraz FDB1788 tył? Przy 312 szkoda kasy na OZ sport. Poza tym perforacje trzeba co jakiś czas czyścić. Bierz gładkie i zwykłe ferodo. Pisz do chłopaków co sprzedają części, bedzie taniej niż allegoro. Według mnie jak wynieniasz już klocki i tarcze to warto dorzucić kasy i od razu zmienić na 320/288Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 3 Października 20178 l Czeka mnie wymiana tarcz i klocków tylnych, czy warto zmienić z 288 na 300 ?
Opublikowano 3 Października 20178 l 7 godzin temu, r7adek napisał: Czeka mnie wymiana tarcz i klocków tylnych, czy warto zmienić z 288 na 300 ? zawsze
Opublikowano 3 Października 20178 l Witam,Kupie taki oto przewod hamulcowy do zcisku pod 320, oznaczenie zcisku 973, nie wiem czy to jest lewy czy prawy, ewentualnie kupię oba, wiem że można dorobić miedziane ale może ktoś na ori na zbyciu
Opublikowano 4 Października 20178 l 10 godzin temu, Dev napisał: Czeka mnie wymiana tarcz i klocków tylnych, czy warto zmienić z 288 na 300 ? 10 godzin temu, Dev napisał: zawsze Z jakiego modelu szukać zacisków i jarzm ? - Bo tarcze i klocki chcę kupić nowe.
Opublikowano 4 Października 20178 l 9 godzin temu, Falcone napisał: Witam, Kupie taki oto przewod hamulcowy do zcisku pod 320, oznaczenie zcisku 973, nie wiem czy to jest lewy czy prawy, ewentualnie kupię oba, wiem że można dorobić miedziane ale może ktoś na ori na zbyciu @Dev dorabia takie na wymiar. Dzwoń do niego
Opublikowano 8 Października 20178 l Panowie mam pytanie jak te tarcze widoczne na zdjęciach się demontuje? Zbijając do zewnątrz ani drgną,możliwe że aż tak mogą być zapieczone?czy może nakrętka imbusowa je trzyma?POMOCY
Opublikowano 8 Października 20178 l 53 minuty temu, afroo. napisał: Zacznij od demontażu zacisku z jarzmem. Tarcza sama zejdzie. nie trzeba ruszać jarzm żeby zdjąć te tarcze uderz 2kg młotkiem w miejsce gdzie pracuje klocek, same spadną
Opublikowano 8 Października 20178 l Podczas wymiany klocków miałem zamiar zmienić też tarcze lub ją przetoczyć ale oprałem się w nią tyle młotkiem właśnie tam gdzie pracuje klocek ze masakra i odpuściłem nie mając pewności czy to normalne żeby aż tak była zapieczona.Co myślicie o podgrzaniu jej palnikiem i wtedy spróbować ją zbijać?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto