Opublikowano 10 Października 20178 l 2 godziny temu, Kowi87 napisał: no mozna sie wkór.. czyli jak kupie jarzma z 320ek to złoze to do kupy aby sprzedać? Kupi sie kolejny zestaw kompletny jak trafisz na kogoś kto się nie zna to sprzedasz. Tylko wezmiesz 200zł maks
Opublikowano 10 Października 20178 l Hej, BPW oska jakie ma tarcze przód i tył , chodzi mi o wielkość z góry dzięki
Opublikowano 10 Października 20178 l Autor Godzinę temu, Czary napisał: Hej, BPW oska jakie ma tarcze przód i tył , chodzi mi o wielkość z góry dzięki Masz kody na pierwszej stronie, sprawdź sobie..
Opublikowano 11 Października 20178 l no kurde według tej aukcji b6 1.8t i b7 2.0tfsi ma ten sam tłoczek... http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-zacisku-tloczek-tyl-audi-a4-b6-i6974859625.html
Opublikowano 11 Października 20178 l Wiem że w b6 nie było 288, właśnie składam takie zaciski do mojego b6 1.8t i chodzi o to że jak dałem zaciski do malowania to waląłem tłoczki do pudełka z innymi klamotami i jeden się dosyć dobrze przerysował w jednym miejscu Już miałem zamawiać nowy ale patrze i na aukcji pisze że do b6 1.8t i b7 2.0 tfsi to te same tłoczki to bym sobie po prostu przełożył tłoczki jak zdejme stare zaciski i bym nie kupował nowych Tylko pytanie czy napewno pasują bo trochę mnie to zaskoczyło? Edytowane 11 Października 20178 l przez Falcone
Opublikowano 11 Października 20178 l potrzebujesz tloczek o średnicy 41mm A w 255mm jest 38mm tloczki 41mm były też w golfie 4 i borze
Opublikowano 11 Października 20178 l 3 minuty temu, Falcone napisał: kurde... a nie masz czasem takiego tłoczka w dobry stanie?? Ja mam nowe BPW heble 288/245
Opublikowano 11 Października 20178 l 4 minuty temu, Falcone napisał: kurde... a nie masz czasem takiego tłoczka w dobry stanie?? jasne że mam
Opublikowano 11 Października 20178 l 2 minuty temu, Dev napisał: jasne że mam jutro rano będę dzwonił
Opublikowano 11 Października 20178 l W dniu 10.10.2017 o 19:33, rrrudy25 napisał: Nie realne ...sledze aukcje od dwoch lat i nie widziałem samych jarzm ,ciekawe czy dev nie ma czasem ,dyrknij do niego cuda czasem sie zdarzają Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Prawie sie udało Gość wystawił zaciski bez jarzm, jarzma też miał ale samych sprzedać nie chciał, zabrałem komplet z zaciskami
Opublikowano 11 Października 20178 l Prawie sie udało Gość wystawił zaciski bez jarzm, jarzma też miał ale samych sprzedać nie chciał, zabrałem komplet z zaciskami:facepalm: Good[emoji106],szukaj moze jakis niekumaty opchnie ci same jarzma...Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 11 Października 20178 l Good[emoji106],szukaj moze jakis niekumaty opchnie ci same jarzma...Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Nie w tej galaktyce
Opublikowano 12 Października 20178 l 3 godziny temu, bjoern napisał: a nowych od TRW nie idzie dostać w dobrej cenie? Te zaciski robi ATE i TRW nie produkuje do tego komponentów
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto