Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu co mi wejdzie na maxa pod 17 na tyl???

Myslalem dac tak jak Piotrek w a8 ale nie mam pewnosci czy zostanie mi ta 17.

 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
19 minut temu, wesz82 napisał:

Tomaszu co mi wejdzie na maxa pod 17 na tyl???

Myslalem dac tak jak Piotrek w a8 ale nie mam pewnosci czy zostanie mi ta 17.

 

a co on tam ma ?

Opublikowano

Maly klocek ten ori z a4 a8

Zacisk metalowy z jarzmami z przed lifta a8d2

Adapter i tarcza 330.

Opublikowano

Witam, a co polecicie za setup hamulcy na tył do a4 b6, przod juz zakupiony od s4 b6 pod tarcze 345mm.

Opublikowano

Panowie jak jest średnica tłoczka w spowalniaczach 288 tył ???

Opublikowano
2 minuty temu, Tomi_81 napisał:

Panowie jak jest średnica tłoczka w spowalniaczach 288 tył ???

41

Opublikowano
28 minut temu, mariusz22 napisał:

Witam, a co polecicie za setup hamulcy na tył do a4 b6, przod juz zakupiony od s4 b6 pod tarcze 345mm.

300mm

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

41

Dzięki Tomaszu :hi:

Opublikowano
31 minut temu, Dev napisał:

300mm

Tak myślałem ze 300mm, szukam juz ich trochę jak narazie znalazlem 1 oferte na allegro gdzie cena nie mała.... to 345mm po regeneracji na przod mnie mniej wyniósł niz ten tył na allegro..... 

Moze ma ktos tył od s4 300mm na sprzedaż....

Opublikowano
6 minut temu, mikrus36 napisał:

Jaka cena ? Daj na priv

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 

Zadzwoń jutro

Opublikowano

DEV...miałbyś może zestaw potrzebne części do SWAPU seryjnych hamulców przednich i tylnych do rozmiaru 320/288 jaki byłby koszt wszystkich gratów? I jak to jest z felgami stalowymi 16 cali po czym poznać ze te czy tamte będą pasowały?

Opublikowano

Stalowe nie będą pasowały, a i alu nie wszystkie podejdą. 

Opublikowano
6 minut temu, Onyks napisał:

Stalowe nie będą pasowały, a i alu nie wszystkie podejdą. 

to mnie zaskoczyłeś gdyż z info na stronie głównej tego wątku napisane jest:
Zestaw 320/288 - w zasadzie pasuje każda felga aluminiowa 16”, ze stalówkami już gorzej.

stad też pytałem o stalowki bo alu mam ori

Opublikowano

To, że Ori nie znaczy, że będą pasować :wink:

Opublikowano
36 minut temu, Onyks napisał:

To, że Ori nie znaczy, że będą pasować :wink:

Po obróbce zacisku będzie pasowac

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Nie każdy obrabia zaciski jak Ty ;) U mnie jak już kiedyś pisałem, przy dwóch różnych, ori felgach o dokładnie tych samych parametrach jedna bez 5 mm dystansu nie weszla. Minimalnie ocierała ramionami o zacisk.  Tak więc lucasek za nim zmienisz heble upewnij się, że koła które posiadasz pasują. 

 

Opublikowano

Dev podaj tel do siebie, w sprawie hamulcy, masz jeszcze te 300 na tył?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dev podaj tel do siebie, w sprawie hamulcy, masz jeszcze te 300 na tył?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka




Dev ma w podpisie numer ;)
Jak z tapatalka przeglądasz to go pewnie nie widzisz. ...... masz
bd3a7b3a3c4690a3971dd5edbfc427df.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 2.04.2010 o 22:36, adams78 napisał:

To pojęcie raczej względne :decayed:

Wyrwałem zestaw (komplet z osłonami) z S4 na tył za 300zł :kox: Wszystko w dobrym stanie, maluje się :naughty:

Kolego możesz podać numery zaciskow z s4 b6 na tył P/L....

Opublikowano
6 godzin temu, mariusz22 napisał:

Kolego możesz podać numery zaciskow z s4 b6 na tył P/L....

Zazdroszcze, ja tez szukam i nie moge trafic :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.