Opublikowano 5 Stycznia 20188 l Tomaszu co mi wejdzie na maxa pod 17 na tyl??? Myslalem dac tak jak Piotrek w a8 ale nie mam pewnosci czy zostanie mi ta 17.
Opublikowano 5 Stycznia 20188 l 19 minut temu, wesz82 napisał: Tomaszu co mi wejdzie na maxa pod 17 na tyl??? Myslalem dac tak jak Piotrek w a8 ale nie mam pewnosci czy zostanie mi ta 17. a co on tam ma ?
Opublikowano 5 Stycznia 20188 l Maly klocek ten ori z a4 a8 Zacisk metalowy z jarzmami z przed lifta a8d2 Adapter i tarcza 330.
Opublikowano 7 Stycznia 20188 l Witam, a co polecicie za setup hamulcy na tył do a4 b6, przod juz zakupiony od s4 b6 pod tarcze 345mm.
Opublikowano 7 Stycznia 20188 l 2 minuty temu, Tomi_81 napisał: Panowie jak jest średnica tłoczka w spowalniaczach 288 tył ??? 41
Opublikowano 7 Stycznia 20188 l 28 minut temu, mariusz22 napisał: Witam, a co polecicie za setup hamulcy na tył do a4 b6, przod juz zakupiony od s4 b6 pod tarcze 345mm. 300mm
Opublikowano 7 Stycznia 20188 l 31 minut temu, Dev napisał: 300mm Tak myślałem ze 300mm, szukam juz ich trochę jak narazie znalazlem 1 oferte na allegro gdzie cena nie mała.... to 345mm po regeneracji na przod mnie mniej wyniósł niz ten tył na allegro..... Moze ma ktos tył od s4 300mm na sprzedaż....
Opublikowano 7 Stycznia 20188 l 6 minut temu, mikrus36 napisał: Jaka cena ? Daj na priv Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka Zadzwoń jutro
Opublikowano 8 Stycznia 20188 l DEV...miałbyś może zestaw potrzebne części do SWAPU seryjnych hamulców przednich i tylnych do rozmiaru 320/288 jaki byłby koszt wszystkich gratów? I jak to jest z felgami stalowymi 16 cali po czym poznać ze te czy tamte będą pasowały?
Opublikowano 8 Stycznia 20188 l 6 minut temu, Onyks napisał: Stalowe nie będą pasowały, a i alu nie wszystkie podejdą. to mnie zaskoczyłeś gdyż z info na stronie głównej tego wątku napisane jest:Zestaw 320/288 - w zasadzie pasuje każda felga aluminiowa 16”, ze stalówkami już gorzej. stad też pytałem o stalowki bo alu mam ori
Opublikowano 8 Stycznia 20188 l 36 minut temu, Onyks napisał: To, że Ori nie znaczy, że będą pasować Po obróbce zacisku będzie pasowac Edytowane 8 Stycznia 20188 l przez Dev
Opublikowano 8 Stycznia 20188 l Nie każdy obrabia zaciski jak Ty U mnie jak już kiedyś pisałem, przy dwóch różnych, ori felgach o dokładnie tych samych parametrach jedna bez 5 mm dystansu nie weszla. Minimalnie ocierała ramionami o zacisk. Tak więc lucasek za nim zmienisz heble upewnij się, że koła które posiadasz pasują.
Opublikowano 8 Stycznia 20188 l Dev podaj tel do siebie, w sprawie hamulcy, masz jeszcze te 300 na tył?Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 9 Stycznia 20188 l Dev podaj tel do siebie, w sprawie hamulcy, masz jeszcze te 300 na tył?Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka Dev ma w podpisie numer Jak z tapatalka przeglądasz to go pewnie nie widzisz. ...... masz
Opublikowano 23 Stycznia 20188 l W dniu 2.04.2010 o 22:36, adams78 napisał: To pojęcie raczej względne Wyrwałem zestaw (komplet z osłonami) z S4 na tył za 300zł Wszystko w dobrym stanie, maluje się Kolego możesz podać numery zaciskow z s4 b6 na tył P/L....
Opublikowano 23 Stycznia 20188 l 6 godzin temu, mariusz22 napisał: Kolego możesz podać numery zaciskow z s4 b6 na tył P/L.... Zazdroszcze, ja tez szukam i nie moge trafic
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto