Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie skąd dostać blaszki ozdobne s4 pod zaciski 320?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
12 minut temu, MilUl napisał:

Panowie skąd dostać blaszki ozdobne s4 pod zaciski 320?

nie było takich

Opublikowano
Panowie skąd dostać blaszki ozdobne s4 pod zaciski 320?
Synu nie grzesz,co najwyżej z napisem qwatro lub S-Line jak masz któraś z opcji u siebie [emoji41]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy a moglby ktos cos wiecej rozjasnic, na temat upgradu tylnych hamulcow na tarcze 330 mm z T5?
Widziałem na B6 Elite jakieś tematy ale bez konkretów bez numerów itd itp../?


PS2. Rozumiem ze nie ma szans uzycia tarcz kotwicznych z 320 do 345?

Edytowane przez golden87

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, golden87 napisał:

PS2. Rozumiem ze nie ma szans uzycia tarcz kotwicznych z 320 do 345?

A jak sobie to wyobrażasz? rozwałkujesz ją wałkiem do rozmiaru 345 :facepalm:

Opublikowano
A jak sobie to wyobrażasz? rozwałkujesz ją wałkiem do rozmiaru 345 :facepalm:
Raczej ze będzie 2,5 cm za krótka, ale będzie pasować na otwory itd, pytanie czy są te osolony są aż tak nie zbędne j na całość bo te tarcze koło 120-130 szt, a po kupnie zacisków (ktore teoretycznie wg sprzedajacego je mialem) tarcz i klocków trochę się splukalem.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie jest sens pchać sie w koszta i wrzucać dwutłok od a8 na 360 ? Czy nie ma az tak dużej różnicy względem 345 mm od s4

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, Dawid Wątroba napisał:

Panowie jest sens pchać sie w koszta i wrzucać dwutłok od a8 na 360 ? Czy nie ma az tak dużej różnicy względem 345 mm od s4

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

jest roznica

Opublikowano
jest roznica
No dobra bede szukał czegoś w dobrej kasie ,i jak cos wyśle to odrazu do ciebie na regenerację i malowanie .Pasuje tez sie zając tyłem bo 288 będzie dziwnie wygladalo przy 360.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

...to jest avf,więc domniemam,że przegub jest duży.

Co do blaszek,to te ala s4 mają numer 11.8116-0006.2 długość 174mm,tyle tylko,że być może trzeba je będzie pomalować,o ile srebrny Ci nie przeszkadza,kupić naklejki,nakleić,następnie prysnąć bezbarwnym i bajka.

Robię tak u siebie z tym,że moje nowe blaszki mają numer 11.8116-0388.2 długość 184mm,naklejki już w drodze logo S6,niebawem wszystko będzie pomalowane piecowo,blaszki na czarno,jak odbiorę,to wrzucę kilka fotek.

Zwrotnice już kupione,też trzeba będzie piaskować i malować,ale mam u kogo i za niedużą kasę...dziękuję za pomoc!

 

Edytowane przez isidur

Opublikowano

Koledzy,

Jeszcze jedno pytanie, bo odwiozlem juz zaciski do malowania prochem, a nie zmierzyłem średnicy tłoczka... :facepalm:

Podpowie ktoś jaka jest średnica tłoczka w tych zaciskach 345 mm lub jakis nr tłoczka który pod nie pasuje. z gory dzięki.

Opublikowano

60mm powinno być. 

Opublikowano
2 godziny temu, staniek napisał:

60mm powinno być. 

Dziękuje :hi:

Opublikowano

D 4394 numer zestawu uszczelniającego bez tłoczka/D 41661 C z tłoczkiem.

Koledzy okazuje się,że mam jeszcze jeden mały dylamacik.

Czy osłony 8E0 615 311C/312C będą pasowały na żeliwne zwrotnice?

Aluminiowe mają,jak widzę 4 otwory,ale trzy z nich są chyba o identycznym rozstawie,jak w żeliwiaku.

 

Edytowane przez isidur

Opublikowano
W dniu 7.03.2018 o 21:34, isidur napisał:

D 4394 numer zestawu uszczelniającego bez tłoczka/D 41661 C z tłoczkiem.

Koledzy okazuje się,że mam jeszcze jeden mały dylamacik.

Czy osłony 8E0 615 311C/312C będą pasowały na żeliwne zwrotnice?

Aluminiowe mają,jak widzę 4 otwory,ale trzy z nich są chyba o identycznym rozstawie,jak w żeliwiaku.

 

musisz dac oslony od passata W8

Opublikowano

80zl za szt w aso.

Opublikowano

Koledzy czy zacisk od Q5 ale pod tarczę 345 pasuje p&p do a4 b7 z Ori tarczą 345 od S4?

Pod 320 wiem że pasuje na Ori tarczy i przewodach z a6 C6 

Opublikowano

tak ,pasuje...ale klocek z q5 do zestawu trzeba

Opublikowano

Ok dzięki. A dysponuje ktoś nr tych zacisków bo można je pomylić z zaciskami pod 320 ?

Osłony z S4 i przewody z C6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.