Opublikowano 10 Lipca 20187 l 13 minut temu, afroo. napisał: Jeśli felga ori to wejdzie 345. A jak poznać czy ori czy nie?
Opublikowano 10 Lipca 20187 l Godzinę temu, afroo. napisał: Na wewnętrznej stronie ramion Znaczek Audi i numer katalogowy. Ori?
Opublikowano 12 Lipca 20187 l Jeszcze mam pytanie dotyczące linki hamulca ręcznego pod heble 288. Jest to pewne że od wersji 245 będzie ona zbyt krótka i brać w ciemno ta z s4?
Opublikowano 12 Lipca 20187 l 51 minut temu, biggman napisał: Jest p&p nic nie zmieniasz To wiem tylko czy moja obecna będzie za krótka pod swapu 288 na tyl?
Opublikowano 12 Lipca 20187 l Będzie ok, tak jak pisałem nic nie zmieniasz, zakładasz 288 wszystko pasuje i długości linek są ok Edytowane 12 Lipca 20187 l przez biggman
Opublikowano 12 Lipca 20187 l Godzinę temu, Dev napisał: przed montażem sprawfz czy linki.pracują prawidłowo Wiadomix
Opublikowano 13 Lipca 20187 l 8 godzin temu, Dev napisał: trzeba frezowac zacisk Z dystansem 15-20mm powinna wejść
Opublikowano 13 Lipca 20187 l 10 godzin temu, Dev napisał: trzeba frezowac zacisk do mnie weszly bez frezowania i bez dystansu ? (nie wiem czy ta sama felga, ale parametry jej takie same )
Opublikowano 13 Lipca 20187 l Witajcie Koledzy szybkie pytanie: Przy feldze 7,5 x 17" w A4 B7 jakie powinno być ET, żeby bez kłopotu wszedł zacisk z S4 B7 wraz z tarczą 345 mm? Z góry dzięki, Pozdrawiam Edytowane 13 Lipca 20187 l przez black4
Opublikowano 13 Lipca 20187 l Cytat Przy feldze 7,5 x 17" w A4 B7 jakie powinno być ET, żeby bez kłopotu wszedł zacisk z S4 B7 wraz z tarczą 345 mm? Na ori feldze z et43 wygląda to tak jak u mnie. Edytowane 13 Lipca 20187 l przez afroo.
Opublikowano 13 Lipca 20187 l 1 godzinę temu, afroo. napisał: Na ori feldze z et43 wygląda to tak jak u mnie. zaciski 320mm i 345 mają inne kształty
Opublikowano 13 Lipca 20187 l 5 minut temu, Dev napisał: zaciski 320mm i 345 mają inne kształty No i? Dostał odpowiedź zgodnie z pytaniem.
Opublikowano 14 Lipca 20187 l Dzięki Afroo! Pewnie sporo zależy też od kształtu ramion felgi. U Ciebie przy ET43 jest jeszcze sporo miejsca. Zamierzam zgrać front zacisk S4 i tarcze 345 mm z zimowym setupem kół. Z dystansem przy 7,5 x 17" powinienem mieć ET przód ok.30 i tył 28 czyli luz. Dzięki Panowie
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto