Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l Już jestem ugadany z rs dziadek , ogarnie temat. Polecam sprzedającego kontak i pomoc mega
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 2 godziny temu, dlugiacm napisał: od RS Dziadek ?? On sprzedaje sfrezowane, malowane i po regeneracji 320 na bank, sam u niego kupowałem zaciski pod tarcze 320 przód i jest ?, wszystko zgodnie z opisem Właśnie wszedłem w temat, bo Krzysiek napisał pw. Standardowo nie trzeba frezować bo 320 wchodzi bez problemów. Tutaj Krzysiek ma nietypowe felgi i się nie dogadaliśmy w tej sprawie. Już jestem z nim umówiony na wysyłkę kolejnego frezowanego kompletu i odesłanie swojego po podmianie.
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 33 minuty temu, rs dziadek napisał: Właśnie wszedłem w temat, bo Krzysiek napisał pw. Standardowo nie trzeba frezować bo 320 wchodzi bez problemów. Tutaj Krzysiek ma nietypowe felgi i się nie dogadaliśmy w tej sprawie. Już jestem z nim umówiony na wysyłkę kolejnego frezowanego kompletu i odesłanie swojego po podmianie. Dokładnie. Ramiona są płaskie i haczą o zacisk. Na 320 wchodzą 16ki 'biedronki' bez problemu i nawet ori dojazdówka chociaż miedzy zacisk a dojazdówkę wchodzi żyletka.
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 1. Wchodzi też oryginał 16" ET42, ale też między felgą a zaciskiem jest miejsce na papier...: Spoiler 2. A ten model to Kosei WK139 16" z ET 38: Spoiler
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l Wszystko zależy od kształtu ramion i wyoblenia ich na zewnątrz od piasty bo luzu przy 16kach jest na kilka mm. Zacisk 320 jest w 'banan' i właśnie jego końce haczą i ewentualnie można je sfrezować. 345 jest płaski.
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 22 minuty temu, dekiel 13 napisał: Zacisk 320 jest w 'banan' nie kazdy Edytowane 15 Sierpnia 20205 l przez Dev
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 6 minut temu, Dev napisał: nie kazdy Chodziło mi te o nr 973 i 974 / jarzmo 713 , chyba najbardziej popularne o swapa . Porównanie jest na pierwszej stronie .
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 6 minut temu, dekiel 13 napisał: Chodziło mi te o nr 973 i 974 / jarzmo 713 , chyba najbardziej popularne o swapa . Porównanie jest na pierwszej stronie . mi nie musisz tego tłumaczyc, w jednej odmanie B7 jest zacisk który nie jest w banan tylko jest płaski
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 1 minutę temu, Dev napisał: mi nie musisz tego tłumaczyc, w jednej odmanie B7 jest zacisk który nie jest w banan tylko jest płaski Tobie oczywiście ,że nie ale chciałem sprecyzować o które mi chodzi.
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 4 minuty temu, dekiel 13 napisał: ale chciałem sprecyzować o które mi chodzi. ale Ty nie wiesz o które chodzi
Opublikowano 16 Sierpnia 20205 l 8 godzin temu, Dev napisał: ale Ty nie wiesz o które chodzi Nie wiem ale czy to powód do ? Może uświadomisz nas zatem o jaki zacisk chodzi skoro nawet nie został on ujęty na pierwszej stronie przez założyciela tematu w końcu po to jest forum .To jakaś perełka wśród zacisków ? Po za tym jeśli jest płaski nie powinno być problemu z haczeniem o felgę. Inną sprawą pozostaje fakt ile 'tych' zacisków zostało 'zeswapowanych' na 380 stron tematu.
Opublikowano 16 Sierpnia 20205 l To jest zacisk 320 z A4 B7 8H (cabrio) Jest tego bardzo mało i dlatego ciezko go trafic, czesc zewnetrzna jest podobna do tej z zacisku 345mm,pasuje na aluminium 981/982 ale w pelni nie pokrywają się te elementy Edytowane 16 Sierpnia 20205 l przez Dev
Opublikowano 16 Sierpnia 20205 l 9 minut temu, Dev napisał: To jest zacisk 320 z A4 B7 8H (cabrio) Jest tego bardzo mało i dlatego ciezko go trafic, czesc zewnetrzna jest podobna do tej z zacisku 345mm,pasuje na aluminium 981/982 ale w pelni nie pokrywają się te elementy Tego zacisku nie trzeba frezować?
Opublikowano 16 Sierpnia 20205 l 4 minuty temu, george napisał: Tego zacisku nie trzeba frezować? Nie, bo jest prosty, jutro poszukam na swoim smietniku i wrzuce foto
Opublikowano 16 Sierpnia 20205 l 1 godzinę temu, Dev napisał: Nie, bo jest prosty, jutro poszukam na swoim smietniku i wrzuce foto Jeszcze jedno pytanie, 2,0 TFSI i 3,2 FSI oraz 3,0 TDI miały tylko 320 mm z przodu czy inne silniki również? Edytowane 16 Sierpnia 20205 l przez george
Opublikowano 16 Sierpnia 20205 l 2,5tdi, 2,7tdi też miały Edytowane 16 Sierpnia 20205 l przez staniek
Opublikowano 16 Sierpnia 20205 l 54 minuty temu, staniek napisał: 2,5tdi, 2,7tdi też miały Cab miał 2,7 TDI, ale 2,5 TDI było jedynie w avancie i sedanie z tego co widzę.
Opublikowano 16 Sierpnia 20205 l Nie zczaiłem, że tylko o cabrio b7 pytasz. Bardzo możliwe,że 2,5tdi tam nie było.
Opublikowano 17 Sierpnia 20205 l Pytanko mam,czy jarzma trw BDA914 pasują do zacisków 288 tył? odpowiem sam sobie: wystarczy przeczytać temat od deski do deski i będzie wiadomo że pasują. Można by było do pierwszego postu wrzucić te info. Chyba że jeszcze jakieś inne pasują? Edytowane 17 Sierpnia 20205 l przez pila24
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto