Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy to normalne że do tarcz przód 288 i 312 klocki sa takiej samej wysokości?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe, nie ?

Opublikowano
20 godzin temu, Darek Zakrzewski napisał:

Czy to normalne że do tarcz przód 288 i 312 klocki sa takiej samej wysokości?

tak, zacisk i klocek jest taki sam.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, zastanawiam się nad swapem hebli na te z S4 b7 345. Obecnie mam ori. Pytanie czy na 100% zmieszczą się w tych felgach (7.5x17 ET37) bez żadnych dystansów lub innego cudowania/frezowania?

ALLEGRO.PL

 @Dev ?

Opublikowano

Według parametrów tak, ale istotny jest jeszcze kształt ramion, więc trzeba niestety mierzyć.

Opublikowano

20220127-183549.jpg

Opublikowano

Nie, robię że stali, bo te frezowane aluminium przyprawia mnie o dreszcze 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Dev napisał:

Nie, robię że stali, bo te frezowane aluminium przyprawia mnie o dreszcze 

Fakt, gwinty do najtrwalszych nie należą.

Opublikowano

Nie chodzi o gwinty tylko o wytrzymalosc całego kopyta

Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś zastanawiał się co tu jeszcze można do B7 wrzucić, to pochwalę się moim nowym setupem.

Zaciski Akebono, które już dość długo u mnie są. Nawet nie ma czasu kiedy umyć :facepalm:

Nowe adaptery i tarcze z Golfa 8 R 355x34. Tarcze z bardzo dobrego materiału, mimo aluminiowego dzwona ważą prawie 13kg.

Całość siedzi idealnie, klocek w całości pokrywa się z tarczą. Jestem miło zaskoczony jak dobrze to hamuje.

IMG_20220118_163151.jpg.4500897af3c4517e2217882f9042a331.jpg1089036709_IMG_20201119_210432(Kopiowanie).thumb.jpg.72eab1a23f2dfd374d2ba4b7962c9cc1.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

Nie chodzi o gwinty tylko o wytrzymalosc całego kopyta

Jakby górny garb byłby bardzie ścięty, to te adaptery pasowałyby do mniejszych zacisków pod tarczę 350...

Opublikowano
7 godzin temu, H4mm3R napisał:

Jakby ktoś zastanawiał się co tu jeszcze można do B7 wrzucić, to pochwalę się moim nowym setupem.

Zaciski Akebono, które już dość długo u mnie są. Nawet nie ma czasu kiedy umyć :facepalm:

Nowe adaptery i tarcze z Golfa 8 R 355x34. Tarcze z bardzo dobrego materiału, mimo aluminiowego dzwona ważą prawie 13kg.

Całość siedzi idealnie, klocek w całości pokrywa się z tarczą. Jestem miło zaskoczony jak dobrze to hamuje.

IMG_20220118_163151.jpg.4500897af3c4517e2217882f9042a331.jpg1089036709_IMG_20201119_210432(Kopiowanie).thumb.jpg.72eab1a23f2dfd374d2ba4b7962c9cc1.jpg

A mówł że przy B7 już nie grzebie :decayed: , a jak z felgą , wejdą jakieś normalne czy tylko ori bez wklęsłości :D

 

Opublikowano
8 godzin temu, H4mm3R napisał:

Jakby górny garb byłby bardzie ścięty

Taki też i będzie tego cel

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, K4rol81 napisał:

A mówł że przy B7 już nie grzebie :decayed: , a jak z felgą , wejdą jakieś normalne czy tylko ori bez wklęsłości :D

 

To tylko serwis :decayed: moje 19" wchodzi, 18" też. Wklęsłość trzeba mierzyć na aucie. 

Opublikowano
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

To tylko serwis :decayed: moje 19" wchodzi, 18" też. Wklęsłość trzeba mierzyć na aucie. 

Serwis, powiadasz ?? do BT przyjedz b7 to zmierzę moje felgi czy wchodzą ???

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, K4rol81 napisał:

Serwis, powiadasz ?? do BT przyjedz b7 to zmierzę moje felgi czy wchodzą ???

Wyślę Ci zwrotnicę z zaciskiem do przymiarki :whistling:

Opublikowano
6 godzin temu, H4mm3R napisał:

Wyślę Ci zwrotnicę z zaciskiem do przymiarki :whistling:

Może być sam zacisk z adapterem zwrotnice mam :D chyba że masz inne niż seria w B7 :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, K4rol81 napisał:

Może być sam zacisk z adapterem zwrotnice mam :D chyba że masz inne niż seria w B7 :whistling:

Skoro masz luzem, to faktycznie nie potrzebna ;) 

Opublikowano

Witam, wie ktoś może gdzie kupię tą blaszkę(nr. 18) do zacisku 320mm? Sztywny przewód do zacisku to będzie ten co niżej? 

Screenshot_20220207-201931.jpg

Screenshot_20220208-074003.jpg

Screenshot_20220208-074024.jpg

Edytowane przez Rafka532

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.