Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?


wesz82

Rekomendowane odpowiedzi

a u mn9ie jak narazie to nikt nie skomentowal negatywnie mojego autka

p.s. wczoraj mnie gosciowa zatrzymala (zastawila mi droge) i ona chce to auto kupic i koniec... chciala zeby mama obejrzala i matce sie podobalo :D:D ale jak co to nastepnym moim autkiem bedzie rowniez audi a4 oczywiscie w dieselu itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. może to co napisze to nie zazdrosć ale bardzo śmieszna sytuacja :)

Gdy pół roku temu szukałem auta postanowiłem z ojcem ze to bedzie Audi A4 :)

Pewnego razu rozmawialiśmy ze znajomym mechanikiem-diagnostą...

I mówimy że szukamy A4-ki albo 1.8(125km) albo 1,9TDi(110km).

A On odrazu że ładne auto ale zawias nie ten ze sie wybija i takie tam... ze naszpikowane elektronika...

Minęło jakieś 2tygonie i sam kupił Audi A4 B5 1.8

I powiedzcie co go skłoniło ??? bo ja nie mam pojecia xD

A co do reakcji innych to wszyscy mówi ze super auto..

Oprócz kolegi co ma Fiata Brava 1.2 :polew: - bo już byl za mną jak zapiąłem 3 xD :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze ze nie audi ale kolega mechanik chcial kupic seata toleda 2 1,9 TDi znajomy mu mowil kieyds ze toledo nie bo cos tam i cos tam ... mechanik kupil toleda 1,9 91 ps niebieskie po niespelna miesiacu znajomy kupil tez 1,9 90 ps ten sam kolor to samo wyposarzenie

p.s. mechanik powiedzial ze on by niechciala4 woli swoje toledo a ja np wole moja audi niz kazde toledo ale wiecie: kazdy zachwala swoje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miasteczku,w ktorym mieszkam nie ma duzo polakow,ale jedno ,co nas odroznia od angielskiej spolecznosci,to niemieckie auta,jeden tylko sie wylamal i kupil nissana primiere,poza tym to A4,Golf,T4,BMW,A8 ,A4 jest 4, znajomy anglik caly czas mnie nakreca,zebym kupil od niego Corse :polew: argumentuje to malymi kosztami utrzymania,moze i ma racje ,ale audi,to audi,ciezko jest przesiasc sie na cos nizszej klasy...a mechanicy,ktorzy zarabiaja na nas ,od czasu do czasu,wiedza czemu tak wybralismy,jeden tez ma A4 i jest zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam audiczke już od 9 miesięcy a z zazdrością sie spotkałem wiele razy.

Prawie każdej dziewczynce podoba sie moja furmanka:) Fajne uczucie:)

Pamiętam jak przystawił sie do mnie jakiś dres golfem 3. Nie upłyneło dużo czasu i oglądał moja niunie od tylca :polew: :>

Z jednej strony frajer a z drugiej farciarz bo takiego super tyłeczka jak A4 nie ma nikt na świecie :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto wady mojego avancika wg innych, dla mnie to akurat zalety:

- bialy kolor - (szukalem bialego i znalazlem, tez ze wzgledu na stan techniczny serwis audi do samego konca) teraz mi wiekszosc wciska ze tani byl to kupilem

- 2.5tdi psuje sie itd - (szukalem 2.5tdi i znalazlem, to ze wzgledu na V6 i 150koni , a jak rogal go przejmie to bedzie ok200km)

- no i nie zapomnijmy o felgach 17" s4 , zero komfortu niski profil 45, i szerokie opony 225, przeciez to nie na polskie drogi.

szkoda sie klocic, tym bardziej ze samochod igla w idealnym stanie technicznym, sam wymieniam wszystko w nim nawet to co dobre na lepsze, stac mnie to kupuje a w eksploatacji nie jest taki drogi porownujac inne samochody ktorych mialem mase.

Zawieszenie mimo ze siada naprawde sie sprawdza po zakretach i na moich odcinkach specjalnych.

Niech zazdroszcza ci ktorzy musza ogladac jego zadek, a zeby im bylo lepiej w tym tygodniu zakladam zderzak od s4 na tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio usłyszałem że handlarze nasprowadzali tyle tych A4 B5 i nie mogą tego sprzedać bo ludzie już tego nie kupują, bo to jest tandeta, Ci co kupili teraz sobie plują w brodę że to kupili bo tam zawieszenie się pierdzieli i ogólnie silniki bardzo awaryjne i że trzeba masę pieniędzy wsadzać w serwisowanie :polew: No tak... jeśli ktoś kupił padlinkę to może i siedzi codziennie u mechanika. I potem jeden z drugim łazi i płacze po ludziach że to samochód do d*py. :wallbash: A inni to po nim powtarzają. Typowe u nas w kraju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczułem czym jest Audi gdy zacząłem smigać moją.

Zdawałem sobie sprawę iż mam B5, gdzie Audi wypuściło 3 następne generacje ale tutaj pojawia się to ALE.

Widzę wzrok ludzi, gdy wsiadam do Niej w mieście, widzę spojrzenia na światłach, a jest to o tyle dziwne, że nigdy tego nie miałem, bo w sumie kto się ogląda za CC. To spojrzenie jest porównywalne z tym, gdy brałem od Taty Okulara, lub Z4, a przecież te auta są o kilkadziesiąt tysięcy oraz 8 lat wyżej! Zatem co jest? To magia tego modelu.

Co do zawieszenia, to oprócz tych mitów, jeden mechanik powiedział z wielkim szacunkiem o tym patencie tak: Może wymiana jest droga, ale żadne inne auto nie trzyma się tak drogi.

Co do zazdrości znajomych to raczej się nie spotkałem z negatywnymi opiniami, jednak kiedyś przejechałem się nowym 407 i aż mnie zdziwiło, że moja 11 letnia wtedy Audi ma w sobie więcej pazurów niż ten nowiuteńki lew...

Audi to Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze freon wynika, że nasze niunie mają genialne zawieszenie, niestety z tym poglądem się nie zgodzę, ponieważ są marki z lepszym, ale tamte nie mają takiego charakteru jak nasze cudeńka :th: i poza tym każdy kto spotka na swojej drodze :audi: odczuje szacuneczek.

Prawda jest taka, że zadbane Audi jeździ i prezentuje się znacznie lepiej niż nie jedno nowsze auto w tej samej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem już drugą audice a4ke (obie b5) i w obu przypadkach wahacze do wymiany - czyli zawiecha słaba i nic do tego nie mają polskie drogi - obecnie mieszkam w Angli i tu nabyłem te auta.

Po drugie mam kolege który kupił wcześniej paska 1.9TDI 130HP - ogląda moje autko, mała przejażdzka i nagle wypala - popatrz na to wszystko u ciebie deska rozdzielcz to jakoś wygląda, a u mnie to jakgdyby siekierą robiona.

Drugi kolega też ma paska też 130HP tdi + beżowa skórka mówi - audi zawsze było lepsze.

A do tego obaj nażejaką na spalanie w mieście.

I dodam, że zawsze bedzie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie cholowala astra i wstyd taki ale tak jak mowicie audianki maja w sobie magie i kazdy kto zna sie na 4kolach czuje szaczunek!ostatnio koles wmawial mi ze pasaty sa lepiej wykonczone od audi ale dla mnie wnetrze paska jest robione po to bo trzeba je zrobic i tyle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc :(

pare miesiecy temu kupilem autko, mialo przerysowany bok (niektore osoby ze spotu warszawskiego moze pamietaja ryse przez caly bok auta, widac komus przeszkadzalo ladne autko), po paru miesiacach doszly ryski z drugiej strony, wygladalo na to ze ktos przerysowal - a trzymam auto na parkingu strzezonym... wiec albo tam albo jak parkowalem na chwile pod domem, okazji wiele, rysy byly od 5cm do 15cm, przy tylnych drzwiach.

postanowilem oddac samochod do lakiernika, bylo pomalowane calutkie, poza dachem i klapa bagaznika, klapa od silnika tez nie byla w idealnym stanie.

po dwoch tygodniach samochod odebralem, koszt malowania to kilka tysiecy zlotych... mialem tam kolege wiec pilnowal by wszystko bylo ladnie i dokladnie zrobione.

dwa tygodnie temu w sobote mylem u kumpla autko, slicznie sie swiecilo, wtedy tez nakleilem naklejke klubu. od tego czasu z parkingu wyjechalem dwa razy (rzadko jezdze) do arkadii na zakupy i odwiezc dziewczyne.

wczoraj poszedlem do autka (parking strzezony), bo jechalem do wulkanizatora z oponkami i felgami (odkad mialem male rysy, mam zboczenie ogladania samochodu nim wsiade), ide, patrze...

piekna 30cm rysa na tylnych drzwiach od strony pasazera ;( ;( ;(

poczatek rysy do podkladu i rysa idzie z dolu ku gorze ;( ;(

po prostu sie zalamalem, nie wiem komu tak przeszkadza samochod. widac wyraznie ze to zrobione celowo i kluczami lub gwozdziem.

nie wiem niestety czy na parkingu czy jak bylem w arkadii

powiem Wam ze juz nie mam sily, kupe kasy poszlo w malowanie a teraz znowu bym mial to robic?

nie rozumiem ludzi i ich zawisci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind

Znam Twój ból kolego .. jednemu c**jwi tez przeszkadzało moje auto / może ja ..i porysował mi klapę bagażnika ..

Nie cierpie takich pajaców ...ma problem to niech przyjdzie po męsku załatwi ..a nie na aucie sie mści .. ale to tak jest jak sie nie ma JAJ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro :( Polska to dziwnya kraj :evil:

No niestety .. każdby by Cie chciał uj***ć jak tylko sie da ..z zazdrości ..

Ale tak to jest jak sie leży z ręka w gaciach przed TV i oczekuje niewiadomo czego .. :evil: Rece upierdlić przy samych łokciach i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...