Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak być ale narazie się tym nie będę przejmował hehe :wink: Jak stary starczył na 250 tys to nowy na 150 może też da rade :grin:

Czekam na jutrzejszą paczkę od Gwertego i po tym gwint w górę i tak się zakończy mój urlop. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wlewałeś ten specyfik do baku tak? sam miałem to kupić tylko wyczytałem że trzeba bezpośrednio do wtrysków i z braku czasu odpuściłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze że do baku ale można do filtra paliwa też, albo przewody do puchy i pojeździć na tym chwile żeby wypaliło wszystko. Jest dużo o tym w necie.

Na puszce pisze że na 70L do baku ale ja raz to wlałem do filtra żeby przeczyściło dobrze hehe a teraz do 3/4 baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czyli wlałeś całą puszkę Liqui Moly Pro-line( 500ml) do 3/4 baku paliwa, tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Możesz wlać nawet na 1/2 baku.

Bixy już na aucie :kox: Potem będą jakieś foty jadę na diagnostykę je ustawić i odesłać Grześkowi jego lampy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, zadbane i dopieszczone. Bixy robią robotę z tym niebieskim kolorkiem.:decayed: Jedno co mnie razi w oczy, kiedy widzę Twoje autko, to te dekielki na felgach, one nie powinny być czarne, zupełnie to nie pasuje. Felga jest spoko, jak do A4, ale zmień sobie te dekielki, czy tam naklejki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnica w świeceniu jest mega. Miały być jeszcze z blendą US w środku ale tak jakoś wyszło niestety i nie ma. Foto jakieś lipne co robiłem na szybko. :wink:

u52p.th.jpg 1egv.th.jpg

Dekielki maja naklejki bo jak kupiłem fele to były zajechane już więc musiałem coś wymyślić hehe, Ale mi się podobają czarne bardziej jakoś

dekielkipol.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixy to świetny mod. Nie wiem jak można nie mieć bixów:decayed:

W A3 8L też będę miał. Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania w praktyce? Od wysyłki do odbioru paczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie pamiętam. coś koło tyg to trwało z wysyłkami ale mi Grzesiak najpierw wysłał lampy zastępcze i na nich jeździłem a on sobie wtedy moje rezał. :wink:

---------- Post dopisany 26-10-2013 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 11:15 ----------

Takie tam jakieś fotki robione przy okazji :wink:

3dus.jpg

zegb.jpg

b2df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...