Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no przewierć no co za problem ?

To taka moda. Tablica nie może być w miejscu na to przeznaczonym, a samo miejsce ma być gładkie jak pupa niemowlaka.

Nie wolno wiercić, nitować, bo do słit foci ściąga się tablicę, gdyż bez niej niby jest fajniej.

No i przez to na co dzień wozi się tablicę za szybą albo w różnych innych, dziwnych miejscach tak, aby szybko można było ją schować i cykać foteczki.

To tak w skrócie, jak ja to rozumiem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tego nie kminie , bezsensowne utrudnianie sobie życia jakby było nad czym się spuszczać...gdyby to byl eSowy albo chociaż lift:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tego nie kminie , bezsensowne utrudnianie sobie życia jakby było nad czym się spuszczać...gdyby to byl eSowy albo chociaż lift:whistling:

Jest wiele modów, które podziwiam, choć sam bym nie zrobił. Ale to mi się akurat w głowie nie mieści. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przewierć no co za problem ?

To taka moda. Tablica nie może być w miejscu na to przeznaczonym, a samo miejsce ma być gładkie jak pupa niemowlaka.

Nie wolno wiercić, nitować, bo do słit foci ściąga się tablicę, gdyż bez niej niby jest fajniej.

No i przez to na co dzień wozi się tablicę za szybą albo w różnych innych, dziwnych miejscach tak, aby szybko można było ją schować i cykać foteczki.

To tak w skrócie, jak ja to rozumiem. :decayed:

:) dokładnie

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Arek nie obraź się, ale ta rejestracja wygląda na prawdę komicznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś dziwna sprawa z tą tablicą, ale KAŻDE inne miejsce niż centralnie na środku górnej części zderzaka wygląda gorzej i już. Nie może być niżej, ani wyżej, ani z jednego czy drugiego boku. Bez też nie wygląda fajnie, bo to od lat stały element samochodu, jak 4 koła. :wink:

Duża felga, gleba i pare innych modów coś dodaje do samochodu, a kombinacje z tablicą raczej odbierają. Samochód bez tablicy wygląda gorzej jak Wałęsa bez wąsów. :decayed:

Pozostałe mody na +. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tego nie kminie , bezsensowne utrudnianie sobie życia jakby było nad czym się spuszczać...gdyby to byl eSowy albo chociaż lift:whistling:

Jest wiele modów, które podziwiam, choć sam bym nie zrobił. Ale to mi się akurat w głowie nie mieści. :grin:

ale u mnie podziwiasz? :whistling:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

no przewierć no co za problem ?

To taka moda. Tablica nie może być w miejscu na to przeznaczonym, a samo miejsce ma być gładkie jak pupa niemowlaka.

Nie wolno wiercić, nitować, bo do słit foci ściąga się tablicę, gdyż bez niej niby jest fajniej.

No i przez to na co dzień wozi się tablicę za szybą albo w różnych innych, dziwnych miejscach tak, aby szybko można było ją schować i cykać foteczki.

To tak w skrócie, jak ja to rozumiem. :decayed:

:) dokładnie

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Arek nie obraź się, ale ta rejestracja wygląda na prawdę komicznie..

będzie zrobione będzie jakoś zrobiona rejka

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

To jakaś dziwna sprawa z tą tablicą, ale KAŻDE inne miejsce niż centralnie na środku górnej części zderzaka wygląda gorzej i już. Nie może być niżej, ani wyżej, ani z jednego czy drugiego boku. Bez też nie wygląda fajnie, bo to od lat stały element samochodu, jak 4 koła. :wink:

Duża felga, gleba i pare innych modów coś dodaje do samochodu, a kombinacje z tablicą raczej odbierają. Samochód bez tablicy wygląda gorzej jak Wałęsa bez wąsów. :decayed:

Pozostałe mody na +. :wink:

Dzięki za dobre słowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele modów, które podziwiam, choć sam bym nie zrobił. Ale to mi się akurat w głowie nie mieści. :grin:

ale u mnie podziwiasz? :whistling:

Również. :wink:

Tylko koniecznie zrób coś z tą tablicą. Najlepiej przynituj tam, gdzie powinna być. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele modów, które podziwiam, choć sam bym nie zrobił. Ale to mi się akurat w głowie nie mieści. :grin:

ale u mnie podziwiasz? :whistling:

Również. :wink:

Tylko koniecznie zrób coś z tą tablicą. Najlepiej przynituj tam, gdzie powinna być. :decayed:

Kowi dał sposób i opisał także damy radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tempomat ;)

temat rzeka ale ogarnę go w końcu muszę !:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tempomat ;)

temat rzeka ale ogarnę go w końcu muszę !:decayed:

w ADR - wątpię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wątpisz? Jak tempomat ma i nawet działał tylko jest problem teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecie tu gaz na linke to chyba nie da rady :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecie tu gaz na linke to chyba nie da rady :eusathink:

comment_35afQtLOAit67n3JM1upZh80a3wXU7no.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tempomat ;)

temat rzeka ale ogarnę go w końcu muszę !:decayed:

w ADR - wątpię :decayed:

Tu was zdziwię ale mam tempomat ;) tylko raz działa raz nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przy lince jest wiecej pitolenia z tempomatem i wiecej gadgetow.....

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

tak czytam na pierwszej stronie wyposazenie auta i powiem Ci ze jestem pod wrazeniem... masz akumulator i alternator.... i nawet lusterka na wysiegniku :polew:

a tak powaznie to nie myslales o jakims dystansie? zeby troche kola na zewnatrz wywalic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans koniecznie laduj tu ! :wink: i wywal ta chomiczą tablice albo zrob cos zeby wrocila na swoje stare miejsce bo jest smiesznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na mod al'a Kowi bo to jedyne rozwiązanie by było poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak powaznie to nie myslales o jakims dystansie? zeby troche kola na zewnatrz wywalic?

chce chce tylko chciałem od kogoś pożyczyć z B5B bo chce wiedzieć jaki:wink:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

dystans koniecznie laduj tu ! :wink: i wywal ta chomiczą tablice albo zrob cos zeby wrocila na swoje stare miejsce bo jest smiesznie :decayed:

będzie tak jak Darek napisał że ala Kowi będę robił sposób :decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

bo przy lince jest wiecej pitolenia z tempomatem i wiecej gadgetow.....

ja mam tempomat w swoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...