Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o ofercie nc+ za 39 zł comfort +?

ale to chyba bez paczki C+ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o ofercie nc+ za 39 zł comfort +?

ale to chyba bez paczki C+ ??

No tak bez C+, ogólnie nie mam wygórowanych oczekiwań, szukam czegoś do 50 zł, żeby były jakieś bajki dla dziecka i dla mnie troche sportu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o,to moze w końcu dadzą jakąś dobrą oferte,od jakiegos czasu dzwonią i proponują platinum za 99zł,mówie że drogo i za tyle to człowiek z ulicy dostanie,a oni,że nie,że to dla stałych klientów cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o,to moze w końcu dadzą jakąś dobrą oferte,od jakiegos czasu dzwonią i proponują platinum za 99zł,mówie że drogo i za tyle to człowiek z ulicy dostanie,a oni,że nie,że to dla stałych klientów cena

próbowałem ostatni wynegocjować coś mojemu dziadkowi - mówili to samo.

Wysłałem wypowiedzenie w jego imieniu, teraz czekam na ich ruch :wink:

2 mies temu miałem podobną sytuację u siebie: oddzwonili i zaakceptowałem Silver+ paczka C+, dekoder za free i multiroom free za 69zł - dzielę to na dwóch i wychodzi po 35zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o,to moze w końcu dadzą jakąś dobrą oferte,od jakiegos czasu dzwonią i proponują platinum za 99zł,mówie że drogo i za tyle to człowiek z ulicy dostanie,a oni,że nie,że to dla stałych klientów cena

w tym nc+ naprawde pracują debile, którzy próbują z ludzi głupków zrobić, jak może Ci wpierać że 99 za platinum to dla stałych jak kur.... (tyle buli nowy) a na stronie zrobili promocję hehe poprzekreślali jakieś kosmiczne ceny za pakiety a te są w cenie w jakiej były no bez komentarza :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego platinium za 99 zł można wynegocjować HBO, cinemax i filmbox za free do tego multiroom za free i dwa dekodery z nagrywarką też za free i dzieląc to na 2 to wychodzi po 50 zł więc też całkiem ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj przyszedl sms od nc+ ze potwierdzaja przyjecie rezygnacji z dniem 31 lipca.Czekam na pierwszy tel z ich oferta.Ciekawe ile dni przed koncem daty wypowiedzenia zaczynaja dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mają taki burdel że wogóle nie dzwonią.Ja złozyłem pismo w kwietniu i miała sie rozwiązać do ostatniego kwietnia a sygnał miałem do 25 czerwca i nie zapłaciłem oczywiście zaz maj i czerwiec a jak mi wyłaczyli too sam zadzwoniłem teraz na początku lipca boo juz czekać nie moogłem bo sygnału nie miałem i dostałem za 99 zł to wszytsko co wyżej napisałem. Do kumpla tez nie zadzwonili i po 14 dniach już mu sygnał wyłączyli, teraz będzie negocjował nowe warunki ale też mówi że sam zadzwoni bo od nich można się telefonu nie doczekać teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mają taki burdel że wogóle nie dzwonią.Ja złozyłem pismo w kwietniu i miała sie rozwiązać do ostatniego kwietnia a sygnał miałem do 25 czerwca i nie zapłaciłem oczywiście zaz maj i czerwiec a jak mi wyłaczyli too sam zadzwoniłem teraz na początku lipca boo juz czekać nie moogłem bo sygnału nie miałem i dostałem za 99 zł to wszytsko co wyżej napisałem. Do kumpla tez nie zadzwonili i po 14 dniach już mu sygnał wyłączyli, teraz będzie negocjował nowe warunki ale też mówi że sam zadzwoni bo od nich można się telefonu nie doczekać teraz.
jesli dostales oferte ktora otrzymales wyzej to wydaje sie dobra :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o,to moze w końcu dadzą jakąś dobrą oferte,od jakiegos czasu dzwonią i proponują platinum za 99zł,mówie że drogo i za tyle to człowiek z ulicy dostanie,a oni,że nie,że to dla stałych klientów cena

próbowałem ostatni wynegocjować coś mojemu dziadkowi - mówili to samo.

Wysłałem wypowiedzenie w jego imieniu, teraz czekam na ich ruch :wink:

2 mies temu miałem podobną sytuację u siebie: oddzwonili i zaakceptowałem Silver+ paczka C+, dekoder za free i multiroom free za 69zł - dzielę to na dwóch i wychodzi po 35zł :decayed:

Mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj przyszedl sms od nc+ ze potwierdzaja przyjecie rezygnacji z dniem 31 lipca.Czekam na pierwszy tel z ich oferta.Ciekawe ile dni przed koncem daty wypowiedzenia zaczynaja dzwonic.

Ja też dostałem :naughty: czekam na ich ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sam i powiedz, że wczoraj dzwonił ktos do Ciebie z ofertą specjalną żebyś został z nc+ ale nie miałeś czasu rozmawiać i dlatego oddzwaniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sam i powiedz, że wczoraj dzwonił ktos do Ciebie z ofertą specjalną żebyś został z nc+ ale nie miałeś czasu rozmawiać i dlatego oddzwaniasz.

Każdy telefon do nich i od nich jest notowany przy twoim nr. abonamenta z informacją jaka była propozycja.:wink:

W piątek dostałem sms że potwierdzają rozwiązanie umowy w dniu 31.07

w sobotę dzwonią :

Pakiet platinium+HBO+multiroom+dekoder sagem za 109zł. czyli tyle ile płacę za to samo w C+

w Czerwcu zarzekali się że nie mam szans na taki pakiet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sam i powiedz, że wczoraj dzwonił ktos do Ciebie z ofertą specjalną żebyś został z nc+ ale nie miałeś czasu rozmawiać i dlatego oddzwaniasz.

Każdy telefon do nich i od nich jest notowany przy twoim nr. abonamenta z informacją jaka była propozycja.:wink:

W piątek dostałem sms że potwierdzają rozwiązanie umowy w dniu 31.07

w sobotę dzwonią :

Pakiet platinium+HBO+multiroom+dekoder sagem za 109zł. czyli tyle ile płacę za to samo w C+

w Czerwcu zarzekali się że nie mam szans na taki pakiet .

To jeszcze o te 10 zł możesz zbić tą cenę tylko będzie się musiał/musiała kierownika zapytać itd.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiedziałeś że tak się kończy ? nawet z tym przełożonym :eusathink::wink:

Umowa podpisana na 12 mieś / 99zł. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiedziałeś że tak się kończy ? nawet z tym przełożonym :eusathink::wink:

Umowa podpisana na 12 mieś / 99zł. :banan:

Bo miałem teraz tak samo i kumpel do nich teraz dzwonił i identyczna gadka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja licze na platyne z HBO,cinemax,filmbox plus multirum w cenie a to wszystko za 99zł i moze byc nawet na 18 miesiecy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba teraz dają te dobre oferty na 12 m-cy żeby dać sobie trochę czasu na ogarnięcie tego całego bałaganu po tym połączeniu i żeby im teraz ci co złożyli wypowiedzenia masowo nie odchodzili to dają wszystko bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...