Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donuska90

Sto lat,strawberry :decayed:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

A co do TIRów, to powiem Wam tak.. Też czasem mnie jakiś zdenerwuje,ale że mój ojczulek siedział w tym kilka dobrych lat, to ogarniam mniej więcej na czym polega ta praca.. Jeździł co prawda tylko po Polsce, ale byłam z nim kilka razy i jest to ciekawa praca a jednocześnie monotonna ;)

Teraz przerzucił się na wywrotki :P

Także mi tam ciężarówki nie przeszkadzają :decayed:

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

A tak poza tematem.. Nadmorski24.pl ť Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku - multimedialny portal z pomorza

Gdyby ktoś z pomorskiego coś wiedział..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew:
Zostawiam po sobie ślad żeby czasem wiedzieć coś o babskich sprawach:decayed: Ryba dowiedziałaś się coś o odwiedzinach na profilu:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niiee chyba wysłałam pw do nie właściwej osoby bo po wysłaniu sprawdziłam i gość ( administrator ) był ostatnio na forum dostępny miesiąc temu :decayed:

---------- Post dopisany 12-12-2012 at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2012 at 08:41 ----------

kurcze taka przerwa techniczna forum powinna być co dziennie z rana :grin: chata wysprzątana jak talala :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

W końcu wzięłaś się za coś pożytecznego, a nie tylko forum i forum :grin:

niedługo człowiek w deprechę wpadnie, jak będzie przerwa techniczna dłuższa niż 1 dzień :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w ogóle sobie nie wyobrażam jakby przerwa techniczna miała trwać cały dzień :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :grin: siostra mi już mówi że mam się dać leczyć bo ciągle przesiaduje przed lapkiem , a mąż chce go przez okno wyrzucić i co dziennie mi to powtarza:decayed: dlatego staram się teraz wieczorami ograniczać ,kurde z trzeciego piętra jakby wyleciał przez okno to nie byłoby co zbierać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo kupisz sobie jakiegoś super smartfona i będziesz dostępna 24 na dobę, ukrywając się po kątach :grin:

:nabijasie::nabijasie:

donuska nie kupie bo wszystko musi być w miarę rozsądku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlatego do dziś albo nie od jutra haha będę siedzieć tylko do południa no i chwilkę po a wieczorem będę go chować do szafy hehe tak na zapas :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeeeeeej jak Wasze postępy w ćwiczeniach??:) Nie mam obecnie czasu, by przeglądnąć resztę stron więc pytam ;>

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Ja obecnie masuję się rękawicami, masażerem od zaledwie 2 dni no i dalej bańki chińskie :> Wcześniej za dużo spraw na głowie ale już zaczynam nadrabiać. Przez ostatni czas tylko balsamy były:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie witam się bo już się witałam :grin: u mnie jest postanowienie na Grudzień 2 razy w tygodniu fitness a co dalej to zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jeszcze trochę ćwiczeń to Was nie będzie wogóle widać:grin: kobieta musi mieć trochę ciałka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władi :> Ja nie chcę zniknąć:P Krągłości jak najbardziej muszą być! Zresztą nawet jak ważyłam 47 kg to i tak je miałam -tyłek, uda. Musiałabym ważyć z 30kg żeby nie mieć nic;) Taką mam budowę ciała, że jak już gdzieś znikają cm to jest to raczej talia. A resztę można wyrzeźbić i robić wszystko, żeby zatrzymać jędrność i nie dać się cellulitowi :P:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Świetny pomysł! :) A w domku coś prócz tego?

a w domu prócz sex-u nic innego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...