Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wyszedłem do pracy we wtorek rano, a wracam jutro wieczorem.

Opublikowano
  • Autor

no ja rekord pyknąłem życiowy w tym tygodniu 35h. Wdrożenie bardzo ważnego produktu dla naszej firmy :kox:

Sposób jaki opracowalem, pozwolił nam na wyprodukowanie 50 ton granulatu idącego do produkcji uszczelek samochodowych :naughty:

Siła ja jestem po logistyce a pracuje jako "technolog" tylko inaczej nazywa się moje stanowisko :decayed:

Opublikowano

normalnie 8h od pn do pt

w sezonie do 16h od pn do sob

stanowisko: kierownik magazynu i parku maszynowego:wink:

do pracy mam 54,6km w jedną stronę

no i po godzinach grzebanie przy furach w garażu do północy:banan:

Opublikowano

Informatyk:

8 godzin dziennie od pon do piatku

w praktyce średnio siedze po 7 godzin :grin:

Opublikowano
normalnie 8h od pn do pt

w sezonie do 16h od pn do sob

stanowisko: kierownik magazynu i parku maszynowego:wink:

do pracy mam 54,6km w jedną stronę

no i po godzinach grzebanie przy furach w garażu do północy:banan:

dojeżdzasz codziennie:shock3:

ja standardzik 9g, jak trzeba to więcej:wink:

Opublikowano

pracuję na stanowisku kierowniczym w samorządzie. Do pracy blisko ale jak żona lewą nogą wstanie z łóżka to w papierach trzeba posiedzieć do 17-tej ;)

Opublikowano

spedytor morski... 8 godz. w pracy a potem w domu w zaleznosci od potrzeb. urlopy tylko w miejscach gdzie komorka nie ma zasiegu ;)

Opublikowano

inżynier testu - 8h, jeżeli cos nie trybi to tak długo aż produkcja znowu ruszy.

Opublikowano
zaczynam w poniedziałek i kończę w czwartek. ma ktoś lepszy wynik? :)

Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna...

Opublikowano

8h dziennie jesli jest zapotrzebowanie to dluzej.

Spawacz (90% blacha kwasana)

Opublikowano

9h dziennie - średnio w tygodniu 38h

Inżynier Produkcji (praca w NL)

Opublikowano
no ja rekord pyknąłem życiowy w tym tygodniu 35h. Wdrożenie bardzo ważnego produktu dla naszej firmy :kox:

Sposób jaki opracowalem, pozwolił nam na wyprodukowanie 50 ton granulatu idącego do produkcji uszczelek samochodowych :naughty:

Siła ja jestem po logistyce a pracuje jako "technolog" tylko inaczej nazywa się moje stanowisko :decayed:

Gdzie studiowałeś? Bo właśnie studiuję i szukam ludzi, którzy skończyli, co by się dowiedzieć paru rzeczy. ; )

Opublikowano
zaczynam w poniedziałek i kończę w czwartek. ma ktoś lepszy wynik? :)

Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna...

od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota... :wink:

Opublikowano
zaczynam w poniedziałek i kończę w czwartek. ma ktoś lepszy wynik? :)

Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna...

od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota... :wink:

Ciekawe czym się zajmujesz :naughty:

Opublikowano

Od 6:00-14:00 a jesli chcę więcej sianka to zostaje do 16:00 lub 18:00

Opublikowano
zaczynam w poniedziałek i kończę w czwartek. ma ktoś lepszy wynik? :)

Wychodzę do pracy w niedzielę o 21 a wracam w piatek ok północy. Czasami uda się w czwartek, ale i tak w piętek robię od rana do późna...

od poniedziałku 4-5rano do najwcześniej 12.00 piątek..czasem późna sobota... :wink:

Ciekawe czym się zajmujesz :naughty:

Łącznik między kierownicą a pedałami :grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano

Ja pracuje jak chce :) dziennie muszę zrobić jeden narożnik czyli 3/4 godzinki i fajrant :kox:

Opublikowano

jak mam popołudniu uczelnie ( co drugi piątek ) to 6 h a jak jest sezon to nawet 17 h ( mój rekord ), a srednio to 7-20 czyli 13 h....

Opublikowano

od 2 do 7h, jak pada to mam wolne, ale kazda sobota, niedziela i swieta od marca do pazdziernika pracujace ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.