Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak mało pracy to 8 godzin. Jak jest co robić to od 10 do 12 godz. Chyba że jest tak zwana napinka to wtedy do bólu (ja dałem rade 24 godz.) Spawacz przy remontach kutrów.

Opublikowano

24h

Opublikowano

9-17 na etacie + własna działalność (nawet nie chce tego liczyć :kwasny:)

Opublikowano

od 5:30 do 6:00 rozdział prac dla ludzików w zieleni, od 6:00 do 16:00 przesiadka do biura, od 16-16:15 w sezonie czas na obiad i od 16:15 do 21:00 koszenie :) a po sezonie od 20,21-24 w biurze jak przetargi

Opublikowano

Od 8 czasem do 17 a czasem do 18 jako informatyk w IC, plus własna działalność szkoleniowa weekendy i niektóre wieczory :) W sumie dość dużo czasu w robocie :(

Opublikowano

Codziennie od poniedziałku do soboty od 6:30 do 7:00 następnie (środa i czwartek + 1 piątek) od 18:do 18:45

Każda sobota od 8:30 do 10:30 próby z dziećmi (schola)

Każda niedziela od 6:30 do 8:00, od 10:00 do 11:00, od 15:00 do 16:00

Od poniedziałku do piątku od 7:15 do 10:00 oraz 13:30 do 16:00 jako kierowca busa

Co poniedziałek od 18:00 do 20:30 próby z emerytami (takie tam pierdoły)

Dodatkowo fucha jako pomocnik elektryka około 20 godz na miesiąc w przeróbkach instalacji.

Tydzień rozje...ny bo do każdej roboty trzeba dojechać i nie ma szans na jakieś spóźnienie bo się nie da.

Urlop od 1 do 31 lipca co roku i to mnie tylko cieszy w tym wszystkim.

Opublikowano

9-18.30 najczęściej ale po prawdzie pracuje się całą dobę.

Opublikowano

Jestem na swoim :cwaniak:... więc 24/24 :suicide_anim:

Opublikowano
Codziennie od poniedziałku do soboty od 6:30 do 7:00 następnie (środa i czwartek + 1 piątek) od 18:do 18:45

Każda sobota od 8:30 do 10:30 próby z dziećmi (schola)

Każda niedziela od 6:30 do 8:00, od 10:00 do 11:00, od 15:00 do 16:00

Od poniedziałku do piątku od 7:15 do 10:00 oraz 13:30 do 16:00 jako kierowca busa

Co poniedziałek od 18:00 do 20:30 próby z emerytami (takie tam pierdoły)

Dodatkowo fucha jako pomocnik elektryka około 20 godz na miesiąc w przeróbkach instalacji.

Tydzień rozje...ny bo do każdej roboty trzeba dojechać i nie ma szans na jakieś spóźnienie bo się nie da.

Urlop od 1 do 31 lipca co roku i to mnie tylko cieszy w tym wszystkim.

aż dziwne, ze masz czas na forum posiedzieć:grin:

Opublikowano

pn-pt 8h raz w miesiącu sobota. dojazd 14km, wykształcenie mechanik, pracuje w dziale sprzedaży w hurtowni motoryzacyjnej. Po pracy garaż i albo komuś coś naprawić, albo kombinowanie jak tu dodać kolejnych koni w mojej rajdówce (mk3) ;)

Opublikowano

8.

Opublikowano
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?

ile sie chce :)

Opublikowano

.

Edytowane przez tiger188

Opublikowano

wczoraj 16h bo ludziki nakosili trawy a na święta nie może zostac:)

Opublikowano

mireq przy czym robisz ?

Opublikowano

Pewnie wywóz odpadów albo koszenie trawników :naughty:

Opublikowano

ja od 8 do 15 godzin dziennie 5 dni w tygodniu. Czasem wpadnie jakaś sobota ale baaaaaaardzo rzadko, pracuję jako kierowca, do pracy mam jakies 16 km.

Opublikowano

ogólnie utrzymanie terenów międzyblokowych akurat teraz się zaczeło :) głównie koszenie trawwww..........zasmarkane 29ha terenów międzyblokowych:(

Opublikowano

Transport kolejowy, praca w biurze jako kadrowy - od 7 do 15 :-) czasami nadgodziny na innym stanowisku itp.

Opublikowano
Zapytam.

Po co komu takie informacje ?

Kogo to interesuje i do czego potrzebne ?

W każdym z nas drzemie potrzeba autoprezentacji, dowartościowania i zwykłego ekshibicjonizmu... Też mnie to jara!:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.