Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akwarium


honda

Rekomendowane odpowiedzi

Krewetki :-P

Serio pytam bo ona chce kolorowe rybki..a większe akwarium nie zmieści się u niej w pokoju..zresztą na c**j 3 letniej dziewczynce większe akwarium :wink:

kup jej krolika albo kota. rybki oleje juz w 2 dniu , nie moze ich przytulac , głaskac itp. znam z autopsji :decayed:

U mamy ma króliki, kota, psy .. strasznie się jej podobało akwarium w sklepie zoologicznym i chce rybki..nosz dziecku odmówię ? :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewetki :-P

Serio pytam bo ona chce kolorowe rybki..a większe akwarium nie zmieści się u niej w pokoju..zresztą na c**j 3 letniej dziewczynce większe akwarium :wink:

kup jej krolika albo kota. rybki oleje juz w 2 dniu , nie moze ich przytulac , głaskac itp. znam z autopsji :decayed:

U mamy ma króliki, kota, psy .. strasznie się jej podobało akwarium w sklepie zoologicznym i chce rybki..nosz dziecku odmówię ? :decayed::grin:

Chcesz odkupic ode mnie moje ? Ja wyjezdzam na rok do Zabrza i bede zjezdzał tylko na weekend , zastanawiam sie czy nie zlikwidowac. Jak cos to PW

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Chce ktos kupic zestaw Co2 z butla 1,5kg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid ja już zamówiłem w czwartek :wink:

Jakby to zależało ode mnie to bym kupił większe, ale w aktualnych warunkach mieszkaniowych 30 L styknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguś wpuść jej ładne stadko neonów innesa lub gupiki samczyki +kilka samic i bedzie ok .

Tak apropo to nie chce ktoś przygarnąć kilka szt palet bo tyle ino zostało bo reszta sprzedana zostały takie nawet fajne 4 szt około 15 cm Pigeony reszta mniejsze bo młode :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos kupic zestaw Co2 z butla 1,5kg ?

wiele za to ?

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

a i jakbyś likwidował daj znać jakie rośliny masz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos kupic zestaw Co2 z butla 1,5kg ?

wiele za to ?

Za komplet gotowy do wsadzenia w akwa czyli butla+zegary+wężyk+zawór zwrotny+kostka chciałbym 180 + KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem córci akwarium takie 30 L ..i teraz pytanie co tam wpuścić ? Z tematu akwarystyki to jestem zielony :decayed:

Do takiego akwarium najlepiej wpuść jednego bojownika - będzie miał wygodnie :decayed: neonki, molinezje, mieczyki i gupiki razem w 30 litrach? Może trochę pożyją ale czy prędzej czy później zaczną chorować i zdychać, w takich warunkach wymienione rybki niestety karłowacieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadki że w takich akwariach pływał welon, 6 gupików i jeszcze glonojad :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja też znam różne ciekawe kombinacje :decayed::decayed: ale szkoda rybek. A jeden ładny bojownik + fajna roślinność też da ładny efekt. Zadowolony będzie i właściciel i ryba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być dużo kolorowych :decayed: Takie kompaktowe jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być dużo kolorowych :decayed: Takie kompaktowe jakieś

przy odpowiedniej świetlówce Ines świeci się jak pier*olony ksenon. Do tego parę niebieskich gupików które też fajnie sie wybarwiają, ciapatą molinezje i gra gitarra. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie : Zestaw Co2 , komplet gotowy do włozenia w akwa za 180+KW chce ktos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być dużo kolorowych :decayed: Takie kompaktowe jakieś

Gupików se kup kilka , za niedługo będzie ich dużo więcej , ew. inne z żyworodnych ( np. platki , molinezje , mieczyki ) , inne ryby sobie daruj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko... nie wiem czy nie zrobilem glupoty.... w akwarium mam kilka mieczykow, platek i molinezji... czy moze dojsc do krzyzowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że urodziły Ci się ciapate molinezje i szukasz przyczyny ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że urodziły Ci się ciapate molinezje i szukasz przyczyny ? :naughty:

nie:wink: jeszcze nic sie nie urodzilo bo nie bylo :banan1::sex: poprostu zona nakupila takie gatunki rybek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko... nie wiem czy nie zrobilem glupoty.... w akwarium mam kilka mieczykow, platek i molinezji... czy moze dojsc do krzyzowania?

Będą się krzyżować , ale to nic nie szkodzi ew. te "nieczyste" młode wywalisz , ( niektóre z młodych i tak będą "normalne" ) :wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

... bo nie bylo :banan1::sex: ...

a skąd ty to możesz wiedzieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...