Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Były dwa Audi, jest BMW i z chęcią brał bym kolejne BMW tym razem benzin ale .... życie krótkie i szkoda cały czas tymi samymi autami jeździć:)

Kolejne Audi na razie nie wchodzi w grę, ponieważ wszystkie, które mi się podobają ( S, RS) na razie po prostu są poza moim zasięgiem.

IMO Audi bez q to nie Audi, szkoda kasy na FWD, lepiej kupić inną markę i auto nowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po A4 B6 chciałem BMW 5 albo 3 2006r. ale jak zobaczyłem srodek to :facepalm: fotele mega wygodne ale kierownica i cała reszta ohydna i padło na A6 C6.

Widzę, że mamy takie same myśli. BMW ładnie wygląda z zewnątrz, ale środek to kpina. Moim kolejnym autem też będzie A6 C6, ale to za jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po A4 B6 chciałem BMW 5 albo 3 2006r. ale jak zobaczyłem srodek to :facepalm: fotele mega wygodne ale kierownica i cała reszta ohydna i padło na A6 C6.

Widzę, że mamy takie same myśli. BMW ładnie wygląda z zewnątrz, ale środek to kpina. Moim kolejnym autem też będzie A6 C6, ale to za jakiś czas...

Również się z tym zgadzam ;) Jakby BMW robiło środki tak jak audi, to miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać szkoda zmieniać i kombinować a co alfy to już DUŻY błąd iść. Słyszałem że wielu właścicieli po dwóch audi zmienia markę to prawda ?

Tak , zmienia na kolejne Audi :grin: Ja już od ponad 15 lat ujeżdżam kolejną już A4 :kox: Wcześniej w domu była 80 B3 , a potem 80 B4. Tak więc muszę kontynuować tradycje rodzinne :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 90 w B3, potem 80 w B4 i ...

kupiłem Passata, potem Chryslera Voyagera i doszedłem do wniosku, że dość tej c**jni.

Znów kupiłem Audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 x A4, 1 x A6, 1 x A3 :decayed: , niedlugo bedzie drugie a3, także cały czas przy audi , i nic innego nie chcę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem Mercedesa 190 E, później zmieniłem na Audi A4 B5 po lifcie w TDI, bo nie chciałem mieć auta dla dziadka. Ale jednak po dwóch latach jazdy A4 wróciłem do Mercedesa ale tym razem W211 2.7 CDI i myślę że następny też będzie Mercedes.

Do swojej Audi miałem i mam sentyment, ale jednak brakowało mi tego czegoś co znalazłem w Mercedesie :)

A poza tym moim zdaniem prawdziwe Audi skończyło się właśnie na B5 i B6. Nowsze modele nie powiem, bo wyglądają ładnie, są dość fajnie zrobione, ale stały się jakby takie bardziej plastikowe i tandetne, zresztą jak większość marek w dzisiejszych czasach. Wiem co mówię, bo mam styczność na codzień z różnorodnymi autami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe samochody są strasznie napchane elektroniką,a kierowca wsiadając przenosi się w inny świat tworząc z nim całość jak iPod włożony w stację dokującą porządnego stereo.

Audi pod tym względem wiedzie prym..., jestem na takie nowości za stary,więc jeżdżę teraz starym Passatem b5 z równie starym afenem...

Podoba mi się C6,B8 w Avancie,ale nie mam w tej chwili takich potrzeb. Chciałem kupić bardzo ładne E59 w 3.0d ,ale środek jest rzeczywiście słaby,a posiadanie go było by dla mnie zbyt dużym obciążeniem...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoim Q jezdze juz 2 lata i tez powoli zastanawiam sie nad zmiana... b7 raczej odpada bo srodek ten sam a przydaloby sie cos w zyciu zmienic...a6 za 40-45tys nie kupie w Q wiec zostaje albo BMW 3 e90 albo jakis japoniec...moze impreza albo forester...merole mi sie podobaja ale boje sie bo kilka lat temu sparzylem sie na c klasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać szkoda zmieniać i kombinować a co alfy to już DUŻY błąd iść. Słyszałem że wielu właścicieli po dwóch audi zmienia markę to prawda ?

ja mam już 4tą Aczwórkę :dancing: i ewentualna zmiana tylko na B8 or C6 :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po dwóch A4 zmieniam ale nie na audi poprostu chce mniejsze auto i chyba bedzie Vw Scirocco, czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wystawiam na sprzedaż po 3 latach użytkowania A4 B6 (wcześniej Vectra A i B) i szukam BMW e9x, z audi jestem bardzo zadowolony, nigdy mnie nie zawiodło. Zmieniam z tego powodu że chce pojeździć czymś innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zamienił swoje a4 na.... nowe a6 c5 afn na pompie 11 Q w manualu i wypasie w sedanie, tyle, że takiego nie produkowali, nie ma i nie wyprodukują:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak dorwe tansza polise jakas na anglika to przesiadam sie na leona cupre chyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...