Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B7 - Schwarze Perle


waldek22

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

jak wywalisz:

- zderzak z tym grilem pseudo b7,

- przednie lampy,

- tylne lampy,

- końcówki wydechu albo do wywalenia albo bardziej schować w zderzak

- znaczek RS4

to autko będzie git - teraz mi się nie podoba - jednym słowem "wiocha" :sick3:

...oczywiście mi nie musi się podobać bo to nie moje auto i zrobisz jak chcesz :wink:

Nic dodać nic ująć.

Według mnie przednie lampy jeszcze jakoś ujdą wiem że to nie jakieś ori ale widziałem trochę samochodów z takimi samymi lampami na tym forum :kox: , tylko muszą pasować do całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi to najbardziej rasowe po 2000 euro za komplet Diablo/Gianna.

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Tu masz podobne za 3600 euro

http://www.ebay.de/itm/Diablo-Elite-10x24-5x115-120-BMW-X5-X6-300C-Camaro-SRT8-/120786248518?pt=Auto_Felgen&hash=item1c1f6be346

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Moje były trochę tańsze

Im drozsze tym bardziej rasowe zapamietajcie to sobie( nie wazne jak wygladaja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG :) Kogoś poniosła fantazja :)

Zakładaj na przód zderzak z S-line, wywal te lampy, pozbądź się tych chromowanych wstawek, zmień chińskie felgi na coś rasowego a będą z niego jeszcze ludzie

Musisz przeczytać post wyżej aby się wypowiadać Pogłówkuj o co chodziło a może wpadniesz na właściwy trop. Słyszałeś wogle o felgach Diablo/Gianna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie juz spokoj

waldek22 chcial tak i zrobil po swojemu

kazdy ma inny gust wiec nie ma sie juz co spinac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek22 moim zdaniem jeśli chcesz otrzymać fajny efekt np taki jak na tej fotce podglądowej tej firmy tuningowej na tym co masz to ja byłbym za pomalowaniem w czern te listwy progowe,wywaleniem tego na prawde badziewnego chromu nad tablica rej:thumbdown:,i załóż ori przednie lampy ale bixy lub zwykłe ale z czarnymi środkami...według mnie to na prawde poprawi wyglad twojego wozidła..bo duzo psują te lampy przednie.wyglądają masakrycznie.i wiem co mówię bo jak zajrzysz w mój wątek to przy kupnie auta miałem załozone lampy z czarnymi środkami(przez co jakoś wyglądały:wink:) i z ringami jako postojówki...i podobało mi sie to nawet..ale potem udało mi sie w dobrej kasie dostać lampy ori.zrobiłem czarne środki i jestem mega zadowolony i za zadne pieniądze nie wróciłbym do ringów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie zmiany zrobiłem świadomie i taki stan mi się bardzo podoba. Listwy drzwiowe miałem w czerni jak je kupiłem i auto wyglądało przeciętnie, dopiero po pomalowaniu ALU MAT-em nabrało super wyglądu. Miałem lampy przednie ori z czarnym środkiem i leżą w garażu ale te które mam na aucie są o niebo lepsze i nowocześniejsze (światła do jazdy dziennej) wiele osób tak myśli nawet w niemczech gdzie wymyślono A4 B6:

$(KGrHqN,!oME9c54uKu(BPZMKBjHsQ~~60_12.JPG

Wiem że na tym forum większości się mój Tuning nie podoba - o czym napisałem na wstępie mojej prezentacji co jest dla mnie niezrozumiałe bo gdy zaparkuje auto przed jakimś supermarketem albo na giełdzie to podchodzą do mnie użytkownicy Audi zachwycają się i chwalą za pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam po co ludzie pchają się na siłę w te grile pseudo b7 lub paski ledowe z przodu :facepalm::thumbdown: ...w sumie tobie ma się podobać ale przemyśl to co ci piszemy...

Tu i tak nie ma tragedii bo jakoś to wygląda - jak, to już kwestia gustu. A co powiesz na to, jak ludzie montują takie dzioby w B4 lub B5 :) to dopiero jest .... impreza w pobliskiej remizie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję włożonej pracy i $, ale u mnie za sam znaczek RS4 masz największy minus. Zawsze mnie śmieszyły doklejone znaczki M-Power, a tu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens zebym dorzucal i swoje 3 grosze... Mi sie zewnetrzny wygląd nie widzi, ale jednoczesnie co do spasowania elementów, jakości wykonczenia nie mozna sie przyczepic. Widac, ze zaczete to bylo z pelną swiadomością i w taki sam sposob doprowadzone do konca - gratuluje konsekwencji i zmienienia autka w kierunku swojego wymarzonego wyglądu :). Bo kosztowalo to wiele pracy i zapewne hektolitry opróznionych puszek z browarem :). pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz coś o silniku ..., jakieś foty dodaj bo z chęcią bym zobaczył

jesteś pewny, że skrzynia to multitronic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz fotke silnika. Silnik i komputer przekładałem bo miałem 2.0 ALT

skrzynię narazie zostawiłem ale i tak było sporo rezania aby wszystko zgrać ze sobą

Muszę wymienić na manuala i zastrzał pedałów też ale to po wakacjach

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przedstawiam swoją bezwypadkową niunie A4 B6 z 2002 roku Avant Schwarze perle i chrom

- silniczek 4.2 V8 quattro

- skrzynia multitronic z DSG przy kierownicy

not-sure-if-serious-or-just-trolling.jpg

Generalnie przód może się podobać, ale te końcówki wydechu to jakaś profanacja, lampy też nie zbyt ciekawe.

Okleina carbon mi się kompletnie nie podoba, wali odpustem.

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

OMG :) Kogoś poniosła fantazja :)

Zakładaj na przód zderzak z S-line, wywal te lampy, pozbądź się tych chromowanych wstawek, zmień chińskie felgi na coś rasowego a będą z niego jeszcze ludzie

Musisz przeczytać post wyżej aby się wypowiadać Pogłówkuj o co chodziło a może wpadniesz na właściwy trop. Słyszałeś wogle o felgach Diablo/Gianna?

Są brzydkie i nie pasują kompletnie do budy B6 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim aucie najbardziej podoba mi sie silnik oraz kamera cofania. Ale...Czy Ty jestes swiadom tego ze w tym pieknym modelu B6 nigdy nie wystąpiła wersja RS4? Jeszcze chwila i bedą sie z nas smieli jak z BMW MPower, ze po polskich drogach jezdzi tego wiecej niz fabryki wyprodukowały:) Co do modów srodek idzie w dobrym kierunku oprócz (kiepskiej jakosci) folii karbon.Widziałbym tam bardziej folię karbon 3D.Z chromem tez mocno poniosło. Tył wygląda jak Daewoo Nubira kombi. Od dalszego komentowania sie powstrzymam:) Wiadomo ze kazdy ma inny gust i robi to co mu sie podoba. Dostałes sporo podpowiedzi od klubowiczów więc nie spierdol tego :) ...a moze bedzie jeszcze na co popatrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej o lustrach zewnętrznych z b8? Pasowało to p&p, czy rzeźba była? Masz pełną funkcjonalność (fotochrom, składanie, grzanie, elektryka)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Możesz napisać coś więcej o lustrach zewnętrznych z b8? Pasowało to p&p, czy rzeźba była? Masz pełną funkcjonalność (fotochrom, składanie, grzanie, elektryka)?

Mam w pełnej elektryce składanie, grzanie, elektryka, - ale fotochromu jeszcze nie mam to będzie następny mod razem z wewnętrznym lusterkiem i czujnikiem deszczu. Niestety p&p to nie jest!!! - trzeba modzić i połączyć podstawę z silnikiem od B6 z obudową z kierunkami od B8.

Dokładnie to kolega z niemieckiego forum mi to przerobił. Ja byłem przy tym i widziałem że porozbierał lusterka od B6 i B8 i przeszczepiał elementy coś nie pasowało ale miał swoje części.

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

161.jpg

Na fotce widać lepiej te lusterka od B8

Grill chwilowo jest czarny ale niedługo będzie od Rs4 w plaster miodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blendy pod tablice nie masz - wygląda to :thumbdown: lusterka chrom okropne :thumbdown: lampy pewnie sonar już widać że to paruje. Jest ratunek taki jak wkładasz taki silnik to mogłeś dać pakiet S4 raz że jest taki w B6 imo wyglądałoby to 1000 razy lepiej niż obecnie. Za te listwy z S4 to bym Ci ...... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blendy pod tablice nie masz - wygląda to :thumbdown: lusterka chrom okropne :thumbdown: lampy pewnie sonar już widać że to paruje. Jest ratunek taki jak wkładasz taki silnik to mogłeś dać pakiet S4 raz że jest taki w B6 imo wyglądałoby to 1000 razy lepiej niż obecnie. Za te listwy z S4 to bym Ci ...... :doh:

Blendy pod tablice nie mam bo ten grill jak pisałem powyżej jest chwilowo, - kupiłem już taki oryginał RS4:

Grill.jpg

Lampy istotnie są jeszcze sonar z HID ale szukam ori Xenonów ponieważ mam zakłócenia radia przy włączonych światłach. Listwy drzwiowe będą malowane na czarno przy przeróbce tyłu auta na B7 - już mam dupe, zderzak RS4 i lampy tylne w diodach w wakacje robie przeróbke blacharską

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

Tu masz fotke d*py którą już kupiłem szukam tylko klapy w moim kolorze :

Dupa_a4_b7.jpg

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Panowie jak wkleić dodatkowe fotki do istniejącego posta? Ten wątek napisałem w 2012 roku i od tego czasu sporo się zmieniło w moim aucie zdjęcia z początku są już nieaktualne a nowe nie wiem jak zamieścić. Tylko w "szybkiej odpowiedzi" jest ikonka " dodaj zdjęcia do wiadomości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...