Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Sullivan :decayed:

no to masz rację też bym wolał Ryana. A co u was z juniorami i 'kierownikiem'? Ward i jest menago polecą?? słyszałem, że Cieślaka ściągacie

w Zielonce jak wiadomo zbożowy trener zostaje, jest burakiem i gębę ma niewyparzoną - to fakt, ale jakoś trzyma ten zespół i drugi rok z rzędu jesteśmy w czołówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pochodzisz troszke na żużel to załapiesz :gwizdanie:

Zdecydowanie wolę normalnie, nazwiskami :gwizdanie:

W gazecie, necie, tv i na Nowohuckiej Wandzie tego typu slangu na pewno nie załapię :wink4:

A czytając to:

Rudego do nas przymierzają ale kosztem Saletry , i jesli tak to ja pier.dole , wole Saletre :good:

Myślisz ze Komar puści Dzika ???? maja na 2 lata podpisany kontrakt

Rudy, Komar, Saletra, Dzik - prawie jak czterech pancernych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę normalnie, nazwiskami :gwizdanie:

W gazecie, necie, tv i na Nowohuckiej Wandzie tego typu slangu na pewno nie załapię :wink4:

trochę się wkręcisz we wszystkie ligi to podłapiesz co i jak... człowiek się uczy całe życie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sullivan :decayed:

no to masz rację też bym wolał Ryana. A co u was z juniorami i 'kierownikiem'? Ward i jest menago polecą?? słyszałem, że Cieślaka ściągacie

Tu opinie sa podzielone , jak poleci Gajeś to moze pociągnąć za sobą Saletre bo jest jego menago , tego sie boje najbardziej , na dodatek pod sobą ma on jeszcze Crispy'ego i Warda :thumbdown:

Ja osobiście najchętniej widziałbym taki sklad : Miedziak , Saletra , Wiechu , Ząbik , Emil Sayfutdinov , Ward/Jensen , dwa Pulczasy.

Ward i Wiechu mieli kiepski sezon ale podejrzewam że jeden jak i drugi nie zapomnieli jak sie jeździ , Wiechu miał troche kłopotów rodzinnych , myśle ze w przyszłym roku bedzie śmigał.

Z Wardem jest tak , ze klub zapewnia mu sprzęt , ale nie wiem czy zauważyłeś jeździł przeważnie na motorach Pulczasa , a w Lesznie miał sprzet Sayfutdinova , wiec nie wiadomo do końca co było nie tak , czy jego forma czy osiołki.

Z cieślakiem nic nie wiadomo , z nim pewnie przyszedłby Janowski , ja go osobiście nie chce , mamy swoich młodych do objeżdżania :good:

w Zielonce jak wiadomo zbożowy trener zostaje, jest burakiem i gębę ma niewyparzoną - to fakt, ale jakoś trzyma ten zespół i drugi rok z rzędu jesteśmy w czołówce

Nie trawie pacjenta , chyba najgoszy trener w polsce :thumbdown: jego podejscie i ostatnia wypowiedz ze przegrali bo nie zrobili gnoju na torze to juz jest przegięcie , przez takich żużel traci , przeciez u was wyścig moze sie kończyć po pierwszym kółku , zero emocji :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

vice jak najbardziej zasłużony ,ale mistrz to troche na wyrost , obiektywnie rzecz biorąc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

vice jak najbardziej zasłużony ,ale mistrz to troche na wyrost , obiektywnie rzecz biorąc :wink4:

Po tylu latach... nie zasłużony mistrz ... chyba nie jesteś obiektywny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

vice jak najbardziej zasłużony ,ale mistrz to troche na wyrost , obiektywnie rzecz biorąc :wink4:

Po tylu latach... nie zasłużony mistrz ... chyba nie jesteś obiektywny :tongue4:

Mistrzem nie zostaje sie za zasługi , za zasługi mozna dostać order Virtuti militari , medal trzeba wywalczyć na torze.

Gollob moze dziekowac opatrzności ze Crump polowe sezonu jeździł z kontuzja , to samo

Nicki , o Emilu nie mówie bo gdy tylko zdążył wrócić na tor po dzwonie to "mistrz techniki panujący na motocyklu w kazdej płaszczyźnie" niestety nie opanował motocykla i wsadził go w płot łamiąc ręke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzem nie zostaje sie za zasługi , za zasługi mozna dostać order Virtuti militari , medal trzeba wywalczyć na torze.

no i wywalczył ten medal na torze...

nie lubię Golloba, ale trzeba przyznać że ten sezon należał do niego.

Gollob moze dziekowac opatrzności ze Crump polowe sezonu jeździł z kontuzja , to samo

Nicki , o Emilu nie mówie bo gdy tylko zdążył wrócić na tor po dzwonie to "mistrz techniki panujący na motocyklu w kazdej płaszczyźnie" niestety nie opanował motocykla i wsadził go w płot łamiąc ręke.

za to samo może dziękować też vice mistrz, więc nie ma co gdybać tylko gratulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzem nie zostaje sie za zasługi , za zasługi mozna dostać order Virtuti militari , medal trzeba wywalczyć na torze.

no i wywalczył ten medal na torze...

.....głównie dzieki temu ze rywale leżeli w gopsie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal przesadzasz trochę...

Zamiast się cieszyć z dwóch miejsc na podium dla reprezentantów Polski to Ty emanujesz swą antypatią do Golloba na prawo i lewo... Dziwne...

W lidze to rozumiem, ale w GP gdzie reprezenuje Nasz kraj to mógłbyś Sobie darować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne podejście. Wynik jest wynik i nie podlega dyskusji.

To tak samo jakby gadać, że Robert Kubica wygrał GP Kanady tylko dlatego, że Hamilton wjechał w d*pę Kimmiemu :gwizdanie:

Fakt takie zdarzenie miało miejsce, ale nie zmienia to faktu, że przejechał linie mety jako pierwszy i za to chwała mu.

Tak samo z Gollobem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal przesadzasz trochę...

Zamiast się cieszyć z dwóch miejsc na podium dla reprezentantów Polski to Ty emanujesz swą antypatią do Golloba na prawo i lewo... Dziwne...

W lidze to rozumiem, ale w GP gdzie reprezenuje Nasz kraj to mógłbyś Sobie darować :wink4:

Ależ ja sie ciesze i to bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy mistrza i vicemistrza świata :> :kox::good: :good: :good: :good: :good:

Mistrz jest tylko jeden UNIA LESZNO

:good: Za ten sezon napewno , nikomu innemu sie nie należalo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie panowie o przygotowaniach i podpisanych kontraktach :) nie tylko STALI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie panowie o przygotowaniach i podpisanych kontraktach :) nie tylko STALI :decayed:

Gorzów :

Andersen - ten chłopak bedzie u was śmigał :good: 10pkt jest w zasięgu

PUK - ciężko powiedzieć , nie jezdził w zeszłym roku , jeśli dobrze sie przygotuje sprzętowo to te 6-7pkt moze robić , nikt od niego nie bedzie wymagał wiecej.

Gollob/Pedersen swoje 25pkt razem przywiozą

Zagar - zawsze jezdził w kratke.

Ogólnie zakupy na plus bo PUK gorzej od Ruuda nie bedzie jezdził a Hans npewno jest lepszy niż Gapa

Problem bedzie na pozycji juniora bo nie ma Przemka , nie wiadomo jak Zmarzlikowie beda smigać , młody jest podobno kozak :good:.

Zielona :

Fallusy zmieniły koncepcje składu , oddaja swoich a kupuja obcych :kox: :kox: :kox:

AJ - tu jest loteria , w Tyfusowie jezdził zenująco , moze sie odrodzi , jezdzić potrafi , pamietam jak jezdził u nas :good:

Protas - swoje zrobi , stal sie ligowym wyrobnikiem na 8-10pkt

Patryk Dudek bedzie swoje jezdził jak w zeszłym roku , u siebie nie do ugryzienia , wyjazdy troche gorzej.

Leszno :

Janek - tu nie ma co pisać - zmiana otoczenia pomogła , podoba mi sie jego jazda , wygląda jakby frunął :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Mały - klasa światowa :notworthy: , kiedyś gdy mu nie wyszedł start , to był koniec , nie potarafił wyprzedać , teraz ładnie śmiga nawet po przegranym starcie

Pavlic - na 5pkt

Sqra - :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: co on tam robi to nie wiem :kox: :kox: :kox:

Problem bedzie na pozycji juniora , dobrze ze sie nie doagadali z Pawlickimi bo DMP byłoby ich , na skład : Kołodziej/Hampel/Pawlicki/Pavlic/Troy/Pawlicki nie byłoby mocnych niestety :thumbdown:

Rzeszów:

Crump - no wiadomo , nie trzeba przedstawiać

reszty nie widze w EL

Czewa :

Nie ma co pisać bo na razie nie ma kto jezdzić

Wrocek:

Bjerre - jak mu beda płacić to bedzie jezdził

Swider - 5-7pkt

Shields - nie jezdził w zeszłym roku - ciezko stwierdzić

Jedrzejak - dla mie pomyłka

Janowski - no to jest duzy + , bardzo dobry junior :good:

Tarnów :

Ułamek - jak sie uzbroi sprzetowo to bedzie śmigał jak w zeszłym roku

Kasprzak - nie wiadomo czy podpisze , ale jesli tak to bedzie śmigał jak pod koniec zeszłego roku.

Vaculik - swoje zrobi :good:

Bjarne - j.w

Kiełbasa- nie wiadomo jak mu wyjdzie zmiana junior/senior

Na koniec zostawiłem moje aniołki kochane :

RyanAir - wiadomo - lider :good:

Miedziak - gorzej niz w zeszłym roku nie bedzie , był strasznie nierówny , za bardzo kombinował z ustawieniami

Holder - oswoił sie z GP i powinien jezdzić jak 2 lata temu :good:

Holta - ta złotówa , na początku byłem sceptycznie nastawiony , od dawna wiadomo że jak sie Ryśkowi płaci $$$ w czasie to on sie odpłaca dobrą jazdą , jak wiadomo w Toruniu hajsu nie brakuje więc moim zdaniem obok Ryana bedzie jednym z liderów

Jensen - ten chłopak to wielki talent , podchodzi do jazdy w dojrzały sposób i podejrzewam ze bedzie z niego pociecha na 5-7pkt

Kus - nie wiem czy przebije Jensena , wątpie

Ząbik - Boże jak chciałbym zeby ten chłopak sie odrodził , pamietam go jako juniora , woził liderów wszystkich ekip , wielki talent , niestety 2 koszmarne wypadki pozostawiły mocny ślad :thumbdown: Kto widział jego dzwony z Balińskim zwłaszcza ten pierwszy w Lesznie chyba w 2007r. jak dostał motocyklem w twarz to wie o czym mówie ;(

Pulczyńscy na juniorce powinni swoje robić , szału nie bedzie ale źle tez nie :wink4:

To tyle ode mnie :hi:

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 09:03_________________________________________________Panowie 4 dni do rozgrywek :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu będzie cuś do oglądania w TV :good:

Szkoda tylko że u nas taka lipa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu będzie cuś do oglądania w TV :good:

Szkoda tylko że u nas taka lipa :confused4:

Nienawidze Czewy najbardziej z wszystkich ekip ale nie łam sie , nie bedzie źle :wink4:

Łaguty+Szumina zrobią robote , baraze wam nie straszne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...