Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty:

Witam Wszystkich

Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 B5 avant 2.8 którego szukałem dobre 2 mieszki ,jak dla mnie silnik malinka, chciałem go bardzo mieć i dobrze zrobiłem bo ma kopa, autko w kolorze granatowym ( metallic ) dodam że szukałem dobrze wyposażonej A4 z tym silnikiem no i się trafiła jedynie co to zderzak, nadkole i drzwi mają otarcia i parę małych wgnieceń )

ZARAZ PO ZAKUPIE SPRAWY TECHNICZNE DO ZROBIENIA TAKIE JAK

rozrząd, wymiana oleju, płynu chłodniczego

Wyposażenie autka

- 2x elektryczne szyby

- 2xAir Bag

- elektryczne lusterka

klimatronik

ABS

ESP

centralny zamek

grzane przednie fotele

skóra czarna

szyber dach

komputer pokładowy

nagłośnienie bose

PLANY ZREALIZOWANE

-kierownica s-line

-obniżenie autka

-felgi 18 z A8 polerowane

PLANOWANE MODY

-kiera, mieszek, gałka, podłokietnik obszyte na nowo ZROBIONE

-kratki nawiewów polilft ZROBIONE

-zderzak z S4 KUPIONE

-lamy poliftowe zespolone ZROBIONE

-zegary zmienione podświetlenie na białe ZROBIONE

-lusterka liftowe prawe anglik ZROBIONE

-relingi chromowane ZROBIONE

-wymiana podsufitki na S4 czarną ZROBIONE

-ściema szybek oprócz przedniej hehe :naughty:

-renowacja skóry ZROBIONE

-ręczny skóra ZROBIONE

-polerowanie końcówek tłumika ZROBIONE

-wymiana środka na wersje po lifcie z konsolą 2 DIN ZROBIONE

-nowa felga na sezon 2013 ZROBIONE

-czujniki tył KUPIONE

-car-audo

-tylne lampy z diodami ZROBIONE

-grill przedni z S4 ZROBIONE

-lusterko wewnętrzne fotochromowe

-montaż tempomatu

-malowanie i usunięcie wgnieceń

-lotka RS4 KUPIONE

-podłokietnik ZROBIONE

- i zapewne jeszcze coś wyjdzie w praniu ale to się okażę :grin

TAK BYŁO NA POCZĄTKU

62326225.jpg

By mateonio at 2012-04-06

29160820.jpg

By mateonio at 2012-04-06

45587929.jpg

By mateonio at 2012-04-06

51712365.jpg

sam0351k.jpg

OBECNIE

sam0372f.jpg

WNĘTRZE

PO ZAKUPIE

:thumbdown:

sv101573.jpg

PO MONTAŻU 2 DIN

:naughty:

sam0274p.jpg

TAK JEST OBECNIE

:banan:

sam0322f.jpg

Więcej fotek zapodam jak się ociepli i wpadną nowe graty

Edytowane przez Mati_23

Opublikowano

no właśnie fotek brak.:whistling: poczekamy.

Opublikowano
  • Autor

fotki już są 3 i to na szybko, wrzucę więcej jak wejdzie felunek i umyje furkę, przy okazji wymiana gum na przegubach :) ale podsumowując jestem zadowolony z efektu mojej pracy :naughty:

Opublikowano

pięknie.felunek na 17" trochę w dół.lampy polift.

ja jutro jadę do OP.pozdro.

Opublikowano

Gleba już jest słuszna trzymaj sie planu a bedzie git

Opublikowano

plany zacne i fajna wersja do modów :wink:

Opublikowano

ladny avancik.. silnik <good> bezawaryjnosci życze..

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

no z aluskami sie prezentuje niezle;) i silnik pewnie tez cudny xD Podrawiam

Opublikowano

pięknie teraz.

Opublikowano

ładne audi na alu zaraz inaczej ;p

powodzenia w modach

Opublikowano

odrazu lepiej, bo na pierwszych fotach to :kwasny:

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A wiec wpadły relingi tak jakoś przypadkiem :D hehe no i to parę fotek po montażu jak się prezentuje :)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano

Piekna!!!Mody w dobrym kierunku!!!

Opublikowano

No ładna ładna :)

Ile autko poszło w dół? i na jakich spręzynach/ gwincie?

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

No ładna ładna :)

Ile autko poszło w dół? i na jakich spręzynach/ gwincie?

Opublikowano

Kierunki boczne klosze zmień na białe... A tak to malina :D

Opublikowano

zaczynają mi się te felgi podobać :kox::kox: fajna furka :thumbup1: rzezb polifty do przodu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Sprężynki H&R w sumie nie wiem ile poszło niżej bo kupiłem używki a gościu nie wiedział ile obniżają tylko fotke autka mi podesłał :)

lampy i kierunki przyjdą za niedługo hehe :)

na razie jestem po montażu nawiewów z polifta i czekam na kostki żeby montować licznik z S4 :D

Opublikowano

fajnie siedzi

masz moze oznaczenie tych sprezyn?

Opublikowano

No teraz autko wygląda elegancko:D JEszcze lampy polift i w ogóle będzie kozak ;) powodzenia w modach i bezawaryjności życze!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.