Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

X5 tez chciales 19:D Ja bym sie pokusil bo naprawde dobre kolo ladny spasik zrobic i wio:D

Opublikowano
  • Autor
X5 tez chciales 19:D Ja bym sie pokusil bo naprawde dobre kolo ladny spasik zrobic i wio:D

pomyślę jedna obecnie skoro opony i tak mi zostają z 18 wiec coś w tym rozmiarze bym poszukał

Opublikowano
  • Autor

Autko idzie na sprzedasz, jeśli ktoś chętny proszę o PW,

Później wystawię do działu, jeśli się nie sprzeda w całości idzie w serie i graty osobno :kwasny:

Opublikowano

I co nastepne?

Opublikowano

noi nie zdązyłes pomalowac zderzaka:polew:

a czemu tak nagle sprzedajesz w trakcie modzenia?

Opublikowano
  • Autor
noi nie zdązyłes pomalowac zderzaka:polew:

a czemu tak nagle sprzedajesz w trakcie modzenia?

sprawy że tak powiem remont mieszkania troszkę mnie dobił finansowo a końca nie widać i potrzebna gotówka

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

I co nastepne?

coś taniego może Tico w gazie :decayed:

Opublikowano

Smutna sprawa... auta szkoda bo doinewstowane jest masakrycznie....

Opublikowano
Smutna sprawa... auta szkoda bo doinewstowane jest masakrycznie....

spokojnie jeszcze nie sprzedał:decayed: moze znajdzie inny sposób na gotówke:wink:

Opublikowano
  • Autor
Smutna sprawa... auta szkoda bo doinewstowane jest masakrycznie....

spokojnie jeszcze nie sprzedał:decayed: moze znajdzie inny sposób na gotówke:wink:

masz racje na razie nie sprzedałem :wink:

Opublikowano

Pierwszy w kolejce po Recaro :decayed: na raty też sprzedajesz jakby co :naughty:

Opublikowano
noi nie zdązyłes pomalowac zderzaka:polew:

Nosz k**wa :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
noi nie zdązyłes pomalowac zderzaka:polew:

Nosz k**wa :facepalm:

na forum przydała by się opcja LUBIE TO! haha :polew:

Opublikowano
Pierwszy w kolejce po Recaro :decayed: na raty też sprzedajesz jakby co :naughty:

Zamiast kolege wspierać to się już kolejka po graty ustawia:decayed:

Opublikowano

A jak :decayed: żarty żartami ale szkoda by było sprzedawać, czy rozsprzedawać bo avant ładny....

Opublikowano

Felg nie sprzedajesz?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Avus II Polerowane + Opony Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

szkoda zawsze szkoda.

cena 2500 zł :wink:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Dzisiaj przymiarka progów :wink:

bimw.jpg

7lzd.jpg

Mino że auto zostaje wystawione na sprzedasz graty które mam zamierzam wsadzić

Opublikowano
Avus II Polerowane + Opony Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

szkoda zawsze szkoda.

cena 2500 zł :wink:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Dzisiaj przymiarka progów :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/542/bimw.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/163/7lzd.jpg

Mino że auto zostaje wystawione na sprzedasz graty które mam zamierzam wsadzić

listwy dolne out? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.