Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie czarne, mają być normalne po lifcie :kox:

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 00:02 ----------

Chłopaki takie pytanie co bym mógł nakleić ciekawego zamiast tego S4 na klapie. Będzie kicha bez niczego po za tym w tym miejscu mam trochę porysowane więc przydał by się jakiś skromny emblemat. Nie mam żadnego mądrego pomysłu więc rzućcie jakąś propozycję a chętnie wysłucham :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocne :decayed::decayed:

Ciekawe jakby to wyglądało:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten też by pasił do Ciebie :wink:

http://allegro.pl/cookie-monster-eat-10cm-cultstyle-elmo-kitty-jdm-i2263029742.html

mam nadzieję że masz szeroko pojęte poczucie humoru:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz padłem ze śmiechu :decayed: Najchętniej dałbym takie coś tylko bez tego napisu S4, wyglądało by nieźle :banan2:

http://www.auto.strefa.pl/allegro/images/E21C54EE-E83C-48E4-B6F0-3B54088FB5BD.JPEG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo masz to porysowane tam??? ja bym wogóle zrezygnował z oznaczeń z tyłu, tego pedofila nakleja sie gdzieś na krawędziach, w miejscu znaczka będzie beznadziejnie wygladał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zderzaku wygląda fajnie lecz w tym w miejscu znaczka nie sądzę. mam tak dość porysowane i dobrze coś tam nakleić. Dajcie jakieś pomysły jeszcze :kox:

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Patrzcie co znalazłem, będzie się nadawać? http://allegro.pl/emblematy-s-line-bez-nadruku-do-audi-kpl-2szt-i2266741257.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam nie wiem :kox: Teraz będę zamawiał parę naklejek i ramki i zobaczę jak będzie wyglądać. Bo chciałem dać na małe tylne szyby naklejkę forumową :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Jak kupowałem polifty na tył to w zestawie nie dostałem kabli. Sprzedałem stare lexusy razem z kablami i teraz nie mam dla siebie. Gdzie takie coś dostanę? Lampę mam na 3 żarówki. Na allegro nie mogę takich kabli wyszukać. Pewno ja jakieś giełdzie bym dostał ale to najwcześniej w niedzielę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Jak kupowałem polifty na tył to w zestawie nie dostałem kabli. Sprzedałem stare lexusy razem z kablami i teraz nie mam dla siebie. Gdzie takie coś dostanę? Lampę mam na 3 żarówki. Na allegro nie mogę takich kabli wyszukać. Pewno ja jakieś giełdzie bym dostał ale to najwcześniej w niedzielę :wink:
chodzi Ci o wklady do lamp bo rozumiem ze wtyczke masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexusy poszły z pocałowaniem ręki. Nawet 2 godziny na aukcji nie minęły :kox: Chodzi mi o kabel który podłączę do wtyczki a z drugiej strony wyjdą 3 kabelki na 3 żarówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...