Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

A więc.. Doszły do mnie dystanse zamówione w firmie gitcar. Wykonanie i cena naprawdę super, za co serdecznie dziękuje i polecam każdemu :wink:

img0344ce.jpg

Teraz tak się zastanawiam, bo na tych dystansach nie będzie już trzeć a leżą mi ładne opony 235/35/19. I tak myślę czy nie zamienić tego tyłu 225 na 235. Taka poglądowa różnica mniej więcej jak by to wyglądało..

235 wyglądało by tak:

10_225_35_R19_Goodyear_F1_3_595.jpg

225 wygląda aktualnie tak:

10_225_35_R19_Falken_FK452_595.jpg

A na aucie 225 tak:

49743896.jpg

Wydaje mi się że opona 235 bardziej wypełni tą felgę, bo aktualnie średnio mi się podoba tak mocno odbiegający rant felgi od opony. Ktoś coś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zdania będą podzielone ale wg mnie 235 :wink4: Jaki to dystansik? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 mm tak jak wysuwa się pierścień centrujący aby idealnie się pokryło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefiu te koła beda pasowac pod warunkiem ze wyrezasz bude RS ja mialem u Siebie 19" 9.5 ET 35 i opony najpierw 235/35 to nawet jak sam jezdzilem to tarło pozniej zalozylem 215/35 i jadac w 4 osoby dobilo mi tak ze cale nadkole poniszczylem i trzeba bylo wyciagac i malowac:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stawiam, że na tym zestawieniu będzie mega ciężko żeby nie było obcierek a jak założysz te 235 to już w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja wogóle pierd... :facepalm::grin: Jakoś od drugiej strony to wziąłęm! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak się zastanawiam, bo na tych dystansach nie będzie już trzeć a leżą mi ładne opony 235/35/19. I tak myślę czy nie zamienić tego tyłu 225 na 235

nie będzie już trzeć od wewnątrz:wink: (prawdopodobnie bo nie chce mi się liczyć)

a co z zewnątrz? myślisz że będzie ok?

zawieszenie będziesz podnosił czy zostawiasz taką koze aby nie obcierało (przy załadowanym aucie może dobić)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek wcześniej bez dystansów tarła opona o gwint. Teraz jest opona zmieniona z 255 na 225 + dołożone dystanse. Nie chcę kozy tylko chcę zejść ile się da i dać odboje aby było w miarę twardo. Czas pokaże, teraz mam wszystko aby przymierzyć :wink:

WhyMe po co kombinujesz masz dobre oponki założone, ładnie sobie to spasuj wyroluj nadkola i będzie sweet

No mam nadzieję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 na 235 chcesz zamienić? :doh:

Taką mam myśl. Ale na razie spróbuję go posadzić tak jak jest :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 na 235 chcesz zamienić? :doh:

Taką mam myśl. Ale na razie spróbuję go posadzić tak jak jest :jerk:

Kiepsko z tym u Ciebie :whistling:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol nie pomagasz :facepalm:

Wepchaj to k**wa w krzoki i spol. I teraz masz hujnie bo pół forum mi rację przyzna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci dalej powtarzam że nawet z oponą 225 będzie tarło w pifdu, chyba że buda jest tak krzywa że to zniweluje:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci dalej powtarzam że nawet z oponą 225 będzie tarło w pifdu, chyba że buda jest tak krzywa że to zniweluje:grin:

YEBŁEEEEEEM!!!! :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci dalej powtarzam że nawet z oponą 225 będzie tarło w pifdu, chyba że buda jest tak krzywa że to zniweluje:grin:

Spróbować można, zawsze mogę sprzedać i poszukać ładnej 18tki.

Kaju ty się Yebnij :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...