Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie:wink:

10mm nie dostaniesz na allegro.

Jedyne 10mm jakie pasują do a4 i tylko na przód to są H&R i FK może jest więcej firm ale ja z takimi się spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H&R bankowo bo jak zamawiałem 12mm to zastanawiałem się nad 10mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefju, kupisz 10mm na allegro, ale bez kołnierza. Chcesz wsadzać 10mm na przód i glebić? Powodzenia życzę... :whistling: Wyjdzie ET33, będzie tarło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefju, kupisz 10mm na allegro, ale bez kołnierza. Chcesz wsadzać 10mm na przód i glebić? Powodzenia życzę... :whistling: Wyjdzie ET33, będzie tarło :wink:

Rozmawiałem z Kowim który doradził aby na przód dać 10mm a na tył 15mm. A jak by wsadzić 5mm na przód? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycierało w zakrętach bez żadnych dystansów.. Pojeździj najpierw bez, a potem jak coś kupisz. Na tył 10-15mm może być, ale ja i tak jeździłem bez. Zdjęcia w moim temacie masz to sobie zobacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę jakoś. Dzięki Przemek za śruby :decayed:

Po za tym dzisiaj kupiłem aku do auta. Bosch S4 72 Ah i działa jak malina. Do tego zabrałem się za te tylne prawe koło co jest lekko pochylone, jutro będę wiedział czy to tuleje na belce czy belka do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci tam tak pod górke w temacie na sportaudi robi?:wink: komuś się nudzi zdrowo:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci tam tak pod górke w temacie na sportaudi robi?:wink: komuś się nudzi zdrowo:grin:

To ty nie wiesz jaki tutaj był pocisk na samym początku :decayed:, grunt to przyjąć wszystko na klatę :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że w twoim temacie ale zapytam pany ET 48 mam obecnie i jaki dystans na przód i tył dać żeby ładnie wygladało na glebie oponki 215/40 lub 205/40

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Kto Ci tam tak pod górke w temacie na sportaudi robi?:wink: komuś się nudzi zdrowo:grin:

To ty nie wiesz jaki tutaj był pocisk na samym początku :decayed:, grunt to przyjąć wszystko na klatę :oczko:

ważne żeby posłuchać rad i do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że w twoim temacie ale zapytam pany ET 48 mam obecnie i jaki dystans na przód i tył dać żeby ładnie wygladało na glebie oponki 215/40 lub 205/40

ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile cali jeszcze, ale jak osiem, to na tył przy takiej oponie wal 17mm, a przód 10-15mm max wg mnie. U mnie przy ET43 na glebie czasami przytarło.

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Sorry że w twoim temacie ale zapytam pany ET 48 mam obecnie i jaki dystans na przód i tył dać żeby ładnie wygladało na glebie oponki 215/40 lub 205/40

ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade :wink:

Teraz rozumiem, że gwint będzie? :decayed: Bo tak to zrobi Ci się koza :whistling: Mogę Ci pokazać foto 18" na zawiasie -30 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile cali jeszcze, ale jak osiem, to na tył przy takiej oponie wal 17mm, a przód 10-15mm max wg mnie. U mnie przy ET43 na glebie czasami przytarło.

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Sorry że w twoim temacie ale zapytam pany ET 48 mam obecnie i jaki dystans na przód i tył dać żeby ładnie wygladało na glebie oponki 215/40 lub 205/40

ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade :wink:

Teraz rozumiem, że gwint będzie? :decayed: Bo tak to zrobi Ci się koza :whistling: Mogę Ci pokazać foto 18" na zawiasie -30 :decayed:

dawaj :wink: ten sezon musze przelatac tak jak jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pany to dam tak jak piszecie 13 i 15 mm powinno być dobrze felgi oczywiście 8 cali a gleba jak gleba nisko ma być na gwincie radimm masz fotkę jak lezało u ciebie przy 62,5cm przód i 63,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pany to dam tak jak piszecie 13 i 15 mm powinno być dobrze felgi oczywiście 8 cali a gleba jak gleba nisko ma być na gwincie radimm masz fotkę jak lezało u ciebie przy 62,5cm przód i 63,5

Też bym chciał zobaczyć zdjęcie jakieś. Na razie ja wrzucę bez dystansu a później się pomyśli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJPIERW GLEBA I KOŁO ! :decayed:

własnie:decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

fajnie femic wygląda, ładnie się zgrywa z kolorem:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefju, duzo miales rzezby z montarzem IC? masz moze gdzies spis wszystkich kolanek i pierdół?

a do jakich felg szukasz tych dystansów? ja tez szukam ale do seryjnych 16" i nie wiem jakie brac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...