Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no jeżeli to są 2 doby hotelowe to jednak źle policzyłem

2 doby x 2 osoby x 50 zeta = 400 zeta :)

200 zł raczej :lol:

Eeeeee tam. Skąd wiesz jakie dodatkowe koszty liczy. :mrgreen:

Mam qmpla, który, żeby móc jechać na jakiekoliwek wypady (nawet z kobitką) musiał jej jakiś ciuch zafundować :grin:

Wiem bo byłem a co do ciuchów to naprawde niewiem ile by miał kasy i ile kobitka by chciała to raczej niema gdzie ich wydać bo tam jest 1 sklep i 1 knajpa i 1 kosciół :mrgreen:

Opublikowano

robie liste przelewów na jutro:

kurde :wink:

polar - 120

skladka - 20

rezerwacja - 50

dam radę :lol:

warto, mam nadzieję że będzie jeszcze śnieg...

Opublikowano

to ja poproszę 2 łóżeczka, kaska już mknie po łączach :cool:

Opublikowano

miejsca szybko sie rozchodzą dla mnie 2 proszę zarezerwować :wink:

Opublikowano

Dla mnie tez jedna miejscowka. Tylko z kaska Hugo, to poczekasz do weekendu bo mnie nie ma w domciu.

Opublikowano
  • Autor
Dla mnie tez jedna miejscowka. Tylko z kaska Hugo, to poczekasz do weekendu bo mnie nie ma w domciu.

Nie ma sprawy :wink:

Opublikowano

po rozmowach ze swoja Pania na dzien dzisiejszy jedziemy, czyli 2 osoby plus nasze malenstwo, tylko jak ja liczyc ???, mala ma teraz niecale 5 miesiecy

Opublikowano
  • Autor
po rozmowach ze swoja Pania na dzien dzisiejszy jedziemy, czyli 2 osoby plus nasze malenstwo, tylko jak ja liczyc ???, mala ma teraz niecale 5 miesiecy

Maleństwo ma promocje i jedzie za free :)

Opublikowano

no to gitara, kaska pojdzie najpozniej jutro

Opublikowano
po rozmowach ze swoja Pania na dzien dzisiejszy jedziemy, czyli 2 osoby plus nasze malenstwo, tylko jak ja liczyc ???, mala ma teraz niecale 5 miesiecy

To ja tez swoja zabiore ma 4,5 roku ale jest gites i spi na jednym wyrku oczywiście dopłace za nią

Opublikowano

he to gites że będą też Wasze maluchy :mrgreen: Nasze kobiety zajmą się dzieciarnią, jedzeniem i porządkiem w pokojach i my oczywiście LANSssss i piwko.. :oops: :mrgreen: indacity :grin:

Opublikowano

tak jak na tytułowej liście sztuk dwie a co do synka (5 lat) to pomyśle :mrgreen: kasiurka jutro po druciku poleci :grin:

Opublikowano

szykuje się impreza rodzinna :mrgreen:

Opublikowano

kurcze a jak to u nich jest z łazienkami? Większość pokoi ma osobne czy mniejsza część? Pytam bo fajnie byłoby mieć własną (np. lubi mnie zmulić po piciu :wink: )

Opublikowano

ale ty 2 miejsc potrzebujesz a Zakazana tez jest przeciez klubowiczka bez niej to ani rusz kto bedzie napedzal disco

kurcze a jak to u nich jest z łazienkami?

ostatnio byla jedna wspolna na 12 osob i nikt nie narzekal jakos Kaziu te 2 doby sie przemeczysz w mniejszym luksusie :razz:

Opublikowano
ostatnio byla jedna wspolna na 12 osob

byla??????bo nie pamietam...:)

Opublikowano

Była była żółw tam spał w piątek heheh

Ps. ono prosze pisać z małej litery bo mi sie tak podoba :D

Opublikowano

zaliczka poszła razem z wpłatą za polar (170 zeta), pozdrawiam

Ale się szykuje niezły wypas --> biedny ten właściciel pokoi, nie wie co go czeka.... tak na oko ze 40 szaleńców i pewnie coś koło 25-35 samochodów marki wiadomej pod domem.... MAFIA

Opublikowano

kaska poszła

Opublikowano

złotoweczki poszły za mnie i za ono

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.