Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż el. składanych lusterek zewnętrznych - DIY


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

na naszym alegro sa takie silniczki z koncówka f niech wysle ci zdjecia i bedziesz pewny z naszymi szybciej sie dogadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1000% F to jest wersja low

E - high,

g nie widziałem,

bez literki na 80% high - sprawdzę później

no to czekam z nie cierpliwością :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i spprawdziłęm ... ale u siebie oba mam z końcówką E... - więc higgh

ale tak jak pisałem i z tego co pamiętam to bez końcówki to też high

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pytanko mam

czy po zamontowaniu elektrycznie składanych lusterek i modułów, czyli wszystkiego co jest potrzebne do ich składania będę miał taki efekt ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , ale można to ogarnąć montując specjalne domykacze , jest gdzieś temat o tym

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 02:50 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 14:37 ----------

Mógłby ktoś zapodać numerem panelu pod składane lusterka

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E1867171A na 2 szyby z prądem

8E1867171C na 4 szyby z prądem

Dla UK

8E2867172A na 2 szyby z prądem

8E2867172C na 4 szyby z prądem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E1867171A na 2 szyby z prądem

8E1867171C na 4 szyby z prądem

Dla UK

8E2867172A na 2 szyby z prądem

8E2867172C na 4 szyby z prądem

wielkie dzięki mistrzu :hi:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

a są jakieś dodatkowe oznaczenia jeżeli chodzi o kolor , czy są one tylko czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru do koloru

E82 platynowy

2XE błękit maritim

27X swing (ciemnoszary)

5QQ twist (beż)

7PE soul (czarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru do koloru

E82 platynowy

2XE błękit maritim

27X swing (ciemnoszary)

5QQ twist (beż)

7PE soul (czarny)

jeszcze raz dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje prawe lusterko przy Avancie B6 składa się, ale kiedy chce rozłożyć to słychać stuki .... ale nie otworzy się w pełni (tak jak by się ślizgało). Co to może być i czy da się to naprawić ?

witam, najlepszym wyjściem bedzie rozebranie lusterka i sprawdzenie czy przypadkiem nie masz uszkodzonego trybu tego brązowego :lusterka elektrycznie składane IMG_0547.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl lub możliwe ze się ślizga ten drugi tryb na silniczku

Rozbierałem juz to lusterko, ale nie dotarłem do tego mechanizmu. Czy aby tak rozebrać lusterko trzeba również rozbierać drzwi?

nie nie musisz rozbierać drzwi jak już ściągniesz obudowę lusterka wyciągniesz wkład lusterka to bedziesz miał na widoku sprężynę a nad nią podkładkę i zawleczkę lusterka elektrycznie składane IMG_0543.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl ona znajduje sie w tym miejscu co kable wychodzą IMG_0544.JPG | hans85 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl , następnie wyciągasz wszystko do góry potem obracasz i masz dostęp do 4 śrubek torx chyba T8 lusterka elektrycznie składane IMG_0546.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl gdy je odkręcisz ukarzą Ci się tryby, a całość tzn silniczek i tryby możesz wyciągnąć z obudowy lusterka elektrycznie składane IMG_0548.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl. Potem najlepiej poproś jedna osobę by włączyła/wyłaczyła składanie lusterek, a Ty zobaczysz co jest konkretnie grane z tym mechanizmem. Przy składaniu też się przyda druga osoba bo sprężyna stawia opór ale dasz sobie radę dwa śrubokręty jeden z jednej a drugi po przeciwnej stronie naciskasz a druga osoba włoży tą zawleczkę, wystarczy by tylko chwyciła delikatnie a dalej to już sobie sam ją mocniej wepniesz.

Ty u siebie masz zawleczkę, ja mam takie coś -> https://www.dropbox.com/s/5kdn0ut7vzii2ur/2013-04-13%2011.26.22.jpg

Pytanie, jak to ściągnąć, dostać się do mechanizmu elektrycznego składania lusterek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty u siebie masz zawleczkę, ja mam takie coś -> https://www.dropbox.com/s/5kdn0ut7vzii2ur/2013-04-13%2011.26.22.jpg

Pytanie, jak to ściągnąć, dostać się do mechanizmu elektrycznego składania lusterek ?

Po prostu to zdejmij delikatnie do góry i już. Inny typ zabezpieczenia masz ale pełni taką samą funkcję. Rób to ostrożnie bo łatwo ją powyginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wezmę się za to przy weekendzie. I zobaczę co tam w trawie piszczy.

PS. A czy ewentualnie idzie kupić sama część odpowiadającą za składanie lusterka, bo na allegro jak szukałem lusterka to sprzedają chyba samo bez mechanizmu składania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...